Jump to content
Dogomania

ASIK-potrącony i zostawiony na pewną śmierć - pokochany, ma już domek :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam dość....padł mi internet w chałupie, w tyrce mam zbanowane zdjęcia na forach i połowe interesujących rzeczy....nie mam jak zobaczyć mojego Hienkoca!!!! A propo's widzę, że "hienka" się przyjęła :loveu:
Sylwuś, ile będzie kosztowała kolejna operacja? Bo ty chyba z tamtego długu jeszcze nie wyszłaś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makik'][B]sylwija[/B] a co to Ci z podpisem się stało???[/QUOTE]


no właśnie nie wiem :( popsuli mnie ..

Asik będzie miał operację 13ego marca i uwaga.. bez kosztów :)

Poza tym jest nad wyraz towarzyski = nie chce przebywać sam w pokoju i wyraźnie to demonstruje.. zeżarł nam drzwi..
Zadziwiona jestem, bo taki z niego słodziaczek i przymiluch, że nie wiem, jak mógł..
Jak zostaje w domku, a my wyjeżdżamy - nic się nie dzieje, ale nie może zostac zamkniety w pokoju, już nie. Musi w salonie się wylegiwać..
A tyle czasu nawet był zadowolony, ze ma swoje miejsce z kocykiem, z miseczkami..

Link to comment
Share on other sites

wstawiłam sobie banerki z powrotem, może chodziło o podpis z linkiem do moich tymczasowiczek, które od października u mnie czekają na domek, domki.. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216117-HASZCZAK-i-jego-tragiczny-los.-S.O.S.%21%21%21-POM%C3%93%C5%BBCIE-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/216117-HASZCZAK-i-jego-tragiczny-los.-S.O.S.!!!-POM%C3%93%C5%BBCIE-!!![/URL] - Vera i Ninka..

Link to comment
Share on other sites

Jak Asik zostaje w domku z innymi zwierzakami - nie niszczy.
czyli na pewno dobry był dla niego dom z innym psem lub/i kotem, albo u kogoś, kto nie pracuje lub pracuje w domu.

Choć niewykluczone, że jakby został sam na włościach, to by nic nie pogryzł, wydaje mi się, że jego po prostu ciągnie do ludzi, zwierząt..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Jak Asik zostaje w domku z innymi zwierzakami - nie niszczy.
wydaje mi się, że jego po prostu ciągnie do ludzi, zwierząt..[/QUOTE]

no to dzielny psiak :) z tego co piszesz bardzo lubi towarzystwo -super

i ta operacja bez kosztów- wspaniale, że spotykacie dobrych ludzi na swojej drodze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...