Jump to content
Dogomania

Moje Grzywaczowe Love ♥♥♥


rika

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja po uświadomieniu sobie, że jeszcze tydzień zaczęłam się zastanawiać, czy dobrze robię :lol: oczywiście jedno spojrzenie na malucha i od razu mi przejdzie- ale im bliżej, tym więcej wątpliwości :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']A ja po uświadomieniu sobie, że jeszcze tydzień zaczęłam się zastanawiać, czy dobrze robię :lol: oczywiście jedno spojrzenie na malucha i od razu mi przejdzie- ale im bliżej, tym więcej wątpliwości :lol:[/QUOTE]
Zazdroszczę, ja nie pamiętam jak to jest mieć szczylka w domu:placz:

Link to comment
Share on other sites

No ja też już nie pamiętam- a D nawet dwóch lat jeszcze nie ma :cool3: problemów z nim żadnych nie było i mam nadzieję, że młody też nie da nam popalić i będzie grzeczną, małą grzywką :loveu::lol:

Link to comment
Share on other sites

Nuka ma 5 lat i 4 mies, więc szczeniakiem była dawno dawno temu :-( Jako szczeniak na prawdę była kochana, spała całe noce, nie sikała i nie gryzła jak zostawała sama w domu, nie szczekała i nie piszczała tylko sobie grzecznie w domu spała, raz tylko rozwaliła całą zawartość kosza z łazienki bo nie zamknęłam jej, ale to się nie liczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Ja prawie nie odczułam że szczeniaka mamy w domu :evil_lol: Grzeczne to, poważne czasem aż wkurzające :lol:[/QUOTE]
Ja też tego nie odczułam, Nuka wgl nie zachowywała się jak szczeniak tlyko od początku była jakaś taka spokojna, aż dziwna:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Doczekasz się ;)
Ja na Damona sporo czekałam... Mama się ugięła dopiero, jak moja ukochana fretka odeszła... A ostatnio psa miałam jakieś 13 lat temu :roll:

Cały czas zastanawiam się, czy lepiej kupić młodemu szelki, czy obrożę... Damona sto razy lepiej prowadzi mi się w szelkach, ale jak był mały nosił obróżkę, a o jednym i drugim czytałam i dobre i złe opinie, więc już nic nie wiem :lol:

Ostatnio nawet zaczęłam się zastanawiać nad wystawami... Może coś zrobimy w tym kierunku, jak to ogarnę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Doczekasz się ;)
Ja na Damona sporo czekałam... Mama się ugięła dopiero, jak moja ukochana fretka odeszła... A ostatnio psa miałam jakieś 13 lat temu :roll:

Cały czas zastanawiam się, czy lepiej kupić młodemu szelki, czy obrożę... Damona sto razy lepiej prowadzi mi się w szelkach, ale jak był mały nosił obróżkę, a o jednym i drugim czytałam i dobre i złe opinie, więc już nic nie wiem :lol:

Ostatnio nawet zaczęłam się zastanawiać nad wystawami... Może coś zrobimy w tym kierunku, jak to ogarnę :eviltong:[/QUOTE]
Wiem, ze się doczekam, ale kiedy to będzie :placz: :lol: Na pewno po studiach dopiero będę mogła sobie pozwolić na kolejnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...