Jump to content
Dogomania

Moje Grzywaczowe Love ♥♥♥


rika

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rika']Ej, ej... Bo sobie kupię psa obronnego z 5 tonami ścisku w szczęce :mad:

vege, mój chłopak stwierdził kiedyś, że szkoda, iż nie ma grzywek wielkości tych dużych xolo ;)[/QUOTE]
duże xolo są małe jak dla mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Zgadłam :multi: to jedna z niewielu ras, które kojarzę :lol:[/QUOTE]
pewnie po avatarze się zorientowałaś? :evil_lol: Ale kurde już nie mam co czytać bo wszystko co w necie było już ogarnęłam o tej rasie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']pewnie po avatarze się zorientowałaś? :evil_lol: Ale kurde już nie mam co czytać bo wszystko co w necie było już ogarnęłam o tej rasie :eviltong:[/QUOTE]

Tak, po avku ;) chociaż pewna nie byłam :eviltong: planujesz nabycie w jakimś najbliższym czasie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']mi sie bernenczyk tez podoba:)niuf troche za wielki dla mnie,ale bym smiesznie z nim wygladala:evil_lol:[/QUOTE]
Berneńczyk jest drobniejszy, ale wysokością bardzo podobny do nf, moi znajomi mają dwa ;)
Ja też jakąś wysoka nie jestem (166cm) i przy mnie samiec nf wygląda jak kolos ale mi to pasuje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']no to ja jestem o ponad 10 cm mniejsza od Ciebie,to sobie wyobraz jak ja bym wygladala:evil_lol:[/QUOTE] J
Jak moja była sorka od biologii z liceum ze swoim dogiem niemieckim, sięgał jej głową prawie do ramienia i ważył chyba z 90 kg:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']no to sobie wyobrazam:evil_lol:
ale z briardem fajnie to wygladalo jak wychodzilam na spacer:evil_lol:[/QUOTE]
Briardy są ładne :)

No do tego moja sorka jest taka drobniutka, malutka, a ten dog był na prawdę wyjątkowo wielki i lekko zapasiony:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...