Jump to content
Dogomania

JessySonia-moje kochane suczki


KasiaJessy

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ola & Kajtek']Śliczne są twoje pieski:loveu:[/QUOTE]
Oooooo...Dziękuję:)Nie tylko śliczne a mądre ;)
A właśnie jaką Sonia ma rasę (ona jest mieszańcem )np: mieszaniec owczarek z bernardynem a ona jaką ma rasę mieszaną (nie wiem jak to ująć)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']Sonia jest kundelkiem mieszanką różnych ras :)[/QUOTE]
A jakich ras?Bo właśnie mi o to chodziło ;)

[B]Vaness
[/B]Mój też lubi a szczególnie Sonia...Kiedyś jechaliśmy do weterynarza Sonie zaszczepić to ona szczekała na manekina bo miał na sobie pomarańczowo -czerwone ubrania ;)
Kiedyś Jessy była okropnie chora,mało co już nie miała umrzeć :(:(:( :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ale wete. powiedział że mogła coś zjeść ,któro mogło jej zaszkodzić...Jak się załatwiała to leciała jej krew i była taka osłabiona że jak tylko dwa kropi zrobiła to już leżała:(:(Szybko pojechaliśmy do weterynarza i powiedział...dał jej 4 zastrzyki.A za 2 dni pojechaliśmy ją zaszczepić i okazało się że ona wcale nie była szczepione wcześniej a ,którzy ją sprzedawali to mówili że była szczepiona :( a nie była.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']Nie wiem ale wete. powiedział że mogła coś zjeść ,któro mogło jej zaszkodzić...Jak się załatwiała to leciała jej krew i była taka osłabiona że jak tylko dwa kropi zrobiła to już leżała:(:(Szybko pojechaliśmy do weterynarza i powiedział...dał jej 4 zastrzyki.A za 2 dni pojechaliśmy ją zaszczepić i okazało się że ona wcale nie była szczepione wcześniej a ,którzy ją sprzedawali to mówili że była szczepiona :( a nie była.[/QUOTE]

a skąd weterynarz mógł poznać po psie czy był szczepiony wcześniej czy nie ?

co to mieszanki to szczerze nie wiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Cockermaniaczka -ale ja tylko się zapytałam...

Paula -dla mnie ona jest mieszańcem (ja wolę mieszańcem bo kundelek to mi pasuje na psa bezdomnego)

Vaness -nie wiem..pytał się czy ma książeczkę zdrowia ale nie miała i powiedział jeszcze że jak by się ją teraz nie zaszczepiło to by mogła umrzeć...:(ale ja w to nie wierzę ,że by mogła umrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie!znalazłam coś takiego i tam jest taki sam(może trochę inny) pies jak Sonia jak była mała...Czyli ona jest w typie (bez rodowodu ) pinczera miniaturowego.
link:[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=314388905260895&set=a.305898216109964.77187.124029017630219&type=3&theater[/url]
I powiedzcie,czy jest pincz...?

Link to comment
Share on other sites

Aha..ale jest podobny do Soni jak była mała :cool1:
Nie tyko przypadkowo znalazłam...Nie tylko ślicznym ale i mądrym :loveu: Dziękuję:)
Tak,tak wczoraj tyle było śniegu,a dziś trochę się roztopiło i jej błotko i Jessy całe łapki brudne :mad:Umarszczenie mi się jej też podoba.Jutro może też przyjdzie koleżanka z spanielkiem to zrobię parę fotek :)
Dzisiaj cała była brudna i miała spać w moim pokoju .Ale jakoś w nocy chyba wyszła i rano wstaje a tu!!!:crazyeye::-owszystko w błocie i ona se leży.Musiałam ją dzisiaj wykąpać ale całą mnie zmoczyła i z kąpania nici...nie chciała wolała pobiegać z Sarą i z Sonią.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...