Jump to content
Dogomania

BERTI_ Jożin zrobił wizytę PA i jest ok_ Dziś wielki dzień Bertiego!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 981
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ZZPON']Ja swoje 30 zł mogę dalej (jak na razie) przekazywać na [COLOR=#000000]Kami i Sylwka. Nie jest to może duża kwota, ale chociaż zawsze coś. Proszę tylko o informację co mam wpisywać w tytuł przelewu i czy dane do przelewu zostają bez zmian.[/COLOR][/QUOTE]

Przypominam się nieśmiało :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZZPON']Ja swoje 30 zł mogę dalej (jak na razie) przekazywać na [COLOR=#000000]Kami i Sylwka. Nie jest to może duża kwota, ale chociaż zawsze coś. Proszę tylko o informację co mam wpisywać w tytuł przelewu i czy dane do przelewu zostają bez zmian.[/COLOR][/QUOTE]

Na wątku Sylwusia Kuna pisała że Sylwus i Kami maja u niej 4 tys.długu. Zuzlikowa jest skarbnikiem u wszystkich swoich benków. Czy napiszesz że deklaracja jest na Sylwka czy napiszesz że na Kami to będzie wszysto jedno.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[B]Zapraszam na bazarek dla podopiecznych BUDRYSEK!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239394-Ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-kosmetyki-gad%C5%BCety-na-bdt-BUDRYSEK-do-09-02"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239394-Ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-kosmetyki-gad%C5%BCety-na-bdt-BUDRYSEK-do-09-02[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']pewnei wszystko w porzadku !!!skoro cisza na watku[/QUOTE]

Pewne to jest to, że zuzlikowa nie ma zwyczaju aby odpowiadać. Interesuję się ponieważ płaciam deklaracje na Bertusia i pomogłam zebrać też nie mało deklaracji stałych. W trakcie pobytu Bertiego w hoteliku pytałam dwa razy czy wszyscy deklarujący wywiązują się. Nigdy nie było odpowiedzi a rozliczenia były dość nieczytelne. Dopiero przy ostatnim rozliczeniu kiedy Berti poszedł do domu zobaczyłam że kilka osób nie płaciło.Przecież można było opowiedzieć na zadane pytanie a wtedy napisałabym przypomnienia do tych osób skoro zuzlikowa nie miała czasu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nie wiem czy ja nie mam umowy adopcyjnej z telefonem, musze sprawdzic. Dzis sprobuje znalezc i zadzwonic.

Zadzwonilam! I wszystko w najlepszym porzadku. Wybral sobie syna za przewodnika a pani jest do dawania jedzenia. Woli siedziec w domu niz wyjsc naogrod sam, na spacery chetnie idzie ale jak sie zmeczy to sie kladzie i juz. Malo szczeka. Sa nim zachwyceni. Mam dostac zdjecia :-)

Edited by LILUtosi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...