Jump to content
Dogomania

FORT Cup


Zielsko

Recommended Posts

Ja jakoś się spóźniłam- było extra fajowo:multi: i drużyna nasza jest niezmiernie dumna, że tylko o 2s przegrała w ogólnym czasie z druzyną Melanż i Rudzielce:multi: i mamy medale za 2msc i jeszcze mam do tego puchar za najlepszego teriera openów, mimo, że według mnie tym razem nie zasłuzyliśmy:oops:

Łukasz, no mówiłeś coś o kilku fotkach bullbóla... a widzę jedną, nie masz gdzieś więcej przypadkiem?:cool3: jakby co, to na mailika poproszę błagalnie- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aussie']A w ogóle mi tym razem szczególnie wpadły w oko zdjęcia erdeli "światłem malowanych" (w oświetleniu kontrowym - tak się chyba mówi) - wyjątkowo pięknie im się te ich kłaczki podświetliły :-)[/quote]Zgadzam się - dwa zdjęcia Misi są doskonałe, a szczególnie to:

[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8422/img7277bv1.jpg[/IMG]

Misia wygląda tutaj jak oaza spokoju -zmiast hopki możnaby podstawić... kanapę! :roflt: To zdjęcię w pełni oddaje kwintesencję mojej "skaczącej damy"! :-)

Link to comment
Share on other sites

Edyta, bo ja to widzę w tym Dragulowym łbie- lekko pusty, ale za to jak prawdziwa kula:razz: zresztą on cały jak jedna wielka kulka:evil_lol: ale na swoje usprawiedliwienie chciałam powiedzieć, że 'zimował' u mamy mojej:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9203/img6806lm6.jpg[/IMG]

Huuurrraaaaaaa!!! :D

Załapaliśmy się na fotkę na przeszkodzie - i to w locie :) jest super!!!
Ogromne dzięki Łukaszu, buziaczki :* i łapa ;)

[COLOR=red]Gulden - Latający Holender...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Naprawde wielkie uznanie dla talentu fotograficznego , jestem pod wrażeniem i mamy nadzieję, ze będziesz uraczał nas tą uczta dla oka na każdych zawodach.
Łukasz a nie ma więcej fotek naszych kudłatych potworków na torze , czyli oczywiscie beardetów???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']a masz ten ostatni przebieg? :razz: innych lepiej nie wstawiaj :eviltong:[/quote]

No przecie napisałam, że mam wszystkie 4, czyli ostatni tyż :).

[quote name='Magdava']I dla siebie tylko trzymasz? :mad: Może Avucha też się na jakiś załapała?[/quote]

Jeśli to maliniak, to jakis jest :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...