Jump to content
Dogomania

JessySonia-moje kochane suczki


KasiaJessy

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasi i Lena']Moje są spłukiwane samą wodą po każdym błotnym spacerze.
Jedna jest do tego tak przyzwyczajona że sama idzie do łazienki i czeka. Kiedyś po wejściu do domu odebrałam telefon, nie mogłam długo rozmawiać bo sunia mnie szczekaniem do łazienki wołała:D Niecierpliwiła się:D[/QUOTE]
u mnie jest tak z Kok;)kiedyś w lato było sucho i nie trzeba jej było myć łapek a ona wchodzi do domu i do wanny weszła i czeka aż jej łapki umyje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vaness']to zależy od psich łap . Toffik ma owłosione i by za dużo nanosił . Moja kumpela ma labradorkę i jej tylko przeciera , bo włoski na łapach ma krótkie i nie nanosi tyle..[/QUOTE]
Tak jak u mnie.Jessy ma owłosione łapki i jak wyjdzie na spacer to później ma całe brudne i muszę jej myć.Sonii tylko trzeba przetrzeć bo ona nie ma owłosionych łap.

Cockermaister
No tak,bo się na uczył(ła).

A wasze psy się ciągną bo moja Jessy trochę ciągnie się:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']A wasze psy się ciągną bo moja Jessy trochę ciągnie się:diabloti:[/QUOTE]


Co do wcześniejszej wypowiedzi do mnie. Nie chodzi o to ile mamy lat, lecz o to czy potrafimy zachowywać się stosownie do sytuacji.
Nie wiem po co przychodzić tutaj na forum, skoro na poprzednim dostałaś bana. Mozę, żeby tutaj spamować?

Jak ciągnie to czas najwyższy żeby wziąć się za sukę, żeby później nie zrobiła się nieznośna, ,po czym ją oddacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']A ty po co żeby tylko kogoś denerwować?Jak ja bym była adminem to bym 100 razy cie wyrzuciła z forum.A co ciebie obchodzi mój pies?martw się o swojej psiny.A tak w ogóle po co wtrącasz się ,ciebie nie pytałam tylko tych co pisali wcześniej.[/QUOTE]

też pisałam wcześniej.
Nie sądzę żebym denerwowała tutaj inne osoby, raczej jesteśmy nastawieni do siebie pozytywnie.
Mnie nie obchodzi co Ty byś zrobiła. Skoro się pytasz to odpisuję.
Teraz widzi się wiele spanieli w nieodpowiednich rękach, które ciągną na smyczy i wyglądają jak grube pasztety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']Tak ale ja Cb się nie pytałam.Mój pies nie będzie gruby.Tylko te psy są grube ,którzy ludzi tyle dają spanielom jeść że by owczarek wyrósł ,na pewno mieszkają w bloku i nie chodzą z nimi tylko chwilę.[/QUOTE]

moja suka jest za gruba, nie karmiłam jej tak żeby z niej owczarek wyrósł XDD
no nie ważne. Szkoda, że nie można Tobie nic przetłumaczyć.
Po prostu weź się za swoją sukę, bo nie dasz sobie z nią później rady.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...