Jump to content
Dogomania

Okulista w Trójmieście. - Psiak ślepnie :((


Jean

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o ten problem to napewno nie cierpi zwłoki,czyli czas tu gra olbrzymią rolę. Ja jeżdżę do Olsztyna do dr Lwa.(Mieszkam pomiędzy gdańskiem a Olsztynem po 90km tu i tu.)Jest adiunktem na UWM i pracuje też w weterynarii "Pulsar" 89-541-10-20 [URL="http://www.pulsar.olsztyn.pl"]www.pulsar.olsztyn.pl [/URL]
to bardzo dobry lekarz .Bezpośredni tel do niego 606917188 [URL="http://www.marcin-lew.pl"]www.marcin-lew.pl[/URL]

Edited by mysza-64
Link to comment
Share on other sites

No własnie nie cierpi zwłoki.. Został msc do konsultacji z Garncarzem.. Moja mama stwierdziła, że to za długo.. że Safi pogorsza się z dnia na dzień.. Zadzwoniła do Pikiela i wybiera się do niego w najbliższą sobotę..
:(

Link to comment
Share on other sites

Moja 15-letnia suczka 2.I tego roku zamknęła oczko,bardzo łzawiło.Pomyślałam ze może 7-miesięczny uraził je podczas zabawy.Mnie nie było w domu 2 godz. i to stało się w tym czasie.Następnego dnia pojechałam do kortowa i okazało się ze ma przednie zwichnięcie soczewki.operacja następnego dnia bo to też nie może czekać.Tu czekanie i czas wróży zniszczenie totalne tęczówki,rogówki itd i usunięcie gałki.Po 4 dniach do kontroli,jest super i przezierność oka w/g lekarza bardzo zadowalająca ale o widzeniu jeszcze nie ma mowy.Wszystko musi sie dobrze zagoić i za miesiąc dodatkowe badanie na ile procent oko może widzieć ERG.Po kolejnych 6 dniach zdjęcie szwów.Jest super,oko szeroko otwarte i widze że pomału widzi coraz więcej.I..... następnego dnia po południu sunia znowu zamknęła oko i bardzo łzawiła.Widziałam że bardzo cierpi.No i 16 miała znowu operacje,zrobiła sie tzw przepuklina czyli szew się rozlazł i zaczęło wyłazić "oko z oka".Nie będę opisywała szczegółów. Z okiem nie ma żartów.A jeżeli chodzi o koszta ,to: wizyta 100zł,dojazd 90zł,Operacja 2x800zł ,Suma sumarum .Na dojazdy ,leki i operacje już poszło 2400zł.Im później dla oka tym gorzej.Ja też myślałam że to nic groźnego.
Podejmij za sunię dobrą decyzję.Życzę siły i wytrwałości

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ja mam mniejszy posłuch w tej kwestii niż moja mama.
Safira mimo, że ja ją chciałam, ja ją 'znalazłam' to została w mieszkaniu u mojej mamy. My tu nie mamy warunków dla takiego dużego psiaka. Moja mama ponosi koszta, my możemy co najwyżej się dołożyć..
Współczuję Tobie i Twojej Suczce. I nie dziękuję :*

Link to comment
Share on other sites

W Waszym przypadku jeżeli jest to jakaś bakteria może dobrze byłoby zrobić posiew i od razu antybiogram i z tym wynikiem na konsultacje.Lek jest wtedy trafiony.Na wynik trzeba czekać pewnie ze 3 tyg,więc akurat.Jest też taka możliwość ze oprócz tego o czym już wiecie przyplątało sie jeszcze coś innego czyli mogło się zmutowac albo też jest sprawców kilku.


Myślę że też powinnam zadzwonić i skorzystać z konsultacji innego fachowca jeżeli to możliwe.

Edited by mysza-64
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...