Jump to content
Dogomania

Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !


mussimusk

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Masza, ja mogę z czystym sumieniem polecić hotelik u Murki. Cena za średniego psa to 12zł/doba, a bez karmy 10zł/doba. Tam zaklepane miejsce miał, ma Bard, aczkolwiek dziewczyny zdecydowały się na inny hotelik... Murka pracuje z psami, ma spore doświadczenie i jak dla mnie jest to hotelik jeden z lepszych ;).

Link to comment
Share on other sites

nie sądzę żebyśmy znalazły BDT...może jakoś pozrzucamy się? Rozreklamujemy wątek, porobimy bazarki? Ja daje 30 miesiecznie plus bazarki i od czasu do czasu moja przyjaciółka spoza dogomanii coś mi daje na potrzeby psie... może by sie kilka osób dorzuciło i zebralibyśmy te 300 zł a karmy by się kupiło 15 kg i byłoby taniej? co o tym myślicie? kto ewentualnie ile może zadeklarować miesięcznie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']nie sądzę żebyśmy znalazły BDT...może jakoś pozrzucamy się? Rozreklamujemy wątek, porobimy bazarki? Ja daje 30 miesiecznie plus bazarki i od czasu do czasu moja przyjaciółka spoza dogomanii coś mi daje na potrzeby psie... może by sie kilka osób dorzuciło i zebralibyśmy te 300 zł a karmy by się kupiło 15 kg i byłoby taniej? co o tym myślicie? kto ewentualnie ile może zadeklarować miesięcznie?[/QUOTE]

Masza zgadzam się z Tobą musimy się zmobilizować i wysupłać kilka złociszków dla biednej Żabci .... ja póki co deklaruję 30 zł miesięcznie stałej wpłaty dla mamusi mojej kochanej Cziki :)

Link to comment
Share on other sites

Zwalnia się troszkę miejsca w obecnym domku tymczasowym więc zapadła decyzja że sunia zostanie , zbieramy kasę na obecny DT , szczepienia i karmę i szukamy DT bezpłatnego lub Domku Stałego najlepiej takiego z ogrodem gdzie sunia będzie mogła pobiegać bo cóż przyzwyczajona jest do przestrzeni .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mussimusk']Zwalnia się troszkę miejsca w obecnym domku tymczasowym więc zapadła decyzja że sunia zostanie , zbieramy kasę na obecny DT , szczepienia i karmę i szukamy DT bezpłatnego lub Domku Stałego najlepiej takiego z ogrodem gdzie sunia będzie mogła pobiegać bo cóż przyzwyczajona jest do przestrzeni .[/QUOTE]
To fajnie. Ja wpłacam od stycznia bo teraz już nie mam :( bazarek też zrobię już po świętach. Dobrze, że ma tam taka dobrą opiekę...ja się boje sterylek ( chociaż oczywiście jestem za ale zawsze panikuję)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]wydrukuj jeżeli masz drukarkę , przecież to tylko jedna kartka powieszona na Twoim osiedlu możesz uratować jej życie

[URL="http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/388924_10150414056096389_540366388_8927996_1269330878_n.jpg"][COLOR=blue]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/388924_10150414056096389_540366388_8927996_1269330878_n.jpg[/COLOR][/URL]

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/388924_10150414056096389_540366388_8927996_1269330878_n.jpg[/IMG]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']hopsaj do góry sunieczko !!! Czika jest szczerbata, zmienia garnitur na święta :)[/QUOTE]
Tak? :crazyeye: Malwina gryzie wszystko jak szalona ale nie widzę żeby jej zębów brakowało...w ogóle na tyle szczeniaków w życiu tylko mój 13 letni dzisiaj Gabor zostawił mi raz zęba na rękawie kurtki a tak to nigdy nie zauważyłam kiedy one je zmieniają...wetka mi mówiła że najczęściej połykają...Becia zrób szczerbatej zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Tak? :crazyeye: Malwina gryzie wszystko jak szalona ale nie widzę żeby jej zębów brakowało...w ogóle na tyle szczeniaków w życiu tylko mój 13 letni dzisiaj Gabor zostawił mi raz zęba na rękawie kurtki a tak to nigdy nie zauważyłam kiedy one je zmieniają...wetka mi mówiła że najczęściej połykają...Becia zrób szczerbatej zdjęcia:)[/QUOTE]
Czika gryzła wszystko co jej tylko pod mordkę podeszło, dlatego zaczęłam jej kupować do gryzienia śmierdzące uszy i supełki, widocznie to przyspieszyło wymianę ząbków :) Czika ma dużo nowy zdjęć ale ja nie umiem wstawiać ich na DOGO jej fotki można oglądać na FB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']Czika gryzła wszystko co jej tylko pod mordkę podeszło, dlatego zaczęłam jej kupować do gryzienia śmierdzące uszy i supełki, widocznie to przyspieszyło wymianę ząbków :) Czika ma dużo nowy zdjęć ale ja nie umiem wstawiać ich na DOGO jej fotki można oglądać na FB.[/QUOTE]
Moje wszystkie żrą uszy, ogony cielęce i kości ze sprasowanej skóry, bo to dobre na zęby i dla starszych psów... mebli na szczęście Malwina nie gryzie ani poduszek jak nasza Świnka... Jakbyś kiedyś chciała to wyślij mi fotki na mejla ja wstawię:) nauczyłam się niedawno:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...