Jump to content
Dogomania

Moje Grzywaczowe Love ♥♥♥


rika

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co to za sex-czat w moim wątku? :eviltong:
Luzik- piszcie sobie i tak nie mam co robić :cool3:

Muszę pochwalić D, bo zjadł w końcu trochę animondy- otworzyłam nowy smak rano i nie chciał ruszyć :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Co to za sex-czat w moim wątku? :eviltong:
Luzik- piszcie sobie i tak nie mam co robić :cool3:

Muszę pochwalić D, bo zjadł w końcu trochę animondy- otworzyłam nowy smak rano i nie chciał ruszyć :roll:[/QUOTE]
Nuka dziś zjadła na obiad ryż z marchewką i wołowinką :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Nuka dziś zjadła na obiad ryż z marchewką i wołowinką :evil_lol:[/QUOTE]

Damon ryżem i marchewką plułby dalej, niż widzi :lol: dla niego istnieje samo mięso albo karma, a że wyniki krwi wskazują na nadmiar białka- dostaje prawie samą karmę :eviltong: nawet suszonki poszły w odstawkę...

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie mam tak fajnie, bo żeby zjadła karmę to muszę jej dodawać mięso, sery, jogurty naturalne i inne dosmaczacze, żeby zjadła choć trochę, oczywiście to wszystko też przez moich rodziców. Mój kolejny pies będzie od małego przyzwyczajany do suchej karmy i dokarmiania nie będzie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Wcale nie mam tak fajnie, bo żeby zjadła karmę to muszę jej dodawać mięso, sery, jogurty naturalne i inne dosmaczacze, żeby zjadła choć trochę, oczywiście to wszystko też przez moich rodziców. Mój kolejny pies będzie od małego przyzwyczajany do suchej karmy i dokarmiania nie będzie:lol:[/QUOTE]


Grrr, ci rodzice- zawsze zepsują psa :eviltong: młody też będzie wcinał karmę- taką przynajmniej mam nadzieję :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja chcę psa jak już się wyprowadzę. Jakby mi niufa zniszczyli to bym ich pozabijała :mad: Ale może niufa by nie rozpieszczali bo raczej zdawaliby sobie sprawę, że niedługo ta kulka będzie ważyć prawie 70 kg. O ile już mama nie dokarmia Nuki bo wie, że nie wolno tak tacie się przetłumaczyć za cholerę nie da:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Dlatego ja chcę psa jak już się wyprowadzę. Jakby mi niufa zniszczyli to bym ich pozabijała :mad: Ale może niufa by nie rozpieszczali bo raczej zdawaliby sobie sprawę, że niedługo ta kulka będzie ważyć prawie 70 kg. O ile już mama nie dokarmia Nuki bo wie, że nie wolno tak tacie się przetłumaczyć za cholerę nie da:shake:[/QUOTE]

U mnie nikomu nie da się przetłumaczyć :roll: mama: 'no ale on chce, zobacz!', ojczym: 'patrz, nauczyłem go brać z buzi' i dumny łazi na kolanach z żarciem w zębach :lol:
Damon to jest [I][B]ich[/B][/I] 'Kinderek' :cool3:

Link to comment
Share on other sites

jak ja jade do rodzicow to jest podobnie "popatrz jak smakuja im polskie kielbaski,albo niech zapamietaja,ze w Polsce dobre zarelko":roll:jest tez czasem"patrz jak stoja kolo lodowki":roll:
a potem jak przyjezdzaja do domu to nie chca nic jesc:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']ooo o jedzonku jest? :diabloti:

Moje maleństwo je suche, od szczeniaka :lol: dostaje coś tam z obiadu ale suche to podstawa :lol: K to pies wybitny do jedzenia 3kg karmy starcza nam ostatnio na 2-3miesiące :evil_lol:[/QUOTE]
Głodzisz psa:eviltong: Mi na jakieś 4 kg starczają na miesiąc :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Głodzisz psa:eviltong: Mi na jakieś 4 kg starczają na miesiąc :evil_lol:[/QUOTE]

Jakbym ją głodziła to by była chuda :evil_lol: a bądźmy szczerzy ona ma jeszcze 2kilo za dużo:evil_lol:
Tak zamawiałam karmę w tym roku, specjalnie sprawdziłam:diabloti:
25 styczeń 2013
16-04-2013
30/06/2013

i zaś mi się dziwią dlaczego mam dylemat między ONem a grzywkiem :evil_lol: jak se pomyśle ile to żre :lol: 15kg na miesiąc a 3kg na miesiąc dla 2 psów :diabloti::diabloti:

natija nie jedzą dużo :lol: ja mam poprostu nienormalnego psa :loveu: średnio je po 70g czasem 100g jak jest porządnie wybiegana :lol: a czasem se głodówki robi i nie je nic :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...