Jump to content
Dogomania

Lejdusika dzikuska ;)


Dzikie nieporadne

Recommended Posts

W sumie też nie planowałam ,ale przez przypadek trafiłam na nowego zoologa a że tanio i wszystko co nam potrzebne  a ja mam duże trudności jeżeli chodzi o zamawianie przez internet ,to kupiłam co  potrzebne i przy okazji coś smacznego , no i w biedrze fajny tani zestaw był zabawek dla kota to też Rillce kupiłam  i tka isę jakoś złożyło że na ten dizeń zwierzaka akurat :D 

 

Ale nie wszystkie prezenty cieszą ....

 

DSC04762.JPG

 

DSC04754.JPG

Link to comment
Share on other sites

A u mnie na stornce znowu ktoś widział jakiś problem - ja nie wiem, są stronki o psach które  są 24h/dobę  są  na łańcuchu i tam cisza, a u mnie odwrócona kolczatka wygląda jak nieodwrócona i  awantura,  nie widać reszty kaganica to  go nie ma i już ktoś się czepia - nie żeby mi to przeszkadzało jakoś - ale ciekawi mnie jaka jest zasada, tego .... - może dlatego że tamte strony są tylko na like, a ja mam jakieś zasady, piszę notki "edukacyjne", szczerze piszę co o  myślę - nie udostępniam wszystkiego jak leci, żeby tylko mnie udostępniali itp. I wtedy może  poprzeczka też jest wyższa? Nie wiem sama ... :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Na tyle lajków zawsze znajdzie się hejter. I nie to, że się czepiam ilości lajków, nieee :p

 

Poza tym konstruktywna krytyka nie jest zła. Ew. zawsze możesz komentarze usuwać ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy spacer z Reksiem, foch Lejdi i inne dziwne rzeczy... vlogasek i zdjęcia :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=J70prl45sUU

 

DSC04821.JPG

 

DSC04823.JPG                Rillla ugryzła Reksia w ogon :/

 

DSC04830.JPG

 

 

A ja na wykładach w końcu się dowiedziałam co to ta glukozamina którą vet zaleciła Lejdi! Jest to neuroregulator ( taki "mały" neurotransmiter) , który pobudza układ do działania - albo jestem tępa...Ale chyba jednak to drugie :P

 

W Każfym razie Lejdowy Can-vit 

 

DSC04779.JPG

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, bo sie nauczyła chodzić jak pies, więc jak się już rozrusza, to się chodzi tak, że jedna mi idze obok jednej nogi a druga obok drugiej ;) 

 

Filmik

 

https://www.youtube.com/watch?v=3jbRQMkuuC8

 

 

Ludzie są zaintersowani i zaczepijają i by nie było to problem, gdyby nie to że Rilla jest bardzo agresywna wobec obcych, jak ktos wyciągnie do niej rękę, to za sekundę ma na niej wiszące futro i "percying" :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...