Jump to content
Dogomania

Bass już w domku :)


kamilqax95x

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok, zalatwione. mozemy w sobote wyprowadzic Bassa na spacer. on znajduje sie na koncu i poruszy to caly schron ale pani Kasia wyrazila zgode. zaraz przekaze informacje, zeby nikt nam nie robil problemow jak przyjedziemy. dziewczyny ja juz sie martwie, to bedzie straszne odprowadzic go do boksu, on pewnie bedzie myslal ze zabieramy go z tego piekla. czy naprawde zaden Dt sie nei znajdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']ok, zalatwione. mozemy w sobote wyprowadzic Bassa na spacer. on znajduje sie na koncu i poruszy to caly schron ale pani Kasia wyrazila zgode. zaraz przekaze informacje, zeby nikt nam nie robil problemow jak przyjedziemy. dziewczyny ja juz sie martwie, to bedzie straszne odprowadzic go do boksu, on pewnie bedzie myslal ze zabieramy go z tego piekla. czy naprawde zaden Dt sie nei znajdzie?[/QUOTE]
Gdybym miała suczkę...niestety nie znam nikogo :(

Link to comment
Share on other sites

zanalzlam na infoludku i postanowilam zadzwonic:
Witam z chęcią przyjmę psa rasy - owczarek , labrador, lub mieszaniec. Miłuje się w dużych psach. Płec nie ma znaczenia.
Wolałabym również młodego psa \ szczeniaka abym mogła go jeszcze dobrze wychować. Zwierzaka mogę przyjąc w połowie marca.
Tel. 723538601
musze probowac wszedzie. porozmawialam z pania. przekazalam tak naprawde informacje, tyle co wiem o Bassie. pani bardzo chetnie sluchala. przede wszystkim pani musi porozmawiac z mezem. na maila wyslalam panstwu link do watku Bassa, aby poogladali jego zdjecia. poprosilam , ze jezeli decyzja bedzie stanowczo na nie , to zeby dali mi znac, zebysmy wiedzialy na czym stoimy,.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny napisalam maila. mysle ze panstwo wejda na watek i poczytaja.
Joanno wysylam pw ;)
ja tez nie mam mozliwosci wziac Bassa na Dt bo mam suczke labradorke czekoladke Joanno ;) ale mam tez przyblede kundelka samca, ukochanego ale nie zaakceptuje mi Bassa...

Link to comment
Share on other sites

Bass ma szanse na domek !!! :multi::multi::multi::multi::multi:

Ci Państwo z ogłoszenia są zdecydowani adoptować Bassa :loveu:
Wspaniale !!! Mam nadzieję, że do adopcji dojdzie.Trzymam kciuki za Bassa.
W sobotę umawiamy się na spacerek wspólny, kto jest chętny ? :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

tak to wszystko prawda. Pani Małgorzata oddzwoniła do mnie w 10 min po otrzymaniu maila. powiedziala ze zakochali sie w Bassie i chca go adoptowac, nawet dzis. zaproponowalam wspolny spacer w sobote... Pani oczywiscie sie zgodzila i czeka na telefon o ktorej godzinie mozemy sie spotkac. proponujemy z Asia godzinę 13? prawdopodobnie Bass juz nie wroci do boksu!!! nie wierze, po prostu nie wierze..!!!!!!!! państwo nie maja innych psow, maja tylko myszoskoczki ktore sa w klatkach. nie moge ochlonac

Link to comment
Share on other sites

tak to wszystko prawda. Pani Małgorzata oddzwoniła do mnie w 10 min po otrzymaniu maila. powiedziala ze zakochali sie w Bassie i chca go adoptowac, nawet dzis. zaproponowalam wspolny spacer w sobote... Pani oczywiscie sie zgodzila i czeka na telefon o ktorej godzinie mozemy sie spotkac. proponujemy z Asia godzinę 13? prawdopodobnie Bass juz nie wroci do boksu!!! nie wierze, po prostu nie wierze..!!!!!!!! państwo nie maja innych psow, maja tylko myszoskoczki ktore sa w klatkach. nie moge ochlonac :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Zatem trzymam kciuki za pieska... oby państwo okazali się odpowiedzialni.)[/QUOTE]Nie dziękujemy ;
[QUOTE]Ze spacerkiem muszę się wstrzymać, kicham tak, że biuro całe mokre... a[/QUOTE]Zdrówka życzę :)
[QUOTE]państwo przyjdą w sobotę poznać Bassa ? [/QUOTE]Tak :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...