Jump to content
Dogomania

Onek kochany w wielkiej potrzebie *** za TM ;(


karcia

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no nie stwarza zagrozeia; bardziej inne jemu stwarzaja. a co bedzie jak nie znajdziemy mu domu? przeciez nikogo taki pies nie interesuje - a ile jesczze takich w schroniskach!? starych brzydkich i kochanych ....

on jest taki fajny; no i czemu taki pies musi w schronisku siedziec!? czemu !? szlag mnie trafia.

A schroniska w polsce lepszego imienia nie beda mialy dopoki bydeta nazywajacy sie ludzmi nie naucza sie myslec i brac odpowiedzialnosc .. to wszytsko zalezy od spoleczenstwa; a nasze jest bardzo zacofane i prymitywne - dopoki to sie nie zmieni warunki w schronskach dalej beda takie jakie sa

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie ten pies gasnie. ja nawet nie wiem czy to na pewno on jest ... moze to jakis inny podobny.. nie wiem. Wydaje mi sie ze to moze byc on; ale naprawde glowy nie dam sobie uciac. A pies ktory wydaje mi sie ze jest pieskiem z tematu to po prostu masakra. zero reakcji na otoczenie; jedna wielka rezygnacja, caly w blocie; kuleje, ledwo chodzi; caly wiekszosc czasu lezy skulony w srodku. cos starsznego :(

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co robic .. ja nawet nie wiem czy na pewno ten sam pies .. ale nawet jesli to nie on, no ten ktory mysle ze to on jest w zalosnym stanie .. no ledwo chodzi :(
zrobie zdjecie jesli jescze bedzie w ogole; bo to naprawde nie wygladalo najlepiej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...