Jump to content
Dogomania

Bass już w domku :)


kamilqax95x

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie bede sie denerwowala, ale Bass napewno !!!! Nie jest calkiem spokojny piszczal nad ranem bo go ucho boli troche krwi bylo jak mu czyscilam je solą to wtedy byl spokojniejszy. Jest calkiem grzeczny juz tak nie ciagnie smyczy a zostane przy szelkach sa dla niego wygodniejsze nie chce zeby pamietal schronisko wiec obrozy nie bedzie mial spal cala noc spokojnie boje sie ze ze po wczorajszej kapieli przeziebil sie

Link to comment
Share on other sites

Wstrzymajcie sie chwilowo z wetem, jesli nic sie nie dzieje bardzo powaznego. Kapiel teraz lecznica, wzmagacie mu dawke stresu :( Zreszta Bass powinien miec teraz ok tygodnia domowej kwarantanny, podczas ktorej moga wylezc rozne rzeczy, od klopotow trawiennych poprzez przeziebienia i inne zapalenia pecherza. Aska robi technika weterynari, praktykuje w gabinecie, niech go obejrzy przy okazji wizyty. Moze to nic groznego, a moze faktycznie w przyszlym tygodniu bdzie trzeba go zestresowac wetem...
Bedzie dobrze, tylko pozwolcie mu sie zrelaksowac, bo teraz jest w mega stresie, moze nawet nie pozwalac sie dotykac ze strachu. Jesli moge jdnak cos zasugerowac odnosnie szelek, sprobujcie sie w tym momencie przeniesc jednak na obroze. Podnoszenie lap psu, ktory nam nie ufa, moze skonczyc sie pokasaniem :(

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam z pania Malgosia. od rodziny pani Malgosia otrzymala namiar na jakas inna pania behawiorystke. ma sie z nia spotkac, jesli nie dojdzie do spotkania to wtedy poprosi o spotkanie z Asia Misztela. bede w kontakcie. Bass faktycznie ma inne szelki niz takie klasyczne, nie podnosi mu sie przy tym lap. pani Malgosia podejrzewa ze wtedy gdy chciala go wyprowadzic z pokoju to mogla niechcacy dotknac narosli, ktora ma Bass a ktorej nie widzialysmy wczesniej. moze go to bolec a wyszlo to podczas kapieli.
Bass zostal sprawdzony pod katem innych psow, na specrach chce sie bawic i nie wykazuje zadnej agresji w stosunku do innych zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym chyba podarowała sobie rumianek, ewntualnie sól fizjologiczna albo mocna herbata, ale może lepiej nie ruszać, żeby go nie denerwować? Może to nic poważnego, bo jego oczy wyglądały dobrze, może go szampon uczulił. I co z tym wetem? Co zadecydowaliście? Jakby co, to mogę do swoiich wetów zadzwonić i ich wypytać na razie telefonicznie o te niepokojące objawy, daj znać!

Link to comment
Share on other sites

Zostawie te oczka w spokoju. Karol mowi zebym poczekala az bedzie mial wolne to pojdziemy razem bo Bass napewno bedzie zly wiec nie wiem czy sama dam sobie z nim rade poczekam do srody. Najbardziej to te uszy go mecza ciagle trzepie glowa drapie sie w nie nie wiem co mu jest umylam mu je narazie jest spokojny moze mu troche ulzylam. Moze i dobry pomysl z tym wetem wtedy bym wiedziala czy to grozne czy co!? Zeby sie nie meczyl.

Link to comment
Share on other sites

przypomnialam sobie z tymi oczkami Bassa! wet w schronie mowila ze mial zapalenie spojowek i byl leczony ale ze teraz nie widzi potrzeby... moze jednak dalej to mial ale pani doktor nie zauwazyla... a jak Bass zareagowal na czyszczenie uszu? tak mysle ze spokojnie mozesz mu kupic w aptece jakies krople do uszu nawet takie dla ludzi bez recepty na stany zapalne a do wizyty u weta troche mu to moze pomoze.,

Link to comment
Share on other sites

pani Magda miala dyzur, moja ulubienica :)
edit: Pani Malgosiu tak sobie glosno mysle: skoro Bass dal przy sobie zrobic takie rzeczy, typu umycie ucha i przemycie ranki... to moze on faktycznie jakos zle odebral sygnaly od Pani.. ja swojej suce czegos takiego zrobic nie moge, tylko maz. na mnie w takich momentach powarkuje. ja mysle ze stres wzial gore i Bass pewne rzeczy zle odbieral, zadzwonie wieczorkiem to porozmawiamy

Edited by some
Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']pani Magda miala dyzur, moja ulubienica :)
edit: Pani Malgosiu tak sobie glosno mysle: skoro Bass dal przy sobie zrobic takie rzeczy, typu umycie ucha i przemycie ranki... to moze on faktycznie jakos zle odebral sygnaly od Pani.. ja swojej suce czegos takiego zrobic nie moge, tylko maz. na mnie w takich momentach powarkuje. ja mysle ze stres wzial gore i Bass pewne rzeczy zle odbieral, zadzwonie wieczorkiem to porozmawiamy[/QUOTE]

Ja od soboty też jestem fanką P. Magdy :diabloti:


Olu, zgadzam się z Tobą.Tak samo uważam. Trzymam kciuki za spotkanie :)

Link to comment
Share on other sites

:-oA to małpiszon jeden, Pańća zawał, a on szczęśliwy, nie baw się z nim za karę:evil_lol:.
Żartuję, współczuję przeżyć, jak ta smycz się mogła urwać:razz:? Karabińczyk poszedł? Ostatnio dziewczyny tak za astami po mieście latały, bo też sprzęt zawiódł. Dobrze, że facet pomógł:lol:. A teraz jakieś pyszne ciacho i kawka, nie , kawka nie, meliska;). Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bass z rodziną']Masakra bylam z Basem na spacerku a tu nagle smycz pekla masakra Bass uciekal ja za nim samochody jezdza wszystkie stanely jakis facet pomogl mi go zlapac serce stanelo mi na 10 minut a teraz przyszedl szczesliwy do domu i zaczepia mnie zeby sie z nim bawic !!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
Widzę że przy Bassie nie można się nudzić :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bass z rodziną']oj nie ma takiej opcji ale jak go zlapalam na dworze za siersc ale tak dosc mocno zeby go zatrzymac to nawet nie probowal mnie ugrysc bylam zdziwiona bo myslalam ze wyjde z tego dosc mocno pokasana ale dzieki Bogu udalo sie go zlapac GDYBY NIE TEN FACET TO BYM DO TERAZ GO GONILA!![/QUOTE]

Widzisz, może nie taki diabeł z niego straszny...wierzę, że ten wczorajszy wybryk jednorazowy i przez przypadek i Basior się wstydzi:oops:. Aż bałam sie zapytać, jak się zachował, jak go za kłaki wzięłaś, ale super, że ok:lol:, faceta jak spotkasz, to UCaŁUJ go ode mnie, albo nie, weż namiary, sama go ucałuję:diabloti:. I nie pij!!!:mad:Bo będziesz miała ze 300, poczekaj z piciem na mnie:diabloti: I jeszcze jedno niedyskretne pytanie, ale nie mogę się powstrzymać, jakaś ściana już ochszczona?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...