Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Walery

Warszawa - miejsca spacerów

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy wpis na tym ciekawym forum. Niedawno stałem się właścicielem pięknego, 5-miesięcznego anglika:multi:. W związku z tym szukam miejsc w okolicach Warszawy gdzie moglibyśmy uskuteczniać spacery. Znam Pola Mokotowskie i parę innych parków, moje poszukiwania dotyczą terenów podwarszawskich, lasów łąk. Poproszę o wasze typy - zamieszkuję zachodnią część warszawy ale jestem mobilny.

Dziękuje i pozdrawiam

A białe szczęście wygląda tak:[IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4849/arakvm1.jpg[/IMG]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam :) Warszawskie setery spotykaja sie od czasu na spacerkach w Choszczówce - [url]http://www.dzikizakatek.pl/[/url] - w okolicach las i olbrzymie tereny dla psów. My mieszkamy na Ursynowie i bardzo czesto chodzimy na spacery na pola koło lasu kabackiego gdzie takze mozna spotkac duza ilosc seterów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Walery']Witam wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy wpis na tym ciekawym forum. Niedawno stałem się właścicielem pięknego, 5-miesięcznego anglika:multi:. W związku z tym szukam miejsc w okolicach Warszawy gdzie moglibyśmy uskuteczniać spacery. Znam Pola Mokotowskie i parę innych parków, moje poszukiwania dotyczą terenów podwarszawskich, lasów łąk. Poproszę o wasze typy - zamieszkuję zachodnią część warszawy ale jestem mobilny.

Dziękuje i pozdrawiam

A białe szczęście wygląda tak:[IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4849/arakvm1.jpg[/IMG][/quote]


A cóz to za pomaranczowy berbeć ??Pochwal się :bigcool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zasugerowałam się opuszczonym kciukiem przy temacie wiadomości, myślałam więc, chodzi o miejsca niebezpieczne.

Gdybyście mieli ochotę poczytać o [B]niebezpiecznych[/B] miejscach na spacery (nie tylko w Wawie), to polecam wątek w WoP [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37862"]TUTAJ[/URL]

Proponowałabym też, by ten wątek przenieść do WoP i roszerzyć go o inne miasta.

Mielibyśmy w jednym dziale dziale miejsca polecane i niepolecane. Co Wy na to? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Seterka nie mam, ale rozumiem potrzeby przy mojej dwojce :D My jezdzimy czasem do Dziekanowa Lesnego (tereny przy jeziorku Dziekanowskim), czasami lasy w Sadowej, a najczesciej chodzimy na Pola pomiedzy Ursynowem a Wilanowem (tzw. skarpa ursynowska/z drugiej strony to sa pola wilanowskie) i czasami wpadamy do Lasu Kabackiego :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Behemot']Zasugerowałam się opuszczonym kciukiem przy temacie wiadomości, myślałam więc, chodzi o miejsca niebezpieczne.[/quote]

W pierwszej chwili myślałem że to znak zapytania, jak się zorientowałem to nie potrafiłem zmienić:oops: To mój pierwszy post:lol:

Chodzi mi o miejsca godne polecenia oczywiście. Jeżeli będzie jeszcze dokładnie opisany dojazd to zwariuje ze szczęścia:loveu:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ze swoim rudzielcem chodze na wały, wszelkiego rodzaju piaskarnie, lasy, na choszczówke. W mojej cześci Warszawy jest dużo zieleni gdzie psy moga sie swobodnie wybiegac :Cool!: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Walery']A to Arak Azgard, matka Kalinka Tesab, ojciec Bargrennan Balmenach i jego ulubiony towarzysz[/QUOTE]

Hallo, a to niespodzianka ! Arak Azgard to braciszek mojego Amigo. My mamy seterka z tego samego miotu, tyle ze tricolor. Wkazdym razie imiona rodzicow sie zgadzaja i daty tez.My mieszkamy w Niemczech, ale planuje orzyjazd do Warszawy z psem. Czy byloby mozliwe, zeby pieski sie spotkaly ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich:)
ostatnio zostałam właścicielką pięknego seterka i poszukuję osób chętnych na spotkania i wspólne spacery. Mieszkamy na ursynowie, w oklicy lasu kabackiego. Przeczytałam poniżej, że spotkania seterów odbywają się na górce za kościołem na stryjeńskich. Jeśli to aktualne to dajcie proszę znać, chętnie dołączymy do grona seterów z naszym rudym malcem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×