Jump to content
Dogomania

BUDRYS - w nowym super domku!!! :)


Agula99

Recommended Posts

[quote name='barb']Najpiękniejsza to będzie Becia jak przyjdą do niej próbki z Vikuniowego bazarku.;)

Moze nawet będzie tak interesująca dla Brutusa jak Agula. :evil_lol:[/QUOTE]
A próbki czego??? świeżutkiego błotka??? :diabloti::diabloti::diabloti: Najlepsze na cerę jest błotko z Boguchwalskiego przytułku!! Beciu, a miałaś błotko za darmo, to zamówiłaś na bazarku :crazyeye::crazyeye::crazyeye:, no nic, liczy się gest, nieeee??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rozio']Kurde- a ja nie mogę tego imienia Budrys zapamietać i ciągle mi Brutus się po głowie pałęta :-) Księżmi to akurat wogóle się nie przejmuję. Teraz to my miastowi jesteśmy to przydałoby się nie robić wiochy.[/QUOTE]
A to wołaj Brutus!!! Brutus to był nasz cudny owczarek!! Ale co tu porównywać te dwie gadziny, tamten to był szyk,kultura i czar, a to ....;)
A jeśli chodzi o wyprowadzanie, to proponuję opłotkami, opłotkami, po centrum nie musisz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']A próbki czego??? świeżutkiego błotka??? :diabloti::diabloti::diabloti: Najlepsze na cerę jest błotko z Boguchwalskiego przytułku!! Beciu, a miałaś błotko za darmo, to zamówiłaś na bazarku :crazyeye::crazyeye::crazyeye:, no nic, liczy się gest, nieeee??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Ciotka, jak na chorą całkiem nieźle sobie poczynasz :evil_lol: A może to z gorączki wysokiej ? :crazyeye:

Ale jak to bloto takie rewelacyjne to będę musiala was odwiedzić.;) Nie zaszkodzi sprobować.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Agula ja pamiętam ja TY kiedyś na cerze miałaś takie coś co z miotły odpadło, jak nią prałaś któregoś łobuza:diabloti:[/QUOTE]
Nooo pamiętam!!!! ha haaa, ale się śmieje, matkoo majuska ale się zachodzę!!! Ale wiesz, to już był specyfik wyższych lotów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Najpiękniejsza to będzie Becia jak przyjdą do niej próbki z Vikuniowego bazarku.;)

Moze nawet będzie tak interesująca dla Brutusa jak Agula. :evil_lol:[/QUOTE]
Próbki już przyszły ale choćby i z milion ich było to i tak nic tu nie pomogą....Starość nie radość, przyjmuję ją z godnością i na plastykę się nie wybieram..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Beciu! Jaka znowu starość?! :nono::cool3:
A ja zrobiłam:
[B]kupię psa,
przygarnij zwierzaka,
olx,
cafeanimal,
adopcja psa,
morusek,
gumtree,
tablica,
rzeszowiak,
brzozowiak,
przemyśla,
rzeszow24,
krosno24,
sanok24,
petsy,
ojej,
kokosy
[/B]I jeszcze mu dorobię jakieś regionalne krakowskie, tylko muszę poszperać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Beciu! Jaka znowu starość?! :nono::cool3:
A ja zrobiłam:
[B]kupię psa,
przygarnij zwierzaka,
olx,
cafeanimal,
adopcja psa,
morusek,
gumtree,
tablica,
rzeszowiak,
brzozowiak,
przemyśla,
rzeszow24,
krosno24,
sanok24,
petsy,
ojej,
kokosy
[/B]I jeszcze mu dorobię jakieś regionalne krakowskie, tylko muszę poszperać.[/QUOTE]

Brawo Karolciasz. Napracowalaś sie dzisiaj.

A dalabyś radę wkleić linki ?

To tylko Sonia jest bez ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']A to wołaj Brutus!!! Brutus to był nasz cudny owczarek!! Ale co tu porównywać te dwie gadziny, tamten to był szyk,kultura i czar, a to ....;)
A jeśli chodzi o wyprowadzanie, to proponuję opłotkami, opłotkami, po centrum nie musisz ;)[/QUOTE]
Co Ty chcesz od Brutuska ? :-) "... a to..." dzisiaj centrum zwiedziło, koło plebanii przeszło i głównym deptakiem wzdłuż Tkaczowa. Piesio jest super - kontaktowy, nieagresywny (rolkarza dzisiaj też poznał), reaguje na korekę na smyczy. Do piesków wyluzował i do tych za ogrodzeniem nie startuje i odchodzi. Żadnych numerów nie było.
Kołderkę ktoś mu za ogrodzenie wywalił to ją dopadł po powrocie jak bramkę otwierałem i chciał zaciągnąć do przytuliska. Teraz biedakowi tylko buda drewniana w kojcu została. Jestem ciekawy kto mu będzie jutro drzazgi z "interesu" wyciągał :-)
Ogłaszajcie dziadygę - fajne stworzenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozio']Co Ty chcesz od Brutuska ? :-) Jestem ciekawy kto mu będzie jutro drzazgi z "interesu" wyciągał :-) [/QUOTE]

pewnie Magda skoro mu kołdrę zabrała :evil_lol::evil_lol:.
Rozi - trzeba było włożyc mu tę kołdrę z powrotem, on na niej wyładowywał frustracje i napięcie....
I budy szkoda. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']No to jestem u przystojniaka. Nie znalazłam żadnego tekstu do ogłoszeń na wątku, ale widzę, że ogłoszenia ma.
To mogę mu jakiś tekst napisać, czy jest zakaz? :evil_lol:[/QUOTE]

Najlepiej nie pytaj i pisz jesli tylko chcesz i masz natchnienie. ;)

A tu link do jednego z ogłoszeń zrobionych przez Karolciasz :lol:
[url]http://przemyslak.pl/90478[/url]
tu jeszcze jeden
[url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Budrys-cudowny-duzy-pies-miesiek-szuka-domu-id32691.html[/url]
tylko czemu to ogłoszenie bez tekstu, czyżby to celowy chwyt marketingowy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Najlepiej nie pytaj i pisz jesli tylko chcesz i masz natchnienie. ;)

A tu link do jednego z ogłoszeń zrobionych przez Karolciasz :lol:
[URL]http://przemyslak.pl/90478[/URL]
tu jeszcze jeden
[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Budrys-cudowny-duzy-pies-miesiek-szuka-domu-id32691.html[/URL]
tylko czemu to ogłoszenie bez tekstu, czyżby to celowy chwyt marketingowy?[/QUOTE]

Ejj to już kolejne ogłoszenie zrobione prze zemnie na przygarnij zwierzaka, gdzie "ktoś kradnie treść" nie wiem o co chodzi.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Becia przyslala mi PW żeby na razie sie wstrzymać bo domek w perspektywie...to tylko przekazalam. :roll:[/QUOTE]

No spoko, nie przejmuj się, ja jestem wredna, ale naogół z dużym przymrużeniem oka. ;)
Zaraz piszę przystojniakowi tekst. Chłopak jest wybitnie w moim typie, uwielbiam takich silnych łobuzów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...