Jump to content
Dogomania

Jagdterier Jagger z gorzowskiego schronu już w DS


sundayrose

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajnie, że chłopak wrócił do siebie - dzieki za wieści iwcia :)

Pan spod Wawy czeka i poczeka jeszcze trochę. Ogólnie chciał adoptować pieska ze schroniska, ale jak nam ta adopcja nie wyjdzie to kupi z hodowli.
Co do kosztów transportu, to Pan zapyta swojego kierowcę (chyba ma jakąś firmę transportową), czy i kiedy będzie w naszych okolicach, to moglibyśmy Jaggera przekazać. Ale jak to nie wyjdzie, to Pan chyba zrezygnuje.

Rita, nie udało się nikogo znaleźć do wizyty PA?
Troszkę dziwnie te ogłoszenia są zrobione, bo prosiłam, żeby były na woj lubuskie, a tu z łódzkiego i mazowieckiego dzwonią :( (Dzownił jeszcze ktoś spod Łodzi, ale stwierdził, że za daleko :( )

Link to comment
Share on other sites

Kochane, dostałam PW z wątkiem i zapytaniem o wizytkę.
Ja niestety do Grójca mam daleko.
Ale znacie moze wątek hotelu Jamora, on mieszka niedaleko Warki (więc blisko Grójca) i tam jest u niego na wątku hotelowym kilka ciotek z okolic Grójca.
Na dogo jest wątek w dziele domy tymczasowe i hotele.

Profil Jamora : [URL]http://www.dogomania.pl/members/66861-jamor[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Kochane, dostałam PW z wątkiem i zapytaniem o wizytkę.
Ja niestety do Grójca mam daleko.
Ale znacie moze wątek hotelu Jamora, on mieszka niedaleko Warki (więc blisko Grójca) i tam jest u niego na wątku hotelowym kilka ciotek z okolic Grójca.
Na dogo jest wątek w dziele domy tymczasowe i hotele.

Profil Jamora : [URL]http://www.dogomania.pl/members/66861-jamor[/URL][/QUOTE]

Dziękuję, juz napisałam na wątku... a nóż się ktoś znajdzie... szukam nadal!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z domkiem dziś, Pan trochę zawiedziony :( Niestety na chwilę obecną nie mam nikogo do wizyty :( Umówiliśmy się tak, że ja jeszcze poszukam, poczekam, może ktoś odpowie i zadzwonię do niego. Widać, że panu zależało, bo dzwonił wielokrotnie do mnie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']Natalia - skoro Panu tak zależy, dom wydaje się ok, to może psa Panu wydać a potem jakoś zorganizowac poadopcyjną?
Co o tym sądzisz?[/QUOTE]

Tylko myślę, że jak przedadopcyjną ciężko zorganizować, to z poadopcyjną będzie tak samo :( I co zrobimy jak się nikt nie znajdzie? Poza tym Pan nie ma możliwości zorganizowania transportu, o którym wcześniej pisałam. A do pokrycia kosztów był średnio chętny.
Ale może faktycznie warto zaryzykować i pokombinować zz transportem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Ja też nie znalazłam...jak już to nie jest duże miasto i trzeba podjechać to chętnych coraz mniej:shake:[/QUOTE]

Dokładnie :(
Jeszcze poszukam kogoś z Warki, Piaseczna, Góry Kalwarii, ale powiem szczerze, że nie widziałam do tej pory nikogo z tych miast :(
No szkoda bardzo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']Szkoda, że tak trudno kogoś znaleźć .... ale skoro Pan nie jest chętny do pokrycia chociaż części kosztów transportu to może dajmy sobie spokój? Skoro chce ew. kupić psa z rodowodem, to nie chodzi o kwestie finansowe ....[/QUOTE]

Podejrzewam, że przygarną innego Jaga gdzieś z okolicy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']No więc znalazłam takie osoby :
na dogo : Guciek (Grójec)
na forum owczarek.pl : Smile of Red Witch tel. 501 242 281
i na dogo (hodowca goldenów, ale trzeba dzwonić, może pomoże) Marzenka Zawiślak tel : 602 299 292[/QUOTE]

:-o Dzięki! Nadam do nich ;) , a nóż... Dzięki wielkie! :)

Link to comment
Share on other sites

Fakt, ja mam tam dość niedaleko autem, z Grójca co prawda nie jestem. Ale jestem uziemiona niestety, pieszo to za daleko zdecydowanie, chyba, ze trafi mi się niedługo jakiś kurs ciężarówką w tamte okolice, wątpię, bo już 1,5mies nic nie słychać.. Podeślijcie mi na PW dane tego pana [nazwisko i adres dokładny], mam znajomego z niedalekich okolic, może go zna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Fakt, ja mam tam dość niedaleko autem, z Grójca co prawda nie jestem. Ale jestem uziemiona niestety, pieszo to za daleko zdecydowanie, chyba, ze trafi mi się niedługo jakiś kurs ciężarówką w tamte okolice, wątpię, bo już 1,5mies nic nie słychać.. Podeślijcie mi na PW dane tego pana [nazwisko i adres dokładny], mam znajomego z niedalekich okolic, może go zna.[/QUOTE]

Witaj, dzięki za info na wątku. Już przesłałam namiary na pw.

Link to comment
Share on other sites

Yumanji może podjechać do Grójca. Niestety ma jakieś 80km w jedną stronę, więc to będzie koszt ok 60zł. Jakimś bazarkiem pokryjemy.
Wczoraj Pan próbował się ze mną skontaktować, teraz ja próbuję się dodzwonić do niego. No zobaczymy.
W raze co trzeba będzie kombinować transport :-S

Link to comment
Share on other sites

Domek oddzwonił. Okazało się, że oni adoptowali swoją suczkę przez fundację (przez małżeństwo, które zajmuje się adopcjami psiaków) i był u nich kiedyś ktoś, kto sprawdzał warunki dla tej suni.
Podano mi nr tel., więc jutro zadzwonię i się zorientuję co i jak. Może kolejna wizyta PA nie będzie konieczna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...