Jump to content
Dogomania

HABER_ piękny i ogromny- szukamy DT żeby nie wrócił do schronu!Potrzebna $!!!


Paulina_mickey

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haber powinien się nazywać "Zakręt" - na czesc faktu z jaką szybkością jak na psa tej masy potrafi zmieniac kierunek i brac zakręty w korytarzach. Co muszę podkreślić dziadyga umie chodzić na smyczy i jest z tych rozumnych - lecz nagle... zobaczy drzewko do obsikania i... trzeba miec refleks albo umówionego dentystę. Jest bardzo energiczny i ma niespożyte siły, myślę ze byłby bardzo dobrym stróżem - nie takim leżącym w jednym miejscu obserwatorem tylko chodzącym po ogrodzeniu, którego wszystko interesuje. Na pewno nie pójdzie na tymczas do bloku bo się do tego kompletnie nie nadaje.

Link to comment
Share on other sites

Zozo -250,Amez-30,Paulina-200,skarpeta nowodworska70,kierownik 337
Tak więc 837, brakuje dokładnie 100zł

Teraz o Haberku. Bardzo wszystkim dziękuję a przede wszystkim Zozo bo jej deklaracja ruszyła machinę działania. Haber ma zagojoną skórę nogi i oczy jak najbardziej w porządku. Do tego jeszcze widzi . Nie był bardzo zmartwiony powrotem do schroniska czym bardzo sie martwiłam.
Bedzie przez te kilka dni zanim znajdzie dom wychodził przynajmniej raz dziennie na spacer.

Ponieważ zgłosiło sie wiele osób chętnych do obejrzenia Habra i dania mu domu - nie chciałam go wywlekac na drugi koniec Polski. Haber wrócił do schronu - odpowiadałam na pytania ze mozna go obejrzec i podpisac umowę w schronie.

Mam taka nadzieję ze bedzie tak ze on znajdzie dom i kilka innych psów jesli nie on bo ludzie przyjadą i zobaczą to jakiegoś innego biedaka wezmą. Taka akcj była w tamtym roku bardzo udana.
Jedna osoba była już ale sie nie zdecydowała. Czekamy na resztę.Byłam dzisiaj w schronie aby sprawdzic czy siedzi z suczkami czy sam...

Kierownik ma stworzyc klauzulę w której klient zgadza sie w umowie na wizyte poadopcyjną. Ja zobowiązałam sie ze ktos od nas w czasie wolnym ją wykona. I bedą informować ze trzeba przynajmniej jeszcze raz skontrolowac oczy w klinice gdzie była operacja.

Link to comment
Share on other sites

Widziałam dzisiaj haberka w schronie, oczy w porządku, noga też, ma lekki katar, dostał leki. 2 osoby które go oglądały nie zdecydowały sie na niego, jutro rusza drugie ogłoszenie w anonsach. Jeszcze zaatakuję tych coo mi nie odpowiedzieli na sms.Odzew z ogłoszenia był spory...

Link to comment
Share on other sites

Dziś wyszło ogłoszenie w gazecie, więc może tym razem ktoś się zgłosi jeśli nie to ponowie je. Jak byłyśmy z teresz w sobote w schronie to szczekał ale jak się podeszło do niego to uspokajał się i nastawiał do głaskania. On wydaje mi sie, że szczeka właśnie po to zeby zwrócić na siebie uwagę :(

Link to comment
Share on other sites

Są telefony - ale na razie jeden był sensowny, pan ma mi podac maila a ja mu wysłąć zdjęcia psa - powiedziałam ze utyka ale psu w niczym nie przeszkadza - 50km od Lublina. Chce stróża energicznego nie ciapę. Mówisz i masz...

Po kilku telefonach musiałam wziąc oddech ,...3 starsze osoby - przywiez im psa juz - bo on nie ma auta i nie chodzi albo ledwo chodzi , a jednego juz mu przywiezli z animalsa ale nie szczekała a to ja oddał - a komu pytam? a takiemu co przyszedł ...
pies po kastracji to nie pies , ...amen

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']
Po kilku telefonach musiałam wziąc oddech ,...3 starsze osoby - przywiez im psa juz - bo on nie ma auta i nie chodzi albo ledwo chodzi , a jednego juz mu przywiezli z animalsa ale nie szczekała a to ja oddał - a komu pytam? a takiemu co przyszedł ...
pies po kastracji to nie pies , ...amen[/QUOTE]
Buhahahah, ludzie to nie mają wstydu dzwonić i głupoty gadać, ehhh.

Link to comment
Share on other sites

W tamtym roku na ogłoszenie bernardynki zgłosili sie sami konkretni ludzie - ale juz wiem gdzie klucz to zagadki - trzeba w ogłoszeniu pisac ze kastrowany a suka sterylizowana - i wizyta poadopcyjna - własnie miałam telefon od ludzi którzy mają 1 bernardyna, chcą wziąc drugiego...osobiście myślę ze na podmiankę - bo tamten za spokojny - a pytam co bedzie jak sie beda gryzły? No to odpowiedź - najwyzej jednego oddamy. Oczywiście niechodzący dziadek juz dzwonił znowu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']W tamtym roku na ogłoszenie bernardynki zgłosili sie sami konkretni ludzie - ale juz wiem gdzie klucz to zagadki - trzeba w ogłoszeniu pisac ze kastrowany a suka sterylizowana - i wizyta poadopcyjna - własnie miałam telefon od ludzi którzy mają 1 bernardyna, chcą wziąc drugiego...osobiście myślę ze na podmiankę - bo tamten za spokojny - a pytam co bedzie jak sie beda gryzły? No to odpowiedź - najwyzej jednego oddamy. Oczywiście niechodzący dziadek juz dzwonił znowu...[/QUOTE]

A może dziadek chce sobie do bernardyna podczepić swój balkonik to jak psiak pociągnie to i dziadek świata zobaczy ;)

Link to comment
Share on other sites

Osoba niepełnosprawna powinna zdawac sobie sprawę ze pies musi byc bardzo posłuszny - poprostu reagowac na kazdą komendę - a ten pies taki nie jest. Nie mam nic przeciwko psu dla osoby niepełnosprawnej tylko poprostu nie ten pies. Pan miał 30 lat temu takiego psa - i chodził...i pies był od szczeniaka ...amen

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

W niedzielę ludzie mają oglądac Haberka i decydować - przyjadą 30km , potem mam plan B i C . zobaczymy czy ktoś się zdecyduje. Jeden dom jest juz z sunią benią tez wziętą ze schroniska. A jako że mamy jeszcze teraz benię to czekamy na dalsze wydarzenia. Wszystkie domy w woj lubelskim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...