Jump to content
Dogomania

Piękny zmarznięty siorściaczek MIX SZNAUCER -nasz kochany BARUŚ ma już domek :)))


Asia_M

Recommended Posts

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z telegazety wcześniej miałam najwięcej telefonów. Ja wysłałam w poniedziałek zdjęcia Barunia, ale nie mam z kundla odpowiedzi.
Wczoraj byliśmy na spacerze psiato-dzieciatym i wszyscy się dziwili jak taki słodziak nie ma jeszcze domu. Wszystkie dzieciory z piaskownicy go obskoczyły i przez chwile było mizianie i głaskanie a Barunio oczywiście był w swoim żywiole. :)
A moje dziecko dzisiaj rano było najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, bo Baruś przy ściąganiu z niej rajstop podarł je...(ona nie lubi rajstop-Baruś widocznie też). ;)
A tak w ogóle to on strasznie nie lubi jak się Julia ubiera do przedszkola: kradnie jej skarpetki, ciągnie za rajstopy... I on jest nie zmordowany!!! Pojeżdził z mężem godzinę na rowerze (tzn mąz jechał a Baruś biegł ;)) i wpadł na plac zabaw i skory do szleństw i zabaw z dziećmi!!!

Link to comment
Share on other sites

Czy macie coś takiego jak niedzielna giełda?
Wiem, że tam masowo sprzedają psiaki i nie patrzą komu oddają, ale kto wie? Moze tam znalazłby się jakiś dobry właściciel? Może na żywo ktoś się nim zainteresuje???

Baruś ma 2 obserwatorów na Allegro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...