Jump to content
Dogomania

Lejdusika dzikuska ;)


Dzikie nieporadne

Recommended Posts

Dziękujemy ;)

 

Grrr,  doszło do wielkiego nieporozumienia w sprawie fretki i zdaje mi się że nikt nie przyjmuje tam do wiadomości możliwości że to co pisałam zostało przez nich przeinaczone i nad interpertowane, no i wygląda na to że tą konkretną fretkę jaką chciałam mi nie dadzą :/

 

Ale chociaż, jeżeli nie, to już po przedadopcyjnej i jak będzie jakaś dla mnie na pomorzu i tamtej mi nie dadzą, to...no po prostu przedadopcyjna skończyła się pozytywnie tylko...Musimy zrobić furtkę na schody :D

 

Freciaki prawie że się z Lejdi bawiły, a ona była zawiedziona że sobie idą :D

Link to comment
Share on other sites

I po zawodach! Chodziłyśmy 4 godziny, a zdobyłyśmy tylko 5 pkt na 14 Emotikon unsure A ja przy jakiejś rzeczce wpadłam w bagno, kiedy próbowałam wyjść drzewo którego się trzymałam pękło pod moim ciężarem a ja się wywróciłam w to błoto, wtedy udało mi sie wyczołgać, a Lejdi zdenerwowana chciała jak najszybciej uciekać z tamtąd ale...mój but zassało i został na środku bagna Emotikon gasp Próbowałam zrobić sobie jakieś przejście do buta, ale przechodzili jacyś ludzie i mi pomogli Emotikon kiki Jestem zmarznięta i brudna :/

 

jedziemy na miejsce!

 

DSC00746.JPG

 

Czekamy na start

 

DSC00749.JPG

 

Ruszamy

 

DSC00750.JPG

 

Byłyśmy beznadziejne ale dostałyśmy medal pamiątkowy ;) (a raczej ja byłam beznadziejna, bo Lejdi była idealna, ciągneła mnie na komendę, jak biegłam to ona w galopie ja husky czy border, a jak był gorszy teren i mi  było trudniej to mi przy nodze szła  i mnie podpierała, po prostu pies idealny <3 )

 

DSC00753.JPG

 

I filmik ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Hae7s2lKYJ4&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Oh to tylko był taki eksperyment, a w tych szelkach pasek między łapkami wywaliłam więc nie są takie straszne, w każdym razie to był tylko taki mój kaprys/proba i myslę że nawet jakbyśmy robiły to jak należy to nie dla nas, a Lejdi po przecięgnięciu przez  może 50 m łącznie , ma się dobrze i dajemy se spokój za lękliwy kundel  i za mało pojętny :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...