Jump to content
Dogomania

4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

Witaj [B]Joano [/B]w tym zapomnianym wątku, w wolnej chwili wkleję całą szóstkę :smile:

Wiem, wiem, [B]Inga.mm [/B]jak to jest z większymi psami, małe to jeszcze jakoś znajdują domy, z większymi jest o wiele gorzej, ale ja bym spróbowała. Niestety, wczoraj chodziłam po tamtym terenie, zaglądałam po zaułkach, po śmietnikach, po krzakach. Włóczyłam się godzinę do południa i godzinę po południu, wzięłam suszoną kiełbasę i smycz, jednak nie natknęłam się na niego. Mógł być wszędzie, nawet tam gdzie ja, tylko o chwilę później lub wcześniej, to jest też dość rozległy teren, obok park i działki, rzeka. Strasznie żal mi tego psiaka, mam wyraźnie przed oczami jego zadowolony jeszcze pychol, przyglądający się każdemu autu i człowiekowi w nadziei że to jego właściciel. Być może już go tam nie ma, być może coś się z nim stało, ale na pewno jadąc tamtędy zawsze się będę rozglądać za nim, wiem też, że on jest ani nie pierwszy, ani ostatni, skrzywdzony psiak, a jednak serce boli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Inga.mm, poryczałam się, to koszmar przeżyć coś takiego, biedna psineczka, gdyby to było lato, może inaczej by się skończyło, bardzo Ci współczuję, tego nie da się zapomnieć. A już na kreaturę która rozebrała psinkę i zostawiła w zimie na mrozie, nie mam słów, można tylko wyć z niemocy.

Link to comment
Share on other sites

może ten ktoś chciał dobrze?
Może chciał zdjąć mokre ubranko, a ona się wyrwała?
Teraz już nie oceniam tak surowo tego gestu.
Teraz ubranko Tuli używa Vito
[h=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213168-Po%C5%9Bmiertne-%C5%BCycie-VITA-z-sierokoci%C5%84ca"]Pośmiertne życie VITA z sierokocińca[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[I][B]"Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy
Jeszcze któregoś ranka odbijemy się od ściany.."[/B][/I]

Czy ktoś nas jeszcze pamięta? Myszka/Margolcia ma już piętnaście lat, przyszła do mnie bardzo chora, co prawda guzki na listwach mocno się rozsiały, ale [I]szwarna dziołcha[/I] z Rudy Śląskiej daje radę, pozdrawiamy wszystkich dwó-i-czworo-nożnych na dogo :smile:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4108/3d67553a8b07d12f.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 6 months later...

Kochani, jeżeli jeszcze ktoś zagląda na wątek Margolci/Myszki, to musze to napisać z wielkim bólem że chyba nadchodzi kres. Do tej pory radziła sobie z każdym kryzysem które zdarzają sie coraz częściej, ale od jakiegoś czasu, po prostu widzę że maleńka pomału odchodzi. Od wczoraj przestała jeść, leków też żołądek nie przyjmuje, jutro jedziemy do weta, może jeszcze coś wzmacniającego, jakies zastrzyki, będziemy ratować i robić co się da, ale ja czuję że Margolcia pakuje walizki do ostatniej podróży :-( 

Gdy ją przywiozłam z Rudy Śląskiej miała 14 lat, była bardzo chora i nie dawano jej wielkich szans na przeżycie więcej niż kilka miesięcy, u nas jest ponad dwa i pół roku, jest już stareńka, nie ma ząbków, niedowidzi, ale się dzielnie trzymała do tej pory, jeszcze powalczymy, bo wrosła w nasze życie, jest seniorką domu i nie wyobrażamy sobie żeby jej nie było.

[URL=https://imageshack.com/i/5op3170261ij]p3170261i.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jaguska - Witam się na tym wątku i przekazuję wyrazy współczucia z powodu odejścia cudownej Margolci  :calus:

Jak to możliwe, że tyle lat się błąkam po dogo, a jeszcze na Ciebie Dobra Kobieto nie natrafiłam?

Przeczytałam wątek i stwierdzam, że taki Dom to marzenie dla zwierzaków.

Chyba wydrę Stelcię siłą Ani i sama ją do Ciebie dowiozę :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...