Jump to content
Dogomania

samojedek


Alicja

Recommended Posts

Moja sunia niestety nie ma rodowodu,dostałam ja w prezencie ,więc nie miałam na to wpływu.Jest slicznym ,zdrowym psiakiem szybko sie uczy po kilku dniach zaczęła reagowac na swoje imię ,przybiega juz na komende do mnie (oczywiście coś za coś :wink: ) ale musze przyznać że jest wielka indywidualistką.

Miło was poznać

alicja i abi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Cieszę się że na tym forum pojawia się coraz więcej samojedów.

Niestety chyba nie będziemy mogły pospacerować sobie z naszymi psami (no chybaże nadarzy sie jakaś okazja :D ) bo ja mieszkam na południu polski niedaleko czeskiej granicy. Częściej można mnie i mojego psa spotkac w górach opawskich albo w kotlinie kłodzkiej.

W moich okolicach o ile wiem nie ma żadnego samojeda a mało kto zna ta rase, wiekszość mysli ze to husky albo owczarek podhalański :lol:.

PS

Z checia przyślę ci jakies zdięcia

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

the best thing to do is buy some kind of hard liqueur and take shots of it about every thirty minutes. or when needed. i recommend Seagram's gin or [url=http://www.medicineanswers.net/menshealth/]mens health[/url] dark rum but if you cant handle it buy coconut rum. this helps cut down mucus,in your chest and in your throat so your will have less coughing which makes your chest tired. also drink green tea with honey its very soothing.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Cieszę się że na tym forum pojawia się coraz więcej samojedów.
Niestety chyba nie będziemy mogły pospacerować sobie z naszymi psami (no chybaże nadarzy sie jakaś okazja :D ) bo ja mieszkam na południu polski niedaleko czeskiej granicy. Częściej można mnie i mojego psa spotkac w górach opawskich albo w kotlinie kłodzkiej.
W moich okolicach o ile wiem nie ma żadnego samojeda a mało kto zna ta rase, wiekszość mysli ze to husky albo owczarek podhalański :lol:.

Witaj!
Skąd jesteś dokładnie? Ja też mieszkam niedaleko czeskiej granicy, niedaleko Nysy. Z tą tylko różnicą, że nasze stado zna cała wieś:razz:
Mam cztery samojedy i haską. Takiej sfory nie można nie słyszeć. Zna nas też cała Nysa:razz: (jako jedyni na tym terenie zajmujemy się dogoterapią)
Pozdrowienia dla wszystkich białasów!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja używam tylko 1ALL SYSTEMS. Jestem super zadowolona z niego. Nigdy nie uzywałam nic innego. Nie ma problemu z kolorem sierści, ani z jego strukturą. Jest lśniący , zdrowy i nie wysusza się. Czasami ozywka z tej samej firmy i jest ok
No i ne jest drogi. Jak sie kupuje galon koncentratu to na dość długo starcza i wychodzi taniej :)

Pozdrawiam Samoyedki :) ja mam aktualnie 3 suczki i 1 pieska samoyeda.
Moje białasy to psiaki rodowodowe, 2 sunie i pies to championy a a ostatni nabytek jeszcze nie ma wieku na wystawy (4,5 miesiąca)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...