Jump to content
Dogomania

Dziadziuś Filek już bez bólu za TM... [*]


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Lobaria']Filuś nie ma niczego... oprócz naszych serc...
Dobrze, że Klaudus zabrała Go do lecznicy, choć nie wiem, jaka ona jest. Tak bym chciała być razem z psiakiem, aby czuł, ze jest kochany...
Ta bezsilność rozp....la...[/QUOTE]

Zrobiłam chłopakowi wydarzenie [url]http://www.facebook.com/events/140149236100456/[/url]. Poproszę na pw o dane do wpłat, żebym miała możliwość rozsyłania osobom, które będą chciały pomóc. Sama też postaram się podesłać jutro, ale to będzie tylko parę groszy :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak Filuś??? Chłopaku trzymaj się, słodzieńki i dobrzej nam!!! Musisz wyzdrowieć, bo czeka Cię lepsza, szczęśliwa przyszłość!!!

Mam potwierdzoną jedną wpłatę z fb na 15 zł i obiecane jeszcze dwie. Ode mnie poszło 20 zł (przepraszam Filuniu, ale tyle pieseczków w potrzebie :-() i od mojej mamy 50.
Na fb jakaś ęteligentna dyskusja, że tyle fundacji, a tu znowu zbiórka na prywatne konto. Ale chyba oleję, bo szkoda nerwów :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymałam, odpisałam :diabloti:

Takie padły komentarze:
[I]1. jednego nie rozumiem mamy pełno fundacji prozwierzecych w Polsce, a dalej pieniądze zbierane są na prywatne konta...
2. Popieram, pieniadze powinny byc zbierane przez uprawnione Fundacje, inaczej panuje chaos i poglebia sie niechec do pomagania zwierzetom. Wystarczy w tytule wplaty podac na jakie zwierze maja byc przekazane srodki i Fundacja stosownie zalatwi ta sprawe...

[/I]A ja na to:
[I]Rozumiem, że Wasza krytyka jest o tyle konstruktywna, że reprezentujecie fundację, która gotowa jest wziąć pod swoją opiekę Filusia i zająć się zbiórką funduszy na jego leczenie. Jeśli tak, to serdecznie proszę o kontakt z opiekunką pieska (dane w wydarzeniu) w celu dopełnienia formalności. A tak na marginesie, moim skromnym zdaniem osoba, która nie zwala ratowania zwierzaka na głowę fundacji (spychologia jest najprostszym ze sposobów działania), zasługuje na podziw! W ten sposób jesteśmy w stanie uratować więcej takich biedaków. Natomiast uczestnictwo w wydarzeniu czy ewentualne wpłaty nie są obowiązkowe, są kwestią osobistego wyboru i sumienia.[/I]

Ale i tak udostępniły. Więc ja im serdecznie podziękowałam ;)
[I][/I]

Link to comment
Share on other sites

Nio....

i słusznie napisane...
pwiem wam,..
mnie kiedyś viva obiecała udostepnienie konta dla BRYZY - i??

nie doczekalam się na nr rachunku ;(((

Z całym szacunkiem dla Vivy! ale... jak widać nie zawsze fundacje mają na to czas .



[quote name='paulina0409']Nie wytrzymałam, odpisałam :diabloti:

Takie padły komentarze:
[I]1. jednego nie rozumiem mamy pełno fundacji prozwierzecych w Polsce, a dalej pieniądze zbierane są na prywatne konta...
2. Popieram, pieniadze powinny byc zbierane przez uprawnione Fundacje, inaczej panuje chaos i poglebia sie niechec do pomagania zwierzetom. Wystarczy w tytule wplaty podac na jakie zwierze maja byc przekazane srodki i Fundacja stosownie zalatwi ta sprawe...

[/I]A ja na to:
[I]Rozumiem, że Wasza krytyka jest o tyle konstruktywna, że reprezentujecie fundację, która gotowa jest wziąć pod swoją opiekę Filusia i zająć się zbiórką funduszy na jego leczenie. Jeśli tak, to serdecznie proszę o kontakt z opiekunką pieska (dane w wydarzeniu) w celu dopełnienia formalności. A tak na marginesie, moim skromnym zdaniem osoba, która nie zwala ratowania zwierzaka na głowę fundacji (spychologia jest najprostszym ze sposobów działania), zasługuje na podziw! W ten sposób jesteśmy w stanie uratować więcej takich biedaków. Natomiast uczestnictwo w wydarzeniu czy ewentualne wpłaty nie są obowiązkowe, są kwestią osobistego wyboru i sumienia.[/I]

Ale i tak udostępniły. Więc ja im serdecznie podziękowałam ;)
[I][/I][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Rozmawiałam przed chwilą z Klaudus - niestety, rokowania wetów są coraz gorsze, jak i stan Filunia, już się nawet nie podnosi.:-(:-(:-( Prawdopodobnie dzisiejsza noc będzie decydująca...Weci walczą o Niego, pozostaje nadzieja...
Kochany, walcz, błagam Cię.[/QUOTE]

O nie :-(:-(:-( Życie jest takie pop... i niesprawiedliwe... :-( Fileńku, dlaczego, kochanie... Nie poddawaj się! Proszę!

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo martwię się o chłopaka i tak bardzo jestem z Nim.
Duszku, Ulenko, Misiu, Kubusiu...pomóżcie Filkowi. [B]Niunieczko[/B] moja kochana, która odeszłaś w ub. roku w Dniu Matki - pochyl się nad chłopakiem... liźnij Go po pysiu, dodaj sił, ogrzej Go swoim ciepłem, jak mnie i szepnij, że warto żyć...

Link to comment
Share on other sites

Tak mało Cioteczek Go odwiedza... Martwi mnie to, że - mimo, iż jest w klinice, otoczony profesjonalną opieką - nie ma przy Nim człowieka kochającego właśnie JEGO... Trudno wymagać od wetów takiego uczucia do każdego psiaka, którego ratują... to Ich zawód...
Filku, ja Ciebie kocham, taka szkoda, że jestem daleko...
Nie wygłupiaj się i walcz, nie poddawaj...

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...