Jump to content
Dogomania

Moje Grzywaczowe Love ♥♥♥


rika

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxxkaluniaxxx']taaaaa jasne :diabloti::diabloti: jestem pewna że ebay obczajony :evil_lol:
Ja mam już chyba wszystko :loveu: nawet kennela kupiłam, Kali ale co tam, K wyeksmituje z powrotem na legowisko a gnojek do klatki :diabloti: tylko najważniejszego brakuje, szczeniaka ani widu ani słychu :shake:[/QUOTE]


Aaaa, ebay... :diabloti:
Właściwie, to dlaczego nie masz jeszcze szczyla? Na jakiś konkretny miot czekasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']o ladnie jak moj ulubiony wokalista:loveu:[/QUOTE]


Aerosmith? :eviltong:

Ja imię wzięłam standardowo po aktorze :lol: tym razem padło na wilkołaka- dla odmiany :lol: ale ciii, bo to trochę żenujące :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Aaaa, ebay... :diabloti:
Właściwie, to dlaczego nie masz jeszcze szczyla? Na jakiś konkretny miot czekasz?[/QUOTE]

Jeszcze ebay'a nie obczaiłaś? nie wierze :evil_lol:
Nom na konkretny miot ;) maluch miał być pod koniec wakacji no ale będzie prawdopodobnie na początku przyszłego w okolicy moich urodzin :loveu: Nadal jest szansa że mój plan szlak trafi i zakocham się na zabój w jakimś grzywku :evil_lol: [SIZE=1]
mam małą nadzieje że z ONem niewypali :evil_lol: Nie widzieliście tego zdania [/SIZE]:cool3:[SIZE=1] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No nie obczaiłam... Niedobrze, że przypomniałaś :diabloti:
Też miałam czekać, aż się w jakimś zakocham, ale akurat pojawił się różowy chłopak, jedyny w miocie, więc stwierdziłam, że wszechświat (tiaaa) daje mi znak :evil_lol:

PS. Ja też mam nadzieję, że jednak zagości u Ciebie grzywacz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

I jak jest juz szczeniak ? nie mogę sie doczekać fotek !!!!

Moja też dostała taką azurowa piłkę z biedry ( tylko pomaranczowa;0) , bylam z niej bardzo zadowolona, probowałam nawet rozbić te grzechorki z koraliczkami młotkiem i tłuczkiem do miesa bo balam się ze moze przegryzie i polknie ale NIC - nawet nie peklo. Niestety bylam z niej zadowolona tylko jedne dzien bo małpa przegryzła gumę. Najpierw zrobila mala dziurkę i sie mocno zdziwila. A potem pociela reszte w dobry mak....tylko grzechotki zostaly nienaruszone. A szkoda bo fajna byla do przeciagania itd.

Link to comment
Share on other sites

Szczyl ma dopiero 4 tygodnie... Za miesiąc po niego jedziemy :loveu:

Piłki mamy dwie- zieloną i różową- póki co obie całe :cool3: ale Damon raczej nie ma takich morderczych zapędów- trochę się pobawi i zostawia...

Link to comment
Share on other sites

Heheheh, nie wiem, czy każdy grzywek tak ma, ale D ma notorycznie obsikany brzuch i którąś z przednich łap :diabloti: mało tego- czasem załatwia obie potrzeby za jednym razem i wtedy to dopiero jest hardcore... W ogóle to muszę go kiedyś nagrać w takiej sytuacji :evil_lol: metrowe knieje, D w środku, na 3 łapach, wygięty, bo pee pee i poo poo na raz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Koszulki, bluzy i dresy :roll: dla obu oczywiście, bo jak to tak- D ma być 'pokrzywdzony'? :lol:

My wystaw nie planujemy raczej, chociaż nie wiem, czy mi coś nie odbije :eviltong: ale to nie moja bajka... Oglądać za to lubię, więc chwal się jakby co :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że żaden piesek nie może być pokrzywdzony :loveu::loveu: pochwal się jak wszystko dojdzie :lol:

Ja planuje wystawy bo mi się marzy hodowla :loveu: a tak swoją drogą to musze kupić jakiś inny kolor obroży i smyczy do wyprawki na wszelki wypadek bo mam prawie same różowe akcesoria :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Golas z wanny wychodzi prawie suchy :lol:

Tak się cieszę z biegania z pańciostwem po działce
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zqVr5QrYQzA/UeKmD75xEjI/AAAAAAAAEhI/AGbt8FyhHuE/w580-h548-no/DSCF2523.JPG[/IMG]
A tak wyglądam po szaleństwach ;)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PP1976i-bOk/UeKnW2El8_I/AAAAAAAAEjQ/b2-vdxWUcfY/w731-h548-no/DSCF2475.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...