Jump to content
Dogomania

JessySonia-moje kochane suczki


KasiaJessy

Recommended Posts

[quote name='paulaa.']Chodzi pewnie o to, że się kręci kopiąc koc, bo nie może się ułożyć, mój tak często robi, bo to maruda straszna. :diabloti:[/QUOTE]

aaa ! nie zrozumiałam ... :D no to Toffik się z 20 razy nieraz kręci w koło , a dopiero potem się położy XD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.']Jessy ile masz lat ? Bo robisz tak śmieszne i banalne błędy w każdym poście, że naprawdę zaczyna mnie to zastanawiać. :evil_lol: Nie chce cię urazić, ot tak, czysta ciekawość. ;) Na dogo nie ma przecież limitów ile lat musi mieć użytkownik.. :D[/QUOTE]
Zapytaj mnie się w wiadomości prywatnej.No nie w każdym ale czasami mi się zdarza.Bo robię zdjęcia jessy bo brat kupił sobie nowy aparat i chce jej zrobic zdjęcia i tak sie śpieszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Chodzi pewnie o to, że się kręci kopiąc koc, bo nie może się ułożyć, mój tak często robi, bo to maruda straszna. :diabloti:[/QUOTE]
Tak ,tak!Ono mi chodziło i nie wiedziałam o co jej chodzi;)
Vaness
Zapytaj mnie w wiadomości prywatnej to Ci powiem;)
Moja to tylko z 6 razy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']Zapytaj mnie się w wiadomości prywatnej.No nie w każdym ale czasami mi się zdarza.Bo robię zdjęcia jessy bo brat kupił sobie nowy aparat i chce jej zrobic zdjęcia i tak sie śpieszę.[/QUOTE]
aha , twoje wymówiki mnie czasami dziwią :D a nie możesz odpowiedzieć szczerze na forum ? ;) nie wstydź się swojego wieku ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Fusiafusia

[quote name='vaness']aha , twoje wymówiki mnie czasami dziwią :D a nie możesz odpowiedzieć szczerze na forum ? ;) nie wstydź się swojego wieku ..[/QUOTE]

Ja wiem ile ona ma lat ;)
Mowić czy nie ??:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vaness']aha , twoje wymówiki mnie czasami dziwią :D a nie możesz odpowiedzieć szczerze na forum ? ;) nie wstydź się swojego wieku ..[/QUOTE]
dokładnie... ;)

[quote name='Ola & Kajtek']Ja wiem ile ona ma lat ;)
Mowić czy nie ??:D[/QUOTE]
mów!!! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...