Jump to content
Dogomania

NEPAL-szukamy DS; DOLAR za TM:(


spain2303

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przestawienie klamki nie rozwiązuje problemu - przetestowane na furtce. W pionowej pozycji też umie otwierać. Przepraszam, że się nie odezwałam, ale najpierw byłam na można powiedzieć służbowym wyjeździe, a potem w szpitalu. Nepal został z moimi rodzicami. Może zdzwonimy się na skypie? mój nick jadaria2303. W sobotę wyjeżdżam na tydzień, więc byłoby super gdybyśmy zdążyły porozmawiać, ale jakby co to za tydzień:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

musisz sie ze mna kontaktowac na tel lub na pw
ja mam tyle zwierzat pod opieka i tyle chorych, ze nie jestem w stanie jeszcze byc tu czasem codziennie

po kilkanascie h jestem na kroplowkach z pieskami itp, a mam malego dzidziusia, wiec tylko te jak cos
nio i małe kiciusie..
w ogóle cos maluszki choruja, a ze ja wiem jak im pomagac to mam takich sporo

dzwon, pisz sms i przygotuj sobie zestaw pytan na karteczce, ok?
jak cos to oddzowonie
na skype wyslalam Ci zaproszenie
jak tylko bede to odbiorę :)
pozdr

[quote name='spain2303']Przestawienie klamki nie rozwiązuje problemu - przetestowane na furtce. W pionowej pozycji też umie otwierać. Przepraszam, że się nie odezwałam, ale najpierw byłam na można powiedzieć służbowym wyjeździe, a potem w szpitalu. Nepal został z moimi rodzicami. Może zdzwonimy się na skypie? mój nick jadaria2303. W sobotę wyjeżdżam na tydzień, więc byłoby super gdybyśmy zdążyły porozmawiać, ale jakby co to za tydzień:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Z Nepalem ok:) poza otwieraniem drzwi...nie dostałam wiadomości od Iwoniam:(. W zasadzie nie wiem co mam pisać - na ogłoszenia nie było prawie żadnego odzewu i nie wiem czy jest jeszcze sens go ogłaszać...Nie wiem czy dt nie stanie się ds - z jednej strony cieszę się, a z drugiej smuce, bo niestety jest wiele kwestii przemawiających przeciwko temu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

hej, dzięki za zainteresowanie, przepraszam, że nie odpowiadałam, ale działam teraz więcej gdzie indziej. U Nepala nic nowego, nie widzę innego wyjścia jak to, że zostaje u mnie. Nawet gdyby został wyadoptowany, to moja rodzina nie zgodziłaby się na innego psa nawet na dt, bo mój "stary" psiak po prostu nie znosi innych psów, z Nepalem jakoś się tolerują, chociaż zdarzają się zatargi i nie mogą być razem w domu, w 1 pomieszczeniu. Martwi mnie tylko to, że za jakiś czas wyprowadzę się z domu rodzinnego, zapewne do mieszkania i może być ciężko. planuję też długie i dalekie podróże...teraz Nepal biega cały dzień na zewnątrz, a ja odkąd go mam prawie nie wyjeżdżałam. Będę się po prostu rozglądać za tymczasowym, zaprzyjaźnionym opiekunem dla niego...poza tym Nepalek jest szczęśliwy, kocha jeździć samochodem i autobusem, chodzi ze mną na harcerskie rajdy, poza otwieraniem sobie samemu drzwi:/(w tej sprawie miałam się odezwać do Iwoniam, ale zawsze jak jest na skype, to ja już ledwo patrzę na oczy:)) i ganianiem kotów jest grzeczny i nie mam z nim problemów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Witajcie, dawno tu nie zaglądałam. Nepal w marcu miał wypadek - złamał łapę :(((. Mieliśmy duuuże problemy z gipsem - w sumie miał już 4 sztuki plus 1 naprawa. Każdy mu spadał, przekręcał się, ale teraz ma już dobry i gips mamy mieć jeszcze 2 tygodnie. Niestety mój drugi pies nie akceptuje go w domu, mimo, że Nepal bardzo by chciał się z nim zaprzyjaźnić, muszą być oddzielnie. Nepal nie bardzo też lub koty, a koty jego. Moja rodzina lubi Nepala, ale z drugiej strony nikt się na serio nie przejmuje - furtka była niedomknięta, Nepal prawdopodobnie wybiegł na ulicę, gdzie potrącił go samochód...dlatego mój dom nie jest idealny dla Nepala, ale bardzo się też do niego przywiązałam, jest moim skarbem :) Poza tym Nepal jest psem, który powinien mieszkać z innymi psami, bardzo mu tego brakuje. Z jednej strony wiem, że lepiej byłoby mu w innym domu, z drugiej nie wiem jak by to zniósł (i ja też sobie tego nie wyobrażam), znalezienie domu, do którego bym go oddała chyba graniczy z cudem :)
Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam Was serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...