Jump to content
Dogomania

NEPAL-szukamy DS; DOLAR za TM:(


spain2303

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ponawiać ogłoszenia,intensywnie i z uporem maniaka-nie ma innej rady-może ktoś się zakocha,może wypatrzy
i czekać cierpliwie,ale ogłaszać,nie przestawać i nie poddawać się-czasem to długo trwa ,ale warto!

Link to comment
Share on other sites

Stało się najgorsze. Dolar wczoraj został potrącony przez samochód:-(:-(:-(. Leżał w rowie, znalazł go wczoraj rano pan, który go karmił od kilku lat. Próbował mu pomóc, chciał wziąć na taczkę. Dolar ugryzł go w twarz, ma 18 szwów. Przyjechała straż miejska z Sulejówka i chyba osoba z Wydziału Ochrony Środowiska z urzędu lub osoba z jakiejś organizacji. Zabrali Dolara, nie wiadomo gdzie. Straż miejska nic nie wie, wydział nie odbiera telefonów, nie mogę się niczego dowiedzieć. Jestem zrozpaczona:placz:Pewnie powinnam zadzwonić do hycla - Golańskiego? - ale boję się, nie mam siły

Link to comment
Share on other sites

Niedobrze...:(Moze Dolara zawiezli do jakiejs kliniki na obserwacje....albo schroniska najblizszego ......nie mam pojecia co sie potem dzieje z psem w takich wypadkach....:(Powinnas zadzwonic do tego hycla,pokazac zaswiadczenie,ze Dolar byl szczepiony....:(

Link to comment
Share on other sites

nie jestem nawet pewna jak się nazywa ten hycel i nie mam telefonu do niego, w internecie też nic nie znalazłam. może Wy wiecie? to jest powiat miński, miasto Sulejówek, ul. Trakt Brzeski, czyli właściwie na granicy z gminą Wiązowna, ale straż miejska była z Sulejówka

Link to comment
Share on other sites

znalazlam ten tel.22/825 73 35.To jest TOZ w Warszawie.Ale w informacji jest napisane,ze obsluguja tez oszar w Sulejowku.Sprobuj tam zadzwonic.Godziny od 9 do 16.
A o tym hyclu jest tylko wzmianka,ze wylapywal psy i wieskszosc nie wiadomo gdzie trafiala......:(

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślałam, ale dzwoniłam tam 3 razy i oni mówią, że nie wiedzą, bo decyzja należy do wydziału ochrony środowiska...ale to dziwne. Jak powiedziałam, że pies jest zaszczepiony i ma książeczkę, to dopiero się zainteresowali, zapisali mój nr i powiedzieli, że będą się kontaktować z tym wydziałem. Nie udało mi się pomóc Dolarkowi:placz:

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie. Golański nie jest hyclem w Sulejówku, Szostak nim jest, ale nie zabierał takiego psa. Jutro będę się dowiadywać w wydziale ochrony środowiska, gdzie wysyła mnie straż, a jak się nie dowiem to będę dalej ich męczyć.:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...