Jump to content
Dogomania

JASŁo i okolice


Mercy*18

Recommended Posts

Cześć mam na imię Marcelina. Pomagam w adopcjach, jestem domem tymczasowym, sprawdzam także przyszłe adopcyjne domy. Przeglądając forum, zauważyłam, że często pojawia się nasza miejscowość a nie mamy jeszcze wątku. Myślę, że warto byłoby jakoś złączyć siły, jest u nas masa psów, które potrzebują pomocy. Ja mam samochód, vana, dość pojemny, często trzeba przewieźć dużego psa itp. Często też potrzebuję osób, które np. pomogą schwytać jakiegoś psiaka. Dobrze byłoby też współpracować z jakimś schroniskiem, ponieważ w okolicy nic nie ma.
Oprócz wspólnej pomocy, zapraszam także do wspólnych spacerków, mam doga niemieckiego i buldoga francuskiego :-) chętnie się poznamy.

Link to comment
Share on other sites

A ja chętnie się zgłoszę o pa jeśli moja Antenka znalazłaby dom w tamtej okolicy ( niestety na razie cisza). Mercy a czy mogłabym Ci wysłać kilka ogłoszeń ( format A-5) do rozklejenia w Jaśle? Szukam domu młodej suczce ( w styczniu skończy rok) mix owczarka niemieckiego z wątku : [url]http://www.dogomania.pl/threads/217348-%C5%9Aliczna-m%C5%82odziutka-wilczka-Antenka-potrzebuje-domu[/url]
Oczywiście sama chętnie pomogę w rozklejaniu ogłoszeń lub pa w Sanoku ( ja albo moja siostra, bo ja teraz mieszkam pod Wieliczką i jestem w Sanoku raz w miesiącu)

Link to comment
Share on other sites

Co do stowarzyszenia to powstało ono niedawno. Pewnie jakoś około 2 miesięcy temu. Byłam na pierwszym spotkaniu takim organizacyjnym. Niestety praca nie pozwoliła mi przyjść na następne a że kontaktu z nikim stamtąd nie miałam to o kolejnych nic nie wiem. Także nic więcej na ten temat nie moge powiedzieć. Tyle co wiem, to to, że mają zamiar powalczyć o kasę na budowe schroniska więc może wtey jakis wolontariat?:)
Raczej "działam" na własną rękę. Teraz akurat staramy się złapać suczkę amstafa prawdopodobnie. Śliczna jest, jednak trudności ogromne sprawia złapanie jej. Miejmy nadzieje, że już niedługo:)
Gdybys potrzebowała kiedyś jakiejkolwiek pomocy to daj znać:)

Link to comment
Share on other sites

i ja sie melduje na watku, tez chetnie pomoge jakby co!


[quote name='pomóżpomagać']No niestety nie w Jaśle. Sunia błaka sie w Odrzykoniu. jest ciężko bo na sam widok czlowieka ucieka szybko. Teraz Młodemu udało sie załatwić klatkę pułapkę to może sie złapie a jak nie to tabletki:roll:
Już jedną udało się złapać a teraz druga:shake:[/QUOTE]

dajcie znac jesli bedziecie wiedzieli cos wiecej o tej suni amstaffce, przeraza mnie fakt ze na to nasze podkarpacie dopiero zaczyna docierac moda na TTB, coraz ich wiecej i co gorsza u ludzi bez ,,mózgu", a wiecie czym to sie moze skonczyc! Tyle TTb siedzi po schronach, niekiedy traktowanych po macoszemu, bo to ,,TA RASA":angryy:

Pomoge jak tylko bede mogła w sprawie suni, ciotki od TTB tez zreszta!

a jak sie nazywa Towarzystwo Wasze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']



dajcie znac jesli bedziecie wiedzieli cos wiecej o tej suni amstaffce, [/QUOTE]

Napewno się odezwe jak coś więcej będzie mi wiadomo. Po pracy postaram sie założyć osobny watek specjalnie dla niej bo teraz niestety już nie zdążę.

[quote name='hankasanok']
Pomoge jak tylko bede mogła w sprawie suni, ciotki od TTB tez zreszta![/QUOTE]

Dzięki, to naprawde (choć innym sie może wydawć inaczej) dużo dla nas znaczy!
[quote name='hankasanok']
a jak sie nazywa Towarzystwo Wasze?[/QUOTE]
Yyy szczerze to dokładnie nie pamietam jak to leciało:oops: ale zaraz się dowiem i napisze;)

Ahaaa i jest Krośnieńskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']
Yyy szczerze to dokładnie nie pamietam jak to leciało:oops: ale zaraz się dowiem i napisze;)

Ahaaa i jest Krośnieńskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt :)[/QUOTE]

Mam nadzieje ze razem z Waszym Towarzystwem bedziemy mogli wiecej zdziałac na naszych terenach :p jak to mówia ,,, ...w grupie siła" :lol:
a co do suni to tak jak sie umawiałysmy przez tel. jakby co...to dzwoń!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Podpinam się po wątek - jak co chętnie pomogę

Ale na razie sama potrzebuje pomocy: pisałam do Mercy*18, że poszukuję domu tymczasowego dla małego pieska i to na już. Inaczej pies zostanie uśpiony..
Z tego co mówił mi ostatnio właściciel piesek lubi suczki, ale psow nie bardzo, chyba że uda mu sie je zdominowac.
Sama bym go wzięła, ale mam już jedną suczkę, rodzina na prawdę nie zgodzi się nawet na tymczas...
Piesek jest dość młody, wesoły, lubi się przytulać, Ja oczywiście bede przesylac pieniądze na utrzymanie go, oczywiście będę robic rowniez ogloszenia że szukamy domku, chcialabym tylko żeby piesek miał gdzie spac.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/31627-Nikki"][B]Nikki [/B][/URL]jeśli to jakoś pomoże to moge porobić ogłoszenia i porozsyłać tylko potrzebuje troche danych o psiaku. Popytam wśró znajomych ale na naszych terenach to ludzie nawet nie wiedzą co to znaczy dom tymczasowy[URL="http://www.dogomania.pl/members/31627-Nikki"][B]:shake:[/B][/URL]
Inaczej niestety nie dam rady pomóc.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Piesek mały, ruchliwy, lubi się przytulać i miziać, nie wiem niestety ile ma lat, niekastrowany, lubi sobie podporządkowywać inne psy, dlatego czasem agresywny do samcow, suczki lubi, krótkowlosy, czarny z brązowymi i białymi znaczeniami, ma na imię Kubuś, dt na prawde na już, może być nawet kojec z budą, byle tylko go nie uśpili

Link to comment
Share on other sites

Porozsyłałam, popisałam,prosiłam ale nadal nic:(
Czasami to ociemniałe społeczeństwo tak mnie irytuje że Jezu!! Ich podejscie do domu tym jest takie "ta jasne, daci mi psa, dacie kase niby że tylko tymczasowo a mi problem zostanie do konca zycia!" Albo "a to jak dacie mi kase to ok, a musze pokazywac wam paragony? rozliczać się? bo jak tak to ja dziekuje" " dajcie go do schronu przecież tam mu dobrze będzie":(
Ręce idzie załamać, zrobie mu jeszcze pare ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Pomóżpomagać - co do zachęcania ludzi do dt, to najlepiej powiedzieć, że albo dają paragony za karmę, albo dzwonią i mówią : ''kończy się karma'', wtedy zawozi się im worek, zawsze można oszacować na ile starczy. Myślę też, że nie należy nigdy naciskać bo dt to takie miejsce, które ma dać psiakowi spokój, odpowiednie podejście, socjalizację.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/86569-Mercy*18"][B]Mercy[/B][/URL] Wiadomo że się nie naciska ale jeżeli ktoś ma podejście że się "wzbogaci" na dt to raczej ja bym im psa nie oddała. A tutaj, w tej części kraju gdzie zarobki są jakie są to wcale się nie dziwie że każdy myśli kryteriami byle by zarobić a się nie narobić. Czasem trafi się jakis fajny dt, gdzie ludzie maja inne podejście ale to rzadkość.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...