Jump to content
Dogomania

Bass już w domku :)


kamilqax95x

Recommended Posts

[quote name='Bass z rodziną']no fajnie ale na czym to polega? bo jak mamy go oddac gdzies na miesiac to odpada my bez niego zyc nie mozemy:) nasze zycie tzn praca szkola sa podporzadkowane do niego wiec wiecie dziewczyny to nasz synek:)[/QUOTE]

Kochani, bez obawy:lol:, kto by chciał ten worek puchu:evil_lol:, teraz na wiosnę, może zimą tak, pierzynę by się z niego wyczesało:diabloti:, napisałam na pw

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bass z rodziną']mam jeszcze zadzwonic w piatek i sie umowic dokladnie:) a ty swojego psa tam szkolilas i jak? nauczyl sie czegos?[/QUOTE]
Tak cały czas chodze z dwoma moimi psiakami:) Z jednym miałam taki kłopot, że jak go puszczałam samego (musi dużo biegać bo to pół Husky), to gnał w las a ja stałam jak kołek i czekałam na niego przez kilka minut, ogólnie miałam kłopot żeby go w ogóle złapać, bo był tak nieufny, że jedna wielka masakra, a dzisiaj to czysta przyjemność chodzić z moją całą trójcą na spacerki.
o i tu mała fotka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/40248526058379410961109.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3263/40248526058379410961109.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bass z rodziną']Eno bardzo ladny chlpak:) Nasz Bassior to tylko na psy tak ciezko reaguje ale tak to jest swietny i straszny lakomczuch ale na smyczy ladnie chodzi nie ciagnie tak:) juz nie moge sie doczekac zeby tam isc ciekawe jak on to wszystko przyjmie:)[/QUOTE]
A My tu wszyscy czekamy na fotorelację :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bass z rodziną']Eno bardzo ladny chlpak:) Nasz Bassior to tylko na psy tak ciezko reaguje ale tak to jest swietny i straszny lakomczuch ale na smyczy ladnie chodzi nie ciagnie tak:) juz nie moge sie doczekac zeby tam isc ciekawe jak on to wszystko przyjmie:)[/QUOTE]

Jak łakomczuch to dobrze wróży:evil_lol:, uwierzcie;), będzie w smaczki zapatrzony, jak pojedziecie pierwszy raz, to żeby nie marnować lekcji;), dobre buty, wygodny ciuch i jakieś np parówki pokrojone w kieszeń, albo taką torebkę na brzuchu zapinaną, i tam smaczki trzymać, ja najlepiej lubię w kieszeni, tylko bez żadnych woreczków:mad:!!To musi być ciach i już wyciągnięte, a nie żebyście się z folią szamotali:lol:. Nie wiem jak Diana zaleca, ale ja ze swoim psem, żeby była mną zainteresowana, a nie innymi ( a była i to Baaaaardzo) zawsze kawałek parówki w ręku trzymałam:lol:, to chodziła przy nodze, zapatrzona we mnie i w rękę jak ta lala:evil_lol:. Suchego nie polecam, żadna rewelacja, ma na co dzień i pić się bardziej chce, ale zdecydujecie sami;). Zobaczycie jaki świetny fitness, a ludzie jacy fajni, mi ze szkolenia pozostało kilka przyjazni:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']Tak cały czas chodze z dwoma moimi psiakami:) Z jednym miałam taki kłopot, że jak go puszczałam samego (musi dużo biegać bo to pół Husky), to gnał w las a ja stałam jak kołek i czekałam na niego przez kilka minut, ogólnie miałam kłopot żeby go w ogóle złapać, bo był tak nieufny, że jedna wielka masakra, a dzisiaj to czysta przyjemność chodzić z moją całą trójcą na spacerki.
o i tu mała fotka
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/201/40248526058379410961109.jpg/"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3263/40248526058379410961109.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]

Widzisz jak w rękę Karolki zapatrzony???:lol: Jak nic parówkę trzyma:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajUla']Jak łakomczuch to dobrze wróży:evil_lol:, uwierzcie;), będzie w smaczki zapatrzony, jak pojedziecie pierwszy raz, to żeby nie marnować lekcji;), dobre buty, wygodny ciuch i jakieś np parówki pokrojone w kieszeń, albo taką torebkę na brzuchu zapinaną, i tam smaczki trzymać, ja najlepiej lubię w kieszeni, tylko bez żadnych woreczków:mad:!!To musi być ciach i już wyciągnięte, a nie żebyście się z folią szamotali:lol:. Nie wiem jak Diana zaleca, ale ja ze swoim psem, żeby była mną zainteresowana, a nie innymi ( a była i to Baaaaardzo) zawsze kawałek parówki w ręku trzymałam:lol:, to chodziła przy nodze, zapatrzona we mnie i w rękę jak ta lala:evil_lol:. Suchego nie polecam, żadna rewelacja, ma na co dzień i pić się bardziej chce, ale zdecydujecie sami;). Zobaczycie jaki świetny fitness, a ludzie jacy fajni, mi ze szkolenia pozostało kilka przyjazni:lol:[/QUOTE]
No i dobrze by było jakby nic nie jadł od rana:)
Chociaż mój Łat był tak zestresowany za pierwszym razem, że parówki mogłam sobie w buty schować, a dzisiaj tak i owszem paróweczki są super:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']No i dobrze by było jakby nic nie jadł od rana:)
Chociaż mój Łat był tak zestresowany za pierwszym razem, że parówki mogłam sobie w buty schować, a dzisiaj tak i owszem paróweczki są super:)[/QUOTE]

Karola, nie zniechęcaj, niech zabiorą z kilogram, jak ich Diana wymęczy sami zjedzą:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bass news odcinek 153 :) Wczoraj na wieczornym spacerze Basowi zaczeło się coś dziać z tylnymi łapami, ledwo nimi poruszał, prawie ciagnąc za sobą. W domu mu się polepszyło ale humor padł mu całkiem, chodził jakiś jakby smutny, wystraszony. Postanowiliśmy pójść z Basiorem dziś do weterynarza. Na początek dostaliśmy strzała między oczy bo po oględzinach lekarz wypalił, że Bas ma 10 - 11 lat ! i że w schronisku cisną kity co do wieku, więc do końca nie wiadomo ile ma lat ale ponad 10 prawie na pewno, po drugie troche się utyło Basikowi i chłopak przechodzi na dietę co wpłynie na polepszenie stanu jego wysłużonych stawów. Zapalenie uszu to nie alergia tylko grzyb zwany drożdżycą. Czyszczenie i aplikowanie w uszy leków Bas przyjął niespokojnie, miał tam chyba wszystko prócz skrzydła od samolotu :) na ogryzaną łapę, uszy i stawy dostał zastrzyki które mają pomóc na wszystkie jego dolegliwości, wynikające też z wieku. Teraz leży sobie i kima nasz chłopaczyna, a przed nim jeszcze miesięczna kuracja na uszy i łapę, coś mu się też z gardziołekiem dzieję, może początki anginy albo to te grzyby z uszu od wewnatrz podążają i podrażniają gardło. A więc gruBasik ma teraz terminy napięte bo kuracja będzie w toku, a za tydzień już psia farma i będziemy szkolić naszego szczeniaczka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']nie.. nie wierze z tym wiekiem.. przeciez on nawet na tyle nie wyglada :shake: a co mowil wczesniej wet w szczecinie bo przeciez tez z Bassem wczesniej byliscie na wizycie. rozumiem "pomylic sie" o 2 lata ale o 5???????[/QUOTE]
Może ma ładne i zdrowe zęby, bo schroniskowi weci oceniają wiek po stanie zębów. W sumie to widać, że ma więcej niż 5 lat, bo ma siwiznę już na pyszczku, ale NIE DAŁABYM mu tych 10 lat ;) Zdaje mi się ze ma z 7-8 lat

Link to comment
Share on other sites

No to w takim razie ja nie wiem ile on ma lat :evil_lol:


P.S.
Cioteczki mam prośbę!!!
w programie "[B]GOT TO DANCE- TYLKO TANIEC[/B]" jest grupa [B]TOP TOY'S[/B], która [B]przekaże pieniądze na koszalińskie zwierzęta[/B]. Zagłosujcie proszę! Dziennie można oddać [B]10 głosów[/B]! Z[B]a każdy procent, który maja jest 100 zł narazie maja 21% czyli 2100zł [/B]Głosowanie trwa do piatku.[B] POMÓŻCIE im pomagać! [/B][url]https://apps.facebook.com/tylko-taniec/v/4f59e0e697e8b80001000010?code=AQCQ7OHOIDsh6Y6PdIzVK2T41d_M7PyIJm5Y7YUq4zE7NI4QqDEIF5u_o2bhN6St1POcpAd2Y0bjSOLTfqRWAq-e36i9f2IfhMP5eU0aQeJ55ggCH51iLmLe5u7yQ9TArABVGCKND3jmsf6fkSPNsEbvyFpRR7CV5ra9g4u2MakM4Bi3i0P-YVXN-cKNOW5VnhQ&_=[/url]

na faceboku jest wpis:

fecobook: [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001297128437[/url][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...