Jump to content
Dogomania

Dela :)


ewes

Recommended Posts

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jean']Hej, widzę że Dela jest równo rok wcześniej urodzona niż Luna :)
Hehe : ) Ślicznotka z niej :)
Pozdrawiamy![/QUOTE]
dokładnie rok :)
witam u Deli ;)

[quote name='vaness']witamy ;)
będziemy do Deli zaglądać :diabloti:[/QUOTE]
Witam :) i zapraszam ;)

Link to comment
Share on other sites

Spacer hmmm... a kiedy masz wolne? ;)

Potwornicki kolega trochę się uspokoił (więcej śpi), a jak nie chodził z nami na spacery (bo my wyjechaliśmy) to podobno nie chciał jeść... no i jak wracamy to do mieszkania nie chce wracać, podobnie jak psy do boksu w schronisku... tylko trochę lżej się zapiera ;). Dziwne... kurcze muszę jakiegoś taniego, dobrego behawiorystę znaleźć, albo kogoś kto się trochę zna i mieszka w okolicach... eh...

Link to comment
Share on other sites

hmmm... mi by pasował 6 (ale muszę się upewnić ;)) a najlepiej 8 bo to chyba niedziela jest...

zapomniałam dodać, że Jasper nauczył się przychodzić na komendę, nawet jak bawi się z innym psem to przychodzi, a podobno nie chciał przychodzić gdy bawił się z psami... byliśmy dzisiaj na spacerze, on bawił się z psem i go zawołałam... a on w tył zwrot i do mnie, nawet tamten pies za nim biegł za uszy go ciągnął, a on nie zwracał na niego uwagi po prosu przyszedł do mnie i się na mnie patrzy, a tamten pies po nim skacze + Dela bo zazdrosna o uwagę poświęcona Jasperowi ;)

Link to comment
Share on other sites

A może to nie w psie tkwi problem tylko w ludziach i w relacjach my-pies? Musisz jeszcze właścicieli wyszkolić, ewes :P
Mnie osobiście wydaje się, że może on tak za Tobą tęskni, bo (WRESZCIE) zdarzył się dla niego cud i pojawił się ktoś, kto rozumie psa i jego potrzeby. Na spacerze nie biegnie do właścicieli, bo nudni właściciele, którzy mnie nie rozumieją w porównaniu z towarzyszem do zabawy są mało atrakcyjni. Ale już na skali zbzikowany pies, a człowiek, który ma mi coś super ciekawego do zaoferowania - "wybieram drugie!" ;) No i z takiego fajnego spaceru kto by chciał wracać do szarej rzeczywistości...

A pies chyba fajny i pojętny także trzymam kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj [B]kopra[/B] :)
Dela ma najgładszą sierść z całego rodzeństwa i ze wszystkich spanieli, które spotykamy na spacerach :D ale to może nawet lepiej, bo mniej sierści w domu :evil_lol:

No i była największą suczką w miocie, a teraz jest najmniejsza :roll:
a tutaj zabawa z bratem (Aresem) i siostrą (Majką) ;) dla porównania :smile: (prawie wszystkie dzieci odwiedziły wtedy mamę)
[IMG]http://www.dogomania.pl/%3Cobject%20style=%22height:%20390px;%20width:%20640px%22%3E%3Cparam%20name=%22movie%22%20value=%22https://www.youtube.com/v/picasacid?version=3&feature=player_embedded%22%3E%3Cparam%20name=%22allowFullScreen%22%20value=%22true%22%3E%3Cparam%20name=%22allowScriptAccess%22%20value=%22always%22%3E%3Cembed%20src=%22https://www.youtube.com/v/picasacid?version=3&feature=player_embedded%22%20type=%22application/x-shockwave-flash%22%20allowfullscreen=%22true%22%20allowScriptAccess=%22always%22%20width=%22640%22%20height=%22360%22%3E%3C/object%3E[/IMG][video=youtube;lhhanaRhEgk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lhhanaRhEgk[/video]

Link to comment
Share on other sites

[B]ewes[/B] to powiem Ci, że moja ma chyba jeszcze mniej sierści niż Twoja =D a jej rodzice to były takie zarośnięte mordki :D ale fakt, że teraz po spacerach z dwoma znajomymi spanielami, które mają dużo bujniejszy zarost bardzo doceniam fakt, że Tosia ma fryzurę wiecznego sportowca :D zabiegi pielęgnacyjne są dużo krótsze i łatwiejsze dla mnie :)

a filmik jest świetny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']zlot spanielowy.. fajnie brzmi ;)

a co do technik to chyba masz rację ;) a delowa technika to podobnie jak u Twojego Scoobiego - warczenie zachęcające do zabawy :evil_lol:[/QUOTE]
Scooby często szczeka i się śmiesznie przyczaja, ale robi to tak dziwnie, że już nie jednego właściciela przestraszył, bo myślał że to atak. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']Ale super musi być takie rodzinne spotkanie :cool3:[/QUOTE]

a wiesz, że fajnie było ;)
fajny był moment kiedy wszystkie psiaki pobiegły za Kamą (mamuśką) do domu i obserwowały nas z okna ;) niestety nikt nie zdążył wyciągnąć aparatu.. a mamuśka fajnie je uspokajała jak za bardzo się rozbrykały - szczekała dopóki się nie uspokoiły, w końcu przestawały ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']a wiesz, że fajnie było ;)
fajny był moment kiedy wszystkie psiaki pobiegły za Kamą (mamuśką) do domu i obserwowały nas z okna ;) niestety nikt nie zdążył wyciągnąć aparatu.. a mamuśka fajnie je uspokajała jak za bardzo się rozbrykały - szczekała dopóki się nie uspokoiły, w końcu przestawały ;)[/QUOTE]
masz fotki mamy(kamy) ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...