Jump to content
Dogomania

Jednooki Zuczek... wykruszyły się deklaracje, każda zł. na wagę złota


ocelot

Recommended Posts

kapitalne foty poza ostania......co za zj...by:mad:
jak jest ladne to jest zle...lepiej wszystko zniszczyc..puscic z dymem i miec wlasnie tak pieknie i czarno:angryy::angryy: ..ze tez zaden sam sie przypadkiem nie podpalil-zaluje!!
Zuczku czyzby ktosik sie Toba sierotka zainteresowal:cool3:...

Edited by Lolalola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']O ile udało mi sie dobrze zmierzyć, Żuczek ma 44 cm plus głowa. Niestety kiedy się go dotyka zaczyna kucać, kłaść się, więc nie jest to łatwe zadanie.[/QUOTE]
Dziękuję:)
a ja wysłalam właśnie za obróżkę.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]DEKLARACJE STALE;[/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]
Lolalola-10 zl (III)
Ocelot-10 zl (III)
Syla-10 zl (III)
Marmosia-20 zl (III, IV, V0
Telimena-10 zl (III)
Negra&Anna-20 zl (III)
Basiaaaap-100 zl (III)
cancer43 - 10 zł. (III, IV, V)
[B]Razem: 190 zł.[/B]
[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red]DEKLARACJE [/COLOR][/COLOR]JEDNORAZOWE:
[/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]Agula99- 30 zł. (wpłynęło)
Azalia-cos....
Kat2707-20 zl (wpłynęło)
Telimena - 20 zł. (wpłynęło)
[/COLOR][/COLOR]
[B]
WPŁYWY MARZEC:[/B]
cancer43 - 30 zł.(06.03.2012)
Telimena - 30 zł. (06.03.2012)
ocelot - 10 zł. (07.03.2012)
Negra&Anna - 20 zł. (07.03.12)
Agula99 - 30 zł. (07.03.12)
basiaaaap (Anna P) - 100 zł. (08.03.12)
lolalola - 10 zł. (08.03.12)
Syla - 10 zł. (09.03.12)
Kat2707 - 20 zł. (09.03.12)
[COLOR=red][COLOR=black]Marmosia- 60 zł.[/COLOR][/COLOR] (10.03.12)
Bazarki Argat - 150 zł. (10.03.12)
[B]RAZEM:[/B][B] 470[/B][B] zł.[/B]

[B]WYDATKI:[/B]
Hotelik - 250 zł. (11.03.12).
obróżka - 39 zł. (18.03.12)
[B]RAZEM:[/B] 289 zł.

[B]RAZEM: 181 zł.[/B]
Dziękujemy:smile:

Link to comment
Share on other sites

Będziemy jechać do pana doktora jak tylko Żuczka wykąpię, bo taki się do autobusika nie nada. A na razie ciut za zimno jednak. Ale już niebawem.
Myślę, że to oczko nie jest do odratowania, ale może są cuda. Bardziej jednak się zastanawiam nad sposobem, w jaki on się porusza, to nie jest wg mnie sprawa nóżek tylko może coś neurologicznego, pourazowego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Będziemy jechać do pana doktora jak tylko Żuczka wykąpię, bo taki się do autobusika nie nada. A na razie ciut za zimno jednak. Ale już niebawem.
Myślę, że to oczko nie jest do odratowania, ale może są cuda. Bardziej jednak się zastanawiam nad sposobem, w jaki on się porusza, to nie jest wg mnie sprawa nóżek tylko może coś neurologicznego, pourazowego?[/QUOTE]
jak ma takie oczko...blizny....i tak dziwnie chodzi...to pewnie niezle lania zbieral kiedys i to sa tego efekty:(.............moze pan doktor jednak cos pomoze!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]POMOCY !!!![/B]

Miałam go tylko odwieść do schroniska , ale jedno spojrzenie w te przerażone oczy i wiedziałam , że tego nie zrobię :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224862-Wy%C5%BCe%C5%82-Sznaucer-pilnie-szuka-domu-!!!!!?p=18856744#post18856744[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Jak ukradną internet to jak tu odwiedzać Żuczka,ale zawsze myślimy o nim[/QUOTE]
oj ciocia....my chyba musimy pogadac:cool3::cool3::mad:jak sie nie zacznie troszczyc o swoje wlasne 4 litery to chyba dostanie dziwna przesylke:evil_lol:albo wizyte i bedzie w tarapatach:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Już wracam na dogo, wczoraj strasznie mnie bolało oko i ciężko mi było czytać.

Obcy mnie użarł w doopsko, ale szybko go zlokalizowałam i niestety dla niego- poszedł do solarium :diabloti:. Znaczy na palnik kuchenki gazowej.

Doszły dzisiaj obróżki!
Od jutra znowu hasamy z naszymi Einsteinami.

Wczoraj byliśmy nad rzeką i wydaje mi się, że fiprex przynajmniej na początku po zakropleniu działa dobrze, bo kleszcze wlazły NA MNIE.

Żuczek tak ujada cienkim głosikiem, że naprawdę aż świdruje w uszach. W domu z ogrodem będzie odstraszał intruzów, uciekną sparaliżowani jego szczekiem :evil_lol:
Od kiedy jest ciepło prawie całe dnie spędzamy razem w ogrodzie i mogę potwierdzić, że obaj chłopcy są zupełnie zgodni z moimi jamnikami i Lolalolkowym LWEM, także wyjąwszy momenty kiedy wychodzą Poker, Biały i Diara mogą sobie biegać swobodnie po ogrodzie. Oczywiście w mojej obecności.
Drzwi do domu są otwarte, Teddi chętnie wchodzi do kuchni, ale Żuczek nie za bardzo. Za to obydwaj bardzo się ożywiają na widok bułeczki, Tedik skacze mi wtedy po nogach chcąc coś wyżebrać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...