Jump to content
Dogomania

Galeria LENKI


drzalka

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej hej :multi:

[url]http://images11.fotosik.pl/89/a6ec70db096c2cc5med.jpg[/url]
jak wy slodko wygladacie:loveu:

moja Tigra nie lubi brania na rece i siadania na kolanach :roll: jaka zabardzo psiowata chyba jest jak na boxera hahahahaa

Link to comment
Share on other sites

Pasujecie do siebie :cool3:
Widze, ze lans na targach. Poszłyscie w rogzach :diabloti:

My teoretycznie mamy juz mundrurki :roll: Czyli chodzimy w granatowych bluzach, kupionych przez siebie :roll: Buhahaha.. ciekawe kto chodzi :diabloti:
A koszulki pod spod nie wiadomo kiedy będą :hmmmm:

Pozdrawiamy i paaa !

Link to comment
Share on other sites

Hejo :p Dziury w śiadce wszystkie zastawione, zpleicone :lol:

Ostatnio sąsiedzi z za siatki często wyjezdzają, i wpadlismy wszyscy na pomysl zeby przyprowadzali swoją Teqile ( golden) do nas, i psiaki by na podworku u nas sie bawily.

Przed chwilą wrocilam do domu, patrze, a te brzdące jak wariują przy bramie, ładnie się bawią, i są wzgodzie, i teraz widze jak by tobylo fajnie miec dwa pieski - np bokserki :D

Zrobilam cos takiego, zeby lene bardziej nakręcic na frisbee, wziełam ją zapiełam na smyczy do palika, a z Teqilą zaczełam się bawić, dyskiem i przeciągac, Lena skakałą, wyrywała się, i chyab byłą zazdrosna o to ze się znią niebawie .. gdy ją puściłąm wyparowała do dysku, a teqile miala daleko ( jak nigdy dotąd, zawsze pies na pierwsyzm miejscu pozniej moja zabawka).. bylam z dziwiona, pochwalilam Lene, i pochwili schowałam dysk ;]

Ale widze ze Lena troche zazdrosn ajest o Teqile kiedy się z nią bawie, gdy wołam teqile gdy ja głąszcze, lena pcha sie domnie, i zasłania mnie od teqili...ale gdy mnie niema, albo stoje z boku, to super się dogadują, bawią... ale jak ja wkrocze między nie, i ktorąs z nich zaczynam dotykac to juz sie zmienia troche sytuacja

np lena do mnie podchodzi, ja ją trzymam, głaszcze, Teqila do nas podchodzi, to Lena marszczy fafle i chce łapac za pysk...a gdy Teqile mam koło siebie to Lena podchodzi i skacze domnie zeby ją głąskac bardziej, wiecej...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...