Jump to content
Dogomania

O Gwiazdce, co spadła z nieba...


ajlii

Recommended Posts

Już się wypytałam trochę o lecznice w Łodzi. Polecono mi dwóch chirurgów na szczurzym forum, cena raczej będzie niższa. Ale w sumie nie chodzi tylko o pieniądze, tylko żeby wszystko było dobrze...


Bea... jesteś przy nas i to najważniejsze. Dziękuję Ci za wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możliwe że będę prosiła o wsparcie skarpetę sterylkową... Ale póki co spróbuję sama zebrać finanse. Tam są potrzebne bardziej, często na cito - na sterylki aborcyjne, dla suk rodzących co cieczkę, przy ropomaciczu...

Jak znalazłam moją Julkę, miała ropomacicze i ropę w sutkach - śmierdziało od niej na kilka metrów. Nie była cięta od razu, bo miała małe szanse na przeżycie, ratowano ją antybiotykami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Teraz ciezki okres, ludzie bez kasy ja wplacam na skarpete od dawna a nigdy nie korzystalam, moze na moje konto :roll:[/QUOTE]

Zapytałam na wątku sterylkowym, czy wogóle jest szansa na dofinansowanie sterylki.
Haliza, napewno by się taka pomoc przydała... dziękuję :)

Oprócz Gwiazdki sterylki potrzebuje też Lenka - szczeniak z lasu, który jest u na mnie BDT od lipca. Koszty sterylek mnie po prostu przerastają :(

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na wątku Bochnarka, że mam jeszcze kilka rzeczy na bazarek dla Frania- "różności"- zostały mi jeszcze jakieś ciuszki i kosmetyki z pierwszego bazarku.
Teraz trudny okres jest....no ale jakoś trzeba dać radę- wziąć się w garść.
Hmm może kosmetyki bym dołączyła do różności i na pół z Bochnarem zrobiła bazarek dla Gwiazdki?

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, postaram się dzisiaj zacząć, tak aby już jutro mogła otworzyć bo początek stycznia mam wolne i nie bardzo dostęp do internetu.
Bea- jakbyś miała jakieś rzeczy na bazarek- wiesz do kogo się zgłaszać to wystawi? [I](do mnie)[/I]. aaa jeszcze jedna ciocia obiecała mi kilka książek to wystawię na Bochnarka.
Dzisiaj zadzwonię i umówię się na odbiór.

Link to comment
Share on other sites

Magdyska25- razem damy jakoś radę :) Najważniejsze, to jednak wsparcie i to, że wespół w zespół i człek jak potrzebuje pomocy- to nie jest sam :)-
(dziękuję kochana za to, że jesteś od samego początku przy Bochnarze i za dalszą ofertę pomocy !!! Na pewno- skorzystam jak już uzbieram fanty jakieś :) )

Tylko, że teraz najgorszy czas na bazarki wszelkie...ale może się uda uzbierać grosz na sterylkę na obie gwiazdy...oby :)

Link to comment
Share on other sites

Gwiazdko - już nikt więcej się tobą nie zainteresował? nie było telefonów?

Tak podczytuje wątek i sama zaczynam się denerwować - moja tymczasowiczka ma około 5-6 miesięcy, jak skończymy leczenie na nużycę, to od razu biegnę do weta umawiać sterylkę, co by zdążyć przed pierwszą cieczką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Gwiazdko - już nikt więcej się tobą nie zainteresował? nie było telefonów?

Tak podczytuje wątek i sama zaczynam się denerwować - moja tymczasowiczka ma około 5-6 miesięcy, jak skończymy leczenie na nużycę, to od razu biegnę do weta umawiać sterylkę, co by zdążyć przed pierwszą cieczką.[/QUOTE]

Niestety... były jeszcze trzy - ale dwa bez ciagu dalszego (prosiłam o maila), a jeden nie wbudził mojego zaufania. I cisza :(



Dziś przyszła karma dla Lenki i Gwiazdki - na zakup jej pieniądze pożyczyła Malibo57. Dziękuję Małgosiu, zwrócę jak najszybciej :)

Gwiazdunia jadła Vitake Large, ale jakoś dziwnie że piesek small je karmę large.
A Lenka chuda jak kij jest, wygląda jak wiejski burek - taki model. Więc obie dostaną Kanemaster :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Zapytałam na wątku sterylkowym, czy wogóle jest szansa na dofinansowanie sterylki.
Haliza, napewno by się taka pomoc przydała... dziękuję :)

Oprócz Gwiazdki sterylki potrzebuje też Lenka - szczeniak z lasu, który jest u na mnie BDT od lipca. Koszty sterylek mnie po prostu przerastają :([/QUOTE]
U was są strasznie drogie sterylki, ja jak poproszę veta to mam sterylkę średniego psa za 150 zł, a poza tym jest jakaś u nas fundacja i sterylizują za darmo :p - ale myślę, że jak się coś zorganizuje to damy radę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Ajlii napisała mi sms, że ktoś przed chwilą do niej dzwonił- może to właśnie ten Pan?
Bardzo sensowny. Po nowym roku Panstwo chcą poznać małą :)
To trzymajcie kciuki!!![/QUOTE]

To świetnie, trzymamy mooooocno:)

Link to comment
Share on other sites

ciotki, a wpadnijcie też na wątek naszego nowego podopiecznego - starego, chorego sznaucerka.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101"]http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Ajlii- dobrze jest też dowiedzieć się o miesiącach sterylizacji w Warszawie (nadal tam jeździcie?). Mogę zapytać się Maćka, kiedy u niego są. Wtedy jest zniżka 50%.[/QUOTE]
Jeszcze raz to napiszę: moim zdaniem to zdzierstwo brac 300 zł za sterylkę za bezdomniaczka...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...