Jump to content
Dogomania

Fotoblog wszystko majacy! Psy! Konie! Gryzonie! Pajeczaki!


SZPiLKA23

Recommended Posts

Do łatwych i łagodnych np brachypelma albopilosum, tych mam najwiecej bo moj pierwszy pajak nalezal do tego gatunku i zostal tatusiem. Jako współwinna popelnienia pajakow dostalam 100 maluszkow do wyhodowania, juz zostala tylko czesc (plastikowe boxy ponizej)

 

Ogolnie nie posiadam super jadowitych pajakow z prostej tej przyczyny ze niechce sie martwic ze zwieja i ktos padnie ich ofiara

 

o%2B%28Kopiowanie%29.jpg

 

Ten ptasznik trynidadzki ma dziwny bombel na odwloku, niewiadomo co to narazie zyje

 

ooo%2B%28Kopiowanie%29.jpg

 

 

A to jeszcze inni mieszkancy mojego mieszkanka

 

Straszyki australijskie

 

20150219_190049%2B%28Kopiowanie%29.jpg

 

oo%2B%28Kopiowanie%29.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pajakow sie nie glaszcze bo czesc z nich ma wloski parzace i jak puszcza to piecze, pozatym nie jest to dlanich przyjemne, sam dotyk pajaka jest mily, maja haczyki na nozkach.

 

Co do STORATU do narazie tylko pozoruje zaginona, ew chodze z przewodnikiem i nawigatorem jako obserwator. Przyszlosciowo mysle o psie pod ratownictwo ale to raczej dalekie plany, pozatym musze wyluskac wiecej czasu bo szkolenie psa i akcje to dodatkowe pol etatu

 

 

Musze edytowac 1 post ;)

Link to comment
Share on other sites

Fajne te pająki kurde :P straszaki też xD

Ja zawsze mam przed oczami czarny scenariusz właśnie, że by jakoś ten pająk zwiał i Joyę mi ugryzł. U siebie czy rodzinę się jakoś tak nie martwię, bo wiem że bym nie trzymała właśnie jakichś bardzo jadowitych pająków, a joja mega alergiczka i bym się bardziej zdziwiła jakby tej alergii nie dostała niż dostała :P

Popieram pomysł z edycją pierwszego postu :P Zwłaszcza, że zdjęć w nim nawet nie widzę (nie wiem czy tylko mi coś nie działa czy wszystkim się nie wyświetla) ;)

Link to comment
Share on other sites

Probowalam ostatnio czy Tay wykona polecenia jak mnie nie widzi, no i okazalo sie ze tak, nie musi patrzec zeby prawidlowo reagowac, mowia ze tylko psy, ktore maja dobrze wycwiczone komendy beda to robic ale ja znajac Taya stwierdzilam ze w moim przypadkow to nie ma sie z czego cieszyc, bo on normalnie raczej slabo skupia sie na mnie tylko przy mojej komendzie wykonuja ja bo musi ... no i ooo

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witajcie!!

Wpadam bo widze w tytule KONIE no to jakbym mogła nie przelecieć wątku ;P

Fajnie masz że ktoś ci pokaże błędy... Ja jade do koni sama i tyle ile się naczytam i na oglądam tyle sama się naucze :(

No i łatwiej bo w hali a ja... na drugim padoku i kuniś często nie chce współpracować.

Piaki super aleeee pająki straszne! :P

Tylko dla mnie bo to największa moja zmora.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...