Jump to content
Dogomania

Melanż w Łódzkim schronisku!Depresja...JUŻ NIE!Melanż w super domku u Martulci!JUPI!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki,tak mi przykro,ale melanżowi sie nie udało!! :placz:
Dziewczyna przyjechała z Warszawy specjalnie zeby zobaczyc Melanża,a spodobał jej sie inny,taki troche podobny pies i go wzięła. 5 letni,tez bardzo potrzebujący,z uchem rozgryzionym prawie na pól.
Szkoda,co z tobą Melanzyku bedzie?

Link to comment
Share on other sites

Oj, jak to dobrze, że nie wyjechała z pustymi rękami, dobrze ;)
Dobrze, że poszczęściło się choć innej psinie...

Ciociu Niewiasto, a choć są telefony w sprawie Melanża?

Na allegro już 850 "kliknięć" na Melanża i jest jeden obserwator.
Ciągle tam zaglądam i mam nadzieję...:-(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro,że Pani nie wzięła Melanża, oby się jeszcze namyśliła:placz: Myślę , że jak piesek którego wzięła teraz spełni jej oczekiwania to może będzie jej łatwiej podjąć decyzję o drugiej adopcji? Miejmy taką nadzieję.............
A póki co Melanż ma jeszcze wiele ogłoszeń w necie i może jednak znajdzie się ten właściwy domek?

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili Melanż ma już dwóch obserwatorów na allegro, a wyświetleń 1020.

Niech Pan się zgłosi po Melanża.

Jakie to smutne, znowu wybrano innego psa, bo bardziej się spodobał :placz: :placz: :placz:

A kiedy Melanz bardziej się spodoba? :placz:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Red"][SIZE="4"][B]Proszę o nieumieszczanie zdjęć pochodzących ze strony schroniska na dogomanii oraz aukcjach allegro (oraz zdjęcie tych, które już umieściłyście). Proszę także o nieużywanie ww. zdjęć do robienia banerów, plakatów etc. (oraz usunięcie tych, z którymi już coś zrobiono). Podlegają one prawom autorskim, które będą egzekwowane. [/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli w tym wątku są jakieś zdjęcia, które są własnością schroniska , to ja bardzo proszę Karilkę żeby je usunęła!
Czytałam wątek w podpisie Julii-Zuzanny i żeby nie wywoływać jakichkolwiek awantur powiem tylko , że jestem kompletnie zniesmaczona !
Ja się zalogowałam na dogo tylko i wylącznie po to by pomagać psom jak umiem i mogę. Nie mogę pracować w schronisku bo mam już pracę od bardzo wielu lat i nie zamierzam jej rzucać. Brać na DT też nie mogę bo nie mieszkam sama , muszę się liczyć z innymi domownikami . Chętnie natomiast pomogę w ogłoszeniach ale jeżeli nie mogę wykorzystywać zdjęć opublikowanych w wątku /z czym sie spotykam po raz pierwszy!/to proszę Karilkę jeszcze raz, [B]USUŃ ZDJĘCIA KTÓRE ZROBIŁA JULIA-ZUZANNA ! [/B]
W swoich ogłoszeniach oczywiście zmienię zdjęcia , mnie tylko o to chodzi , żeby skrzywdzony przez LUDZI i LOS pies znalazł kochający dom , natomiast nie wiem o co chodzi Julii-Zuzannie a raczej wiem o co chodzi i to mnie tak zniesmacza..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula1959']Coś się stało , Julia-Zuzanna , że wysyłasz taki dramatyczny apel?
A dlaczego te zdjęcia nie były od początku założenia watku zastrzeżone?
Przecież wszystkim nam chodzi tylko o dobro psa .............
Pierwszy raz spotykam się z czymś takim:shake:[/QUOTE]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=4173117&postcount=244[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam Melanżowi eksponowane miejsce na allegro, żaby był widoczny. Za własne pieniądze, bo tak chciałam. Teraz jest na drugiej stronie, za chwilę będzie na pierwszej. Co prawda zdjęcia tego nie ma na schroniskowej stronie, ale przyjrzyj się julio.zuzanno, może jednak Ty je zrobiłaś. Powiedz, to skasuję psinę...

PS Nie mogę przyjechać do Łodzi, żeby poznać psy i porobić im zdjęcia, bo jak każdy prawie dogomaniak mam własną sforkę, no i rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

Aha, z tego co nam tu zaserwowała julia.zuzanna wynika dla mnie jasno, że psy to ona ma w głębokim poważniu.
Powinna chyba zmienić pracę, bo już dobro psów nie jest dla niej najważniejsze. Najwazniejsza jest ona sama, wszechwolontariuszka IV RP. I jeszcze wydaje się jej, że wszyscy tutaj powinniśmy czytać te jej wypociny. Niesmak, pełny niesmak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julia.zuzanna'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=4173117&postcount=244[/URL][/quote]
Nie będę tego komentować z dwóch powodów ,
po pierwsze jest to wątek Melanża i on jest tu najważniejszy a nie przepychanki o prawa autorskie do zdjęć ,
a po drugie odpowiadanie na zacytowany link jest poniżej mojej godności/fuj/.
Ponawiam tylko apel do Karilki jako założycielki wątku o usunięcie zdjęć autorstwa [B]JULII-ZUZANNY![/B]

Link to comment
Share on other sites

Anula, zdjęcie które ja wykorzystuję w ogłoszeniach nie jest autorstwa julii.zuzanny, można je brać. Jest to pierwsze z pierwszego postu.

"Tak czy siak to nie moje zdjęcie" - tak napisała mi mi na PW julia.zuzanna a propos tego właśnie zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yona']Anula, zdjęcie które ja wykorzystuję w ogłoszeniach nie jest autorstwa julii.zuzanny, można je brać. Jest to pierwsze z pierwszego postu.

"Tak czy siak to nie moje zdjęcie" - tak napisała mi mi na PW julia.zuzanna a propos tego właśnie zdjęcia.[/quote]
Dzięki Yona! Te zdjęcia umieszczałam w moich ogłoszeniach.
Melanżyku , do domku , kochanie !

Link to comment
Share on other sites

Tak te autorstwa Julii to te co są na stronce schroniska. Julia.zuzanna, jeżeli Cię uraziłam wykorzystujac te zdjęcia ....przepraszam:roll:. Nie chciałam nikogo urazić...chcę pomagać psom, a myślałam że zdjęcia, które są na stronie schroniska mają pomagać w szukaniu im domków....:roll:... Przepraszam - mam nadzieję że mi wybaczysz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...