Jump to content
Dogomania

Galeria Kumpla - wracamy...


Ewa&kumpel

Recommended Posts

Czasami ludzie zachowuja się gorzej jak dzikie zwięrzęta! To jest dla mnie po porstu chore..ja mam znajomych którzy mieszkaja w nieduzym mieszkaniu ale mieli mozliwość przygarniecia szczeniaka owczarkopodobnego bo miał pojsc do uspienia..i mimo, że pies ma dłuuga sierśc, brudzi itp..bardzo go kochaja..wychodza często na spacery, dobrze karmią, poświecaja duzo czasu..na cholere ludzie kupuja takie duże psy i to jeszcze rasowe!!! To ich powinno się zamykać w klatkach w schroniskach!!

A KUmpel jest przesliczny..piękna czarna mordka:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 888
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_ChiQuiTa_']Kurde... nieno.. my sobie mozemy tak gdybać a psiak sie męczy.... nienawidze... poprostu nienawidze czasem ludzi :/[/quote]

Nigdy nie pozwoliłabym, żeby działo się coś strasznego co mogłoby byc zagrożeniem dla jego zdrowia. Teraz po prostu zwrócę większą uwagę na to co się dzieje. I w razie czego zadzwonię gdzie trzeba. Generalnie ruszyła mnie ta sprawa... i dlatego to wszystko. Ach...
A to, że ludzie są gorsi od zwierząt to święta prawda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samturia']aaa... zdenerwowałaś mnie jeszcze na koniec dnia... takich ludzi sie powinno pousypiać czy coś.. a nie zwierzęta@!! :mad:[/quote]


Nie chciałam nikogo denerwowac. Nie wiem nawet czym? Prawdopodobnie tą foteczką kumpla, kórą wstawiłam. Nie mam pojęcia. Ale to nie jest żaden podtekst do tematu...
Normalnie aż mi głupio...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keleris']witam sliczny psiak moj znajomy ma prawie identyczna sunie tyle ze ona ma bialy krawat i uszy jej stercza jak u nietoprka hehe
pozdrawiam[/quote]


Kumpel też ma biały krawat, coprawda bardzo wąziutki, ale jest. Uszko jedno ma sterczące, a dwa stoją mu tylko wtedy jak słucha kiedy się do niego mówi albo ktoś kręci się podejrzanie po korytarzu...


[IMG]http://images12.fotosik.pl/31/bed11715f2f4545a.jpg[/IMG]

Tutaj siedział i patrzył na mnie jak mu coś tłumaczyłam. :talker:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ewuś :buzi:
Kumpel ma wyśmienitą pozycje do spania :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:

[quote name='Ewa&kumpel']Nie chciałam nikogo denerwowac. Nie wiem nawet czym? Prawdopodobnie tą foteczką kumpla, kórą wstawiłam. Nie mam pojęcia. Ale to nie jest żaden podtekst do tematu...
Normalnie aż mi głupio...[/quote]

Wydaje mi sie że Samturia zde nerwowała sie sprawą tego pieska co pisałaś....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&kumpel']Kumpel jak zwykle w łóżku. Jego ulubione miejsce w domu. Typowy kanapowiec. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[IMG]http:///images14.fotosik.pl/95/da937c70cdbef4e8.jpg[/IMG][/quote]

[I][B]:pprzecież w łóżku jest dość miejsca wiec przytulanka mile widziana;)[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...