Jump to content
Dogomania

BRUTUS- łaciaty "morderca", którego kocham nad życie.


Gosia>>>

Recommended Posts

  • Replies 989
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='shirrrapeira']Piekny psiak i pancia tez niczego sobie.[/quote]


Dziękujemy:oops:


[quote name='*Ania...Niuf*']Cześć Gosiu i Brutusek:loveu: :loveu: :loveu: wpadamy życzyć wam wesołych świąt:loveu:[/quote]


Cześć!
[B][SIZE=7][COLOR=red][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=7][COLOR=#ff0000]My też zyczymy wszystkim Wesołych i Spokojnych Świąt oraz bogatego zajączka :)[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Ania...Niuf*']a my się witamy:p[/quote]



cześć Aniu :)
Ja właśnie wróciłam z zakupów, Brutus dostał od zajączka swoje przysmaki, mimo to nie mogę go od kuchennej szafki odpędzic.... Lecę chować mięsko do lodówki, bo zaraz będę miała święta wegetariańskie:evil_lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Cześć Gosiu

Ślicznie jest to Wasze wspólne śpiące zdjęcie ;)

I co, zdążyłaś schować mięsko? :lol:[/quote]


Cześć madziu:)
Udało się, będą świeta z mięchem:diabloti: :multi: :multi: Musze sobie chyba jakąś kamerę nad łóżkiem zamontować,żeby robiła zdjęcia co 15 minut. Brutus w nocy tak sie do mnie przytula, rozpycha, włazi pod kołdrę, spi na plecach, z wywalonym jęzorem, z otwartymi oczami, z nogami zwisającymi z łóżka, z głową na mojej szyi i jeszcze na 100 różnych sposobów:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Gosia>>>;4632447]Cześć madziu:)
Udało się, będą świeta z mięchem:diabloti: :multi: :multi: Musze sobie chyba jakąś kamerę nad łóżkiem zamontować,żeby robiła zdjęcia co 15 minut. Brutus w nocy tak sie do mnie przytula, rozpycha, włazi pod kołdrę, spi na plecach, z wywalonym jęzorem, z otwartymi oczami, z nogami zwisającymi z łóżka, z głową na mojej szyi i jeszcze na 100 różnych sposobów:evil_lol:[/QUOTE]
A co Ty nie śpisz nocami, że to wszystko wiesz? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']A co Ty nie śpisz nocami, że to wszystko wiesz? :lol:[/quote]


hihi śpię:eviltong: ale jak sie takie 30 kg z rozpędu położy człowiekowi na brzuch albo co gorsza na głowę to można się czasami obudzić:evil_lol: No i musze dodać, że Brutus przesypia 20 godzin na dobę;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Gosia>>>;4634131]hihi śpię:eviltong: ale jak sie takie 30 kg z rozpędu położy człowiekowi na brzuch albo co gorsza na głowę to można się czasami obudzić:evil_lol: No i musze dodać, że Brutus przesypia 20 godzin na dobę;)[/QUOTE]
To o której Cię budzi na siusiu? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Pies marzenie :mdleje:[/quote]


Hihih podobno to jest tak, że pies upodabnia się do właściciela To by w sumie tłumaczyło namiętne znoszenie przez brutusa do swojego posłania moich staników..... Tylko jak wyjaśnić apetyt na żaby????:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Gosia>>>;4636577]Hihih podobno to jest tak, że pies upodabnia się do właściciela To by w sumie tłumaczyło namiętne znoszenie przez brutusa do swojego posłania moich staników..... Tylko jak wyjaśnić apetyt na żaby????:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:[/QUOTE]
Może masz Francuza w rodzinie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirrrapeira']On cudowny, a mordke ma taka slodka. Cudownie spi, tylko jak sie na Ciebie polozy, to moze bolec.[/quote]


[B]Mój mordulec chyba jest podekscytowany świętami:angryy: [/B]

Od godziny mnie budził-swoimi sposobami, czyli: siadał mi na głowie, ściągał ze mnie kołdrę, mył mi stopy:evil_lol: i wskakiwał na mnie z zaskoczenia.... No dobra niech mu bedzie:) Teraz słyszę, że wchodzi do wanny, także lecę:scared:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Gosia>>>;4642376][B]Mój mordulec chyba jest podekscytowany świętami:angryy: [/B]

Od godziny mnie budził-swoimi sposobami, czyli: siadał mi na głowie, ściągał ze mnie kołdrę, mył mi stopy:evil_lol: i wskakiwał na mnie z zaskoczenia.... No dobra niech mu bedzie:) Teraz słyszę, że wchodzi do wanny, także lecę:scared:[/QUOTE]
Zaintrygowało mnie to siadanie na głowie :hmmmm: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...