Jump to content
Dogomania

galeria Vato :)


Tyna21

Recommended Posts

[quote name='Rinuś'][I][B]Myślę, że nie chodziło o psa :diabloti::diabloti:[/B][/I]


[URL]http://i1166.photobucket.com/albums/q614/MartynaiPiotr/18-11-2012/10.jpg[/URL]
[I][B]Bardzo ładnie razem wyglądacie :loveu: Vato jest piękny, ale chyba Jariego nie przebije, chociaż w sumie on ostatnio przerzedzony więc kto wie :diabloti:
A jak on teraz się zachowuje w stosunku do innych psów? Dogaduje się bez problemu?
[/B][/I][/QUOTE]

hahah :D Vatowski do psów zachowuje się normalnie. Jeżeli pies jest pokojowy i chętny do zabawy to czemu nie- trzeba wykorzystać każdego głupka do zabawy. Ale jeżeli to pies sadziciel to odpowiada tym samym! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tyna21']hahah :D Vatowski do psów zachowuje się normalnie. Jeżeli pies jest pokojowy i chętny do zabawy to czemu nie- trzeba wykorzystać każdego głupka do zabawy. Ale jeżeli to pies sadziciel to odpowiada tym samym! ;)[/QUOTE]
[I][B]ahhh i właśnie o takiego dobka by mi chodziło :evil_lol:
wczoraj Paweł się mnie zapytał jakiego bym chciała mieć drugiego psa...sama nie wiem czy byłby to labek, ostatnio znowi wróciła mi miłość do bullków, ale dobki od zawsze ujmowały mnie swoją gracją, wyglądem i pięknem :loveu: tylko właśnie musiałby być taki normalny do innych psów :diabloti:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]ahhh i właśnie o takiego dobka by mi chodziło :evil_lol:
wczoraj Paweł się mnie zapytał jakiego bym chciała mieć drugiego psa...sama nie wiem czy byłby to labek, ostatnio znowi wróciła mi miłość do bullków, ale dobki od zawsze ujmowały mnie swoją gracją, wyglądem i pięknem :loveu: tylko właśnie musiałby być taki normalny do innych psów :diabloti:
[/B][/I][/QUOTE]

Vatowski akurat jest bardzo cierpliwy ;) Ale jak trzeba to spuści łomot :D Zazwyczaj zajeżdża inne psy swoją nadpobudliwością i umiłowaniem do dzikich zabaw.
Chcesz kupić? hahah Odchowany, ułożony, z tytułami i egzaminami hahah [I][B] :evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tyna21']Vatowski akurat jest bardzo cierpliwy ;) Ale jak trzeba to spuści łomot :D Zazwyczaj zajeżdża inne psy swoją nadpobudliwością i umiłowaniem do dzikich zabaw.
Chcesz kupić? hahah Odchowany, ułożony, z tytułami i egzaminami hahah [I][B] :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE]
[I][B]Za ile? :diabloti:
ewentualnie możemy zrobić podmiankę :evil_lol::evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']2500-3500 zł

Koniecznie patrz na badania, nie na tytuły wystawowe ;) : HD/ED, Cardio (DCM), vWD, PHTVL/PHPV, PRA/CEAVER, Cataract. Jak nie ma na stronie to pytaj. Choć na zdrowy rozum jak ktoś robił, to raczej by się pochwalił :razz:[/QUOTE]
[I][B]Myslę, że jeśli już to może przyszły rok, może za 1,5 roku...no i z racji Brutusa będę zmuszona pewnie na sukę....
Niestety na bullświnkę Paweł się nie zgadza, ale pokazałam mu Vato i Jariego to już lepiej zareagował :diabloti: chociaż on to chciałby taką słodką kluskę na którą lecą laski :diabloti:
No i raczej jak już to kopiowane...chociaż swego czasu taka byłam temu przeciwna...ale jednak bez ogona i ze stojącymi uszami wyglądają dostojniej, jak posągi....:loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

No to niestety do tej ceny będziesz musiała dodać jeszcze kilka tysięcy, bo niestety import kosztuje ;) Ponadto u nas w PL są naprawdę dobre hodowle, a za naszymi granicami... No cóż, jest bardzo różnie, szczególnie jeżeli chodzi o badania. Im lepsza hodowla tym drożej i mniejsza szansa, że sprzedadzą psa obcemu obcokrajowcowi.

Szczerze to o ile nie szalejesz aż tak za rasą, to ja bym się rozejrzała za inną, łatwej dostępną. No chyba, że się jednak na naturala zdecydujesz, wtedy masz kilka b. fajnych hodowli w PL, ale tak to trochę kupowanie kota w worku jak nie znasz rodowodów. Doberman jest niestety obciążony genetycznie i kupno zdrowego psa to nie taka łatwa sprawa. Już nie mówiąc o psychice ;).

Tutaj masz strony na której możesz śledzić mioty na bieżąco:
[URL]http://www.dobermann-review.com/[/URL]
[URL]http://www.the-dobermann.com/[/URL]

Co do wyborów TŻtów, to ja się mojego ostatnio zapytałam jakiego by sobie kupił psa gdyby miał sam wybierać, to powiedział, że buldożka francuskiego bo one są takie fajne i słodkie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']2500-3500 zł
[/QUOTE]

no tak do 4000 zł nawet ;) zależy od hodowli i od tego jak zapowiada się szczeniak. Ja planuję pinczerka mini :D Zaczynam nawet śledzić już mioty. Mam swoich faworytów i na razie uważnie się przyglądam. Nie są to pinczery polskie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tyna21']no tak do 4000 zł nawet ;) zależy od hodowli i od tego jak zapowiada się szczeniak. Ja planuję pinczerka mini :D Zaczynam nawet śledzić już mioty. Mam swoich faworytów i na razie uważnie się przyglądam. Nie są to pinczery polskie.[/QUOTE]
będzie kopiowany ? :cool3:
świetnie wyglądają kopiowane pinczery

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']No to niestety do tej ceny będziesz musiała dodać jeszcze kilka tysięcy, bo niestety import kosztuje ;) Ponadto u nas w PL są naprawdę dobre hodowle, a za naszymi granicami... No cóż, jest bardzo różnie, szczególnie jeżeli chodzi o badania. Im lepsza hodowla tym drożej i mniejsza szansa, że sprzedadzą psa obcemu obcokrajowcowi.

Szczerze to o ile nie szalejesz aż tak za rasą, to ja bym się rozejrzała za inną, łatwej dostępną. No chyba, że się jednak na naturala zdecydujesz, wtedy masz kilka b. fajnych hodowli w PL, ale tak to trochę kupowanie kota w worku jak nie znasz rodowodów. Doberman jest niestety obciążony genetycznie i kupno zdrowego psa to nie taka łatwa sprawa. Już nie mówiąc o psychice ;).

Tutaj masz strony na której możesz śledzić mioty na bieżąco:
[URL]http://www.dobermann-review.com/[/URL]
[URL]http://www.the-dobermann.com/[/URL]

Co do wyborów TŻtów, to ja się mojego ostatnio zapytałam jakiego by sobie kupił psa gdyby miał sam wybierać, to powiedział, że buldożka francuskiego bo one są takie fajne i słodkie :evil_lol:[/QUOTE]
[I][B]taaa buldkożki są słodkie szczególnie jak chrapią i podobno straszne bąki puszczają :diabloti:

o kurka...czyli pozostaje naturalny z PL tylko....[/B][/I]
[I][B]Jak się w końcu zdecyduję i będę szukać hodowli to nie omieszkam poprosić Cię o radę :diabloti: pewnie też milion for obczytam w jedną i drugą stronę :evil_lol:[/B][/I]

[quote name='Tyna21']no tak do 4000 zł nawet ;) zależy od hodowli i od tego jak zapowiada się szczeniak. Ja planuję pinczerka mini :D Zaczynam nawet śledzić już mioty. Mam swoich faworytów i na razie uważnie się przyglądam. Nie są to pinczery polskie.[/QUOTE]
[I][B]Tyna a Ty skąd masz Vato? już był zakaz kopiowania w PL ?[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, mnie te buldożki nie przeszkadzają, ale dla mnie to pies się od kolana zaczyna, więc reszta dla mnie nieistnieje za bardzo ;)

Vato jest z hodowli Dura Lex Polonia (bardzo dobra hodowla ;) ) przed zakazem kopiowania, dlatego jest kopiowany ;)

Ja bym się na niekopiowanego dobka nigdy nie zdecydowała :diabloti: No, ale to ja i mój świr ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Nie wiem, mnie te buldożki nie przeszkadzają, ale dla mnie to pies się od kolana zaczyna, więc reszta dla mnie nieistnieje za bardzo ;)

Vato jest z hodowli Dura Lex Polonia (bardzo dobra hodowla ;) ) przed zakazem kopiowania, dlatego jest kopiowany ;)

Ja bym się na niekopiowanego dobka nigdy nie zdecydowała :diabloti: No, ale to ja i mój świr ;)[/QUOTE]

[I][B]
jestem blondynką - przecież jest w tytule tematu :diabloti::diabloti: [/B][/I]
[I][B]no to będzie ciężki temat coś czuję bo mi też się bardziej kopiowane podobają...dużo bardziej.... :roll:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]
jestem blondynką - przecież jest w tytule tematu :diabloti::diabloti: [/B][/I]
[I][B]no to będzie ciężki temat coś czuję bo mi też się bardziej kopiowane podobają...dużo bardziej.... :roll:[/B][/I][/QUOTE]
Mi się niekopiowane tak nie podobają, że gdybym nie miała wyboru to nie wiem czy bym w ogóle miała psa :roll: Ten zakręcony ogon obijający się o grzbiet jest po prostu potworny.

Temat jest faktycznie bardzo ciężki, dla mnie również. Szczerze to sobie nie wyobrażam, gdybym teraz miała kupować psa... W sumie już chyba powinnam zacząć na niego zbierać :diabloti: Niestety przy różnych chorobach Jariego mam to zadanie bardzo utrudnione... :lol:

A ty znasz jakieś dobki? Wiesz na co się porywasz? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Mi się niekopiowane tak nie podobają, że gdybym nie miała wyboru to nie wiem czy bym w ogóle miała psa :roll: Ten zakręcony ogon obijający się o grzbiet jest po prostu potworny.

Temat jest faktycznie bardzo ciężki, dla mnie również. Szczerze to sobie nie wyobrażam, gdybym teraz miała kupować psa... W sumie już chyba powinnam zacząć na niego zbierać :diabloti: Niestety przy różnych chorobach Jariego mam to zadanie bardzo utrudnione... :lol:

A ty znasz jakieś dobki? Wiesz na co się porywasz? :evil_lol:[/QUOTE]

[I][B]hmmm ten mój poprzedni był mieszanką dobka i coś o charakterze wiem....niestety był agresywny do innych zwierząt...miał swój charakterek, ale przy tym szybko się uczył i był karny.
Wiem, że to nie jest pies dla każdego, jednak myślę, że bym sobie poradziła :diabloti: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']W Czechach kopiowanie jest zabronione, przy czym wiem, że zakaz jest chyba tam nieprecyzyjny (coś jak u nas wcześniej), więc się zdarzają kopiowane. Natomiast jako, że formalnie zakaz jest, to w PL nie można ich wystawiać.[/QUOTE]

ahh no to zong..

bo często i gęsto z Czech są sprowadzane ONy i bardzo sobie chwalą, więc myślałam, że Dobki tam są niekopiowane...

ehh no to Was pogrążyli... został wschód..

Link to comment
Share on other sites

A no tak, przecież pisałaś, że miałaś mix dobka (teraz to ja wyszłam na blondynę :lol:), masz może jakieś jego fotki? Jestem ciekawa jak wygląda taka mieszanka z chartem ;)

Z tą agresją to nie trafisz... Suki też mają swoje fochy, choć myślę, że mniejsze... ;) Planujesz czarnego czy brąza?

[quote name='kalyna']ahh no to zong..

bo często i gęsto z Czech są sprowadzane ONy i bardzo sobie chwalą, więc myślałam, że Dobki tam są niekopiowane...

ehh no to Was pogrążyli... został wschód..[/QUOTE]
No właśnie do końca nie wiem jak jest w Czechach, wystawiać nie można z uszami kopiowanymi chyba... Kopiować też niby nie, ale takie aukcje można uświadczyć.

[url]http://alegratka.pl/ogloszenie/doberman-21465423.html?h=817b67bc681973e1[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']A no tak, przecież pisałaś, że miałaś mix dobka (teraz to ja wyszłam na blondynę :lol:), masz może jakieś jego fotki? Jestem ciekawa jak wygląda taka mieszanka z chartem ;)

Z tą agresją to nie trafisz... Suki też mają swoje fochy, choć myślę, że mniejsze... ;) Planujesz czarnego czy brąza?


No właśnie do końca nie wiem jak jest w Czechach, wystawiać nie można z uszami kopiowanymi chyba... Kopiować też niby nie, ale takie aukcje można uświadczyć.

[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/doberman-21465423.html?h=817b67bc681973e1[/URL][/QUOTE]

W Czechach jest zakaz wystawiania kopiowanych psów (uszy na 100% nie mogą być)- do tego bardzo przestrzegany.
Suki też bywają niezłymi zadziorami! ;)

Chciałabym, żeby mój pinczerek był kopiowany, ale niestety doszłam do wniosku, że trzeba iść z postępem! hahah I będzie raczej naturalny, bo obawiam się że niedługo mogą i w PL zakazać wystawiania kopiowanych, a wtedy będę w dupie totalnej z moim kopiowanym pinczerkiem :D

Następny doberman też raczej będzie naturalny....wiem, wiem sama nie wierzę w to co piszę, ale obawiamy się że zamkną nam w przyszłości drogę w zdawaniu egzaminów itp. z kopiowanym psem.

Edited by Tyna21
Link to comment
Share on other sites

[I][B]Amber tylko takie zeskanowane:[/B][/I]

[IMG]http://img95.imageshack.us/img95/8400/llfi0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7990/rino1kdu8.jpg[/IMG]

[I][B]niewiele z dobka ma :diabloti:

Sory za zaśmiecanie tematu :evil_lol:
jeśli już to czarnego :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...