Jump to content
Dogomania

Stary, schorowany pies spod balkonu - odebrany przez właściciela


Kathis

Recommended Posts

Szkoda tego psa ,nie wyglada na szczęsliwego ani zupelnie zdrowego-mam na mysli glownie jego oczy,bo jakoś na zdrowe nie wygladają.Reszta ,niewiadomo.
Czy w schronie nie zwrócono uwagi na czy tego psa,bo na fot.wyglada,że to może slepnacy mocno juz pies? A może nawet już slepy i gluchawy ?
Tym bardziej nie powinni ci ludzie umożliwiać mu poniewierania się po ulicach i okolicach.Chyba,że liczą ,iż wpadnie pod auto i pozbęda się starego,niedołęznego psa by wziąć sobie mlodego i zdrowego.
Nie wiadomo jaki los czeka psa ,gdyby dostali mandat.Może wisieć na lancuchu resztę swego życia,albo pozbędą się go skutecznie.A wystarczy by mieli ogrodzenie posesji należyte.Czasem trochę siatki uzupelnic albo desek w plocie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='ihabe']serce mi pękło :-( nie moge sie juz na niczym skupić w pracy, mysle o tym poczciwym staruszku. Kochani , niedawno odszedł Burajek , który był w hoteliku u Pani Asi pod \mielcem, wspaniałym miejscu, może udałoby sie deklaracje przejąć i posłac tam pieska? Opieka tam jest wysmienita.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/173941-BURAJ-Staruszek-%C5%9Blepaczek-jest-w-hoteliku-ale-brakuje-deklaracji-prosimy[/url]!!!![/QUOTE]

Jestem za.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...