Jump to content
Dogomania

Lejdusika dzikuska ;)


Dzikie nieporadne

Recommended Posts

[quote name='(:Buńka:)']Ale baton mnie nie chce w swoim domu :placz: Gdzie będę spała ... pod mostem :roll: xD[/QUOTE]
ej, ja chce... ale moja mama nie xD Tzn cb może i by chciała, ale Leośki to na pewno nie :evil_lol:

Magda, to zgadamy się jakoś w tygodniu jeszcze, bo wiem że jeden dzień na pewno mam zajęty, tylko nie wiem który :p

Link to comment
Share on other sites

A ja jutro nie mam rozpoczęcia roku szkolnego:eviltong: Ale w sumie szkoda, bo z nudów zaczełam mierzyć ile czasu zajmuje psu nocne napicie się wody (wstanie z posłania, dojście do miski, napicie się, powrót, położenie z powrotem :evil_lol: )

[IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/10547346_780262742035610_4945078806046247012_o.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Ale to zwykłe step-iny chyba są :lol: No chyba że to ja ślepa jestem i czegoś nie widzę :diabloti: A to bardzo możliwe xD[/QUOTE]


Tak zwykłe step-iny, nie wiem czy niewygodne, mój pies praktycznie nie ciągnie więc w sumie nam to obojętne :p

Chetnie bym poszła za was! Tylko obawiam że by się w szkole zorientowali :roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

Skoro zaczęłam o easy walk... Mechanizm prosty: napręża się smycz, naprężają się szelki, co w rezultacie powoduje wrzynanie się pasków pod pachami, to jest niekomforotwe, więc teoretycznie pies powinien zaprzestać tej czynności.
Obstawiam czysto teoretycznie, że z tymi się dzieje podobnie, ale może nie jest to aż takie mocne jak w przypadku easy walk, bo pasek pod pachami jest gruby, no ale jest... Być może Lejdi pasują i super, nie krytuję! ;) Po prostu pierwszy raz widzę takie i wiem, że Morus by je znienawidził, on ma mega czułe paszki w przeciwieństwie do jajeczek :p

Link to comment
Share on other sites

Trochę się wżynają , w sumie to nie dobrze , ale tak jakoś kupiłam :lol:

Dzisiaj mój kretyński pies postanowił się przywitać z psem w parku, pomyślałam fajnie spuszczę ją żeby się pobawiła, kiedy nagle... ta pchająca się pierwsza sucz stwierdziła że jednak nie lubi koleżanki i musi jej dosadnie dać do zrozumienia że nie ma się do niej zbliżać , więc wyrwała się w akcie pokaźnego odstraszenia drugiego psa, ze smyczą na jednym kołeczku, po czym uzmysłowiła sobie ze tego nie pochwalam i walneła się na ziemie się aby się przepraszająco kajać tarzając się po trawie...W efekcie zajeło mi ładną chwilę unieruchomienie psa i zapięcie jej dobrze smyczy :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam już plan zajęć! :jumpie:   Ale jakiś "chaotyczny" , np. ćwiczenia na 10:15, trwają ok.2 godzin przerwa i o 17:15 następne zajęcia też 2 godziny, generalnie prawie same takie okienka po 2-4 godziny, co ja będę przez ten czas robić, mając ponad pół godziny do domu :(

 

Ale i tak się mega cieszę że już za 13 dni zaczynam studia :jumpie:  i...mam na 17 :evilgrin:

 

A z Lejdi byłam dzisiaj na standardowej trasie rowerowej (ok.3 km w jedną stronę ) pieseł mniej zmęczony niż zwykle :D

 

10620154_789136787814872_374454938458225

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witamy się po dluuugiej przerwie! Wracamy dzięki Tyśce i....mam nadzieję że uda z powrotem zaaklimatyzować tutaj ;)  Odnosząc sie do tego o czym pisałam ostatnio, to Lejdi wreszcie nauczyła się cofać i to już nawet po schodach!  :kiss_2:

 

 

[attachment=7653:DSC00122.JPG]

 

[attachment=7654:DSC00204.JPG]

 

Weźcie w to klikajcie bo miniaturki niczego nie oddają...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...