Jump to content
Dogomania

wrzesień


Gwiazdeczka*

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GosiaNatalka']Są jak jedno, wszystko robią razem, bawią sie ,jedzą ,wypoczywają na moich kolanach jak tylko usiądę,ganiają sie z kotami, jednym słowem zawsze razem.[/QUOTE]
Oo proszę :)


[quote name='Burchardt']A ja mam pytanie, jak dogadują się Master i Toro. Chyba mam ochotę na jeszcze jednego yorka.[/QUOTE]
Master i Toro, Toro i Master... Mówiąc krótko- całkowite przeciwieństwa. Toro nie dość, że z racji wieku głupoty mu w głowie, to jeszcze sam z siebie wariat :lol: Traktuje Mastera jako świetną zabawkę :razz: A Masterek, stateczny 3-letni york, spokojny charakterem, na razie uważa małego po prostu za gówniarza ;) Nie ma między nimi wielkiej miłości typu spanie razem, ale lubią się- to wiem na pewno :) Żadnych poważnych zgrzytów nie ma, a jeśli jest zabawa to na prawdę, aż miło popatrzeć :)

Zapraszamy do galerii- oprócz zdjęć i newsów z życia wziętych, są tam również filmiki, które całkowicie odzwierciedlają ich wzajemne stosunki :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B]hihi na to wszystkim naszym pociechom wszyskiego naj i duża zdrowka:loveu: :loveu: a przy okazj martwi mnietylnia noga pufika jak nie chodzi to trzyma ja ugóry a jak chodzi to lekko utyka ale go to nie boli sprawdzałam boja sie ze to wrodzone bo wczesniej tez tak robil ale nie zwracałam uwagi :shake: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gwiazdeczka*'][B]hihi na to wszystkim naszym pociechom wszyskiego naj i duża zdrowka:loveu: :loveu: a przy okazj martwi mnietylnia noga pufika jak nie chodzi to trzyma ja ugóry a jak chodzi to lekko utyka ale go to nie boli sprawdzałam boja sie ze to wrodzone bo wczesniej tez tak robil ale nie zwracałam uwagi :shake: [/B][/QUOTE]
Może spadł z czegoś albo niefortunnie skoczył? Nie zauważyłaś nic?
Toro ok miesiąca temu stał na fotelu, opierał się prednimi łapkami na stoliku, a że leżały na nim jakieś papiery, to łapki mu się obsunęły i spadł może z 30 cm, ale tak niefortunnie, że przez 3 dni kulał na jedną łapkę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gwiazdeczka*']a przy okazj [B]martwi mnie[/B] [B]tylnia noga pufika[/B] jak nie chodzi to trzyma ja ugóry a jak chodzi to lekko utyka ale go to nie boli sprawdzałam boja sie ze to wrodzone bo wczesniej tez tak robil ale nie zwracałam uwagi [B]:shake:[/B] [/quote]

Gwiazdeczko, moze warto, zeby pufika obejrzal weterynarz. Czesto spotykanym schorzeniem u malych ras jest [B]nawykowe zwichniecie rzepki[/B], ktore ujawnia sie z czasem. Polecam lekture vetserwisu: [URL]http://www.vetserwis.pl/rzepka.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[COLOR="DimGray"]Byłam naprawdę przeciwko przystyrzeniu Coriny, jednak zdecydowałam się. Corina jest ogolona. Tzn. już z trzy tygodnie chodzi bez połowy kłaków. Wydaję mi się, że jest jej wygodniej, liście się nie przyczepiają i w ogóle ; )
Być może Twoja dziewczynka, wkrótce stanie się kobietką, Cornishon też się nieco zmienił, a najbardziej zmieniły się małej sutki, wiem, wiem, patrzę się tam gdzie nie trzeba ;p
Obecnie mokra, lecz szczęśliwa Corina śpi na moich kolanach, jest mi cholernie niewygodnie, ale czego się nie robi z miłości.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Toro też spoważniał... Ale tylko odrobinę, wariat z niego nadal niezły :lol: Ileż on ma w sobie energii, pomysłów ma nadal 100 na minutę... :lol:

Polecam krótką fryzurę na ciepłe, letnie dni ;) A zwłaszcza na wyjazdy- wygodniej i pieskowi i nam ;)

Pozdrawiamy wrześniowe skrzaty :)

[SIZE="1"]P.s. Właśnie przyszła przesyłka z Karuska, a w niej zamówiony kong :) Szukam przepisów właśnie i straszniem ciekawa jak sobie z nim poradzą moje chłopaczki :) Jak się sprawdzi ten, to dokupię tym razem podróbkę konga- tylko 1cm dłuższy, a tańszy :)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ha Ha Udało się wstwaić zdjęcie :klacz: . Witam wszystkie wrześniowe psiaczki i jak co miesiąc 17go przypominam o mojej Mikusi. Dziś kończymy osiem miesięcy, waga bez zmian .[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/353/02625efabbf764d3.jpg[/IMG][URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...