Jump to content
Dogomania

Okulista w Trójmieście. - Psiak ślepnie :((


Jean

Recommended Posts

Kochani!
Szukam dobrego lekarza w dziedzinie okulistyki psiej.

Safira ma 4 lata. To mój psiak, który został w rodzinnym domu.
Zaczęło się to półtora roku temu. Diagnoza : gronkowiec biały..
Ropienie oczu, zaczerwienienie..
Potem kilka kolejnych bakterii.. A dziś najgorsze.. Safira ślepnie :(( Jestem załamana, kocham tego psiaka niesamowicie..
Byliśmy z mamą u doktora Pikiela (ponoć świetny specjalista), stwierdził wrodzoną suchość oka. Zapytany czy Safi oślepnie odpowiedział obruszony 'A dlaczego ma oślepnąć? '.
Czy ktoś walczył z podobnym przypadkiem? Znacie jakiegoś lekarza, który może pomóc psiakowi uratować chociaż jedno oko? :(

[IMG]http://i.imgur.com/ACYO4.jpg[/IMG] - w takiej się zakochaliśmy...

[IMG]http://i.imgur.com/q6SG9.jpg[/IMG] - tak było jeszcze niedawno..

Pomóżcie :(

Link to comment
Share on other sites

Było jakiś czas dobrze, osiedlowy (znany) weterynarz powiedział, że jest poprawa, ale w ndz mama moja była z Safi nad morzem i Niunia wlazła w jakieś krzaki i nie mogła się wydostać.. Dopiero jak mama zaczęła ją wołać, to po głosie wyszła. Co więcej nie chce już tak chętnie jak kiedyś wychodzić na dwór :( Tylko pisiu i do nogi, trzyma się bez smyczy :(
Jestem załamana :((

Link to comment
Share on other sites

ja okulisty nie znam, ale może spróbuj u dr Ani.. ja jej ufam.. okulistą nie jest, jest specjalistą od gryzoni, ale zajmuje się wszystkimi zwierzętami i wiele razy pomagała mi w ciężkich przypadkach, nie tylko u moich szczurów ale też i u psów i kotów... młoda wetka, ja coś nie pomaga to szuka i kombinuje inne rozwiązania, co często jest bardzo pomocne jak standardowe środki nie pomagają.
Gdańsk Osowa ulica Feniksa.
Słyszałam że w Gdyni jest jakiś okulista, ale nic bliżej nie wiem... może podzwoń do lecznicach czy mają okulistę.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie....dlatego użyłam ""....
niestety, uważam, że w Trójmieście nie ma dobrych weterynarzy, nie mówiąc już o specjalistach. Obecnie jestem z kotem u piątego weta, wszyscy byli niby "polecani', a żaden nie potrafi mojej dziewczynce pomóc, ba, nawet postawić trafnej diagnozy...zapewne są osoby, które się ze mną nie zgodzą, bo mają zgoła inne doświadczenia, ale takie jest moje zdanie.
dr garncarz jest bardzo dobrym okulistą. Pisałam kiedyś do niego maila z zapytaniem, kiedy można się go spodziewać w Trójmieście. Chciałam iść do niego z niedowidzącym szczeniakiem ze schronu. Wówczas, a był to październik czy listopad, napisał mi, że będzie w naszych okolicach prawdopodobnie w styczniu albo lutym. Napisz do niego maila, na pewno odpisze - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Myślę, że warto!

Link to comment
Share on other sites

Żaneta jedynym, jak dla mnie znanym i szanowanym okulistą jest dr. Garncarz.
Przyjmuje w Warszawie, ale niejednokrotnie był w Trójmieście i tu prowadził konsultacje.
Skontaktuję się ze znajomą, która zawsze śledziła jego przyjazdy, może wie coś o planowanych.


Ja okulisty w Trójmieście nie znam, chirurga, dermatologa a i owszem, ale okulisty niestety nie.

Natomiast z bardzo dobrych i zaufanych lekarzy w Trójmieście jestem Ci w stanie polecić z zamkniętymi oczami klinikę weterynaryjną Benkowski&Hajdo przy ul. Apisa1 Gdynia Chwarzno (przy obwodnicy, więc dojazd bardzo dobry). Wprawdzie Paweł to internista, a Jarek chirurg, ale to lekarze, z którymi sama miałam przyjemność pracować w schronisku - mam do nich 100% zaufanie. Choć zapewne zaproponują Ci konsultacje u dr Garncarza - ja bym jednak do nich pojechała...

Oni mają praktykę, jakich mało... tyle chorób, różnych przypadków, jakie leczyli w naszym schronisku - to naprawdę nie są rzeczy, które weci robią na codzień.

Link to comment
Share on other sites

[B]natalia_aa[/B] bedę Ci bardzo, bardzo wdzięczna jeśli dowiesz sie od znajomej kiedy dr. Garncarz będzie w Trójmiescie.

Jakoś do 'zwykłych' weterynarzy stracilam zaufanie.. Ten do którego chodzimy z Luną, na początku leczył też Safirę. Owszem jest znany i szanowany (jeździ do Niego dużo ludzi z całej Gdyni), jednak nie jest okulistą i nie pomógł Safi mimo szczerych chęci i nieustępliwości.
Polecił Pikiela, mówiąc, że to jedyny okulista w Trójmiescie, aczkolwiek zaznaczył, że sam się na nim zawiódł, bo miał klacz, która straciła wzrok podczas leczenia u Niego.
Natalia, poczekam na informacje o Garncarzu, jeśli będzie odległy termin to skosultuje się z Benkowski&Hajdo.
Dziekuje Wam.

edit. Napisałam do doktora Garncarza. Na jego stronce piszą w książce gosci, że pomógł nawet na odległość..

Edited by Jean
Link to comment
Share on other sites

Garncarz raz do roku przyjeżdża na zaproszenie ZKwP w Sopocie - w tym roku jeszcze go nie było i jak na razie nie dostałam info (hodowczyni mi przesyła) żeby miał przyjechać - w zeszłym roku dostałam miesiąc przed jego przyjazdem... może lepiej się z nim skontaktować mailowo, w końcu on najlepiej wie kiedy u nas będzie...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=verdana]
Jean dr Jacek Garncarz będzie w Gdyni w lutym.
"Badania okulistyczne i kardiologiczne w Gdyni odbędą się 18-19.02.2012. Chętnych prosimy o kontakt pod nr tel. 22 858 80 62 lub bezpośrednio z organizatorką badań \\\"na miejscu\\\" Panią Martą Skwierawską pod nr tel. 531-156-752 lub meilowo na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Zapraszamy."[/FONT][/COLOR]

Edited by JoannaS1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...