Jump to content
Dogomania

Dela :)


ewes

Recommended Posts

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ja za ttlko pozytywnymi metodami nie jestem :) ale nie bije moich psów żeby nie było ;P czasem jakis pstryczek w nos ...jak mi Holi do kawy zagląda...

a właśnie żeby nie było że ze mnie leń ...zobaczymy komu będzie chciało się czytać :P
[url]http://www.dogomania.pl/threads/219816-Owczarek-quot-nizinny-quot-Holi-terier-quot-%C5%9Bl%C4%85ski-quot-Masza-i-kotus-pospolitus-zwany-potworzyc%C4%85-Sol?p=18244796#post18244796[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kamila :)
Na pewno kiedyś założysz ;), ja też tyle czekałam na psa...

A co do Harisa to widzę jedną różnicę, a właściwie dwie - Dela pozwala sobie miskę zabrać i nie trzeba do tego haka :evil_lol: no i oczywiście Dela jest suczką :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']Witaj Kamila :)
Na pewno kiedyś założysz ;), ja też tyle czekałam na psa...

A co do Harisa to widzę jedną różnicę, a właściwie dwie - Dela pozwala sobie miskę zabrać i nie trzeba do tego haka :evil_lol: no i oczywiście Dela jest suczką :p[/QUOTE]

No tak jest suczką, ale jak to zazwyczaj bywa u spanieli, Haris i Dela są podobne z wyglądu:lol:

I jeszcze jedna różnica, Dela nie gryzie;)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, Haris mi bardzo Jaspera przypomina, może z wyglądu nie, ale ten też miski nie odda, nawet zbliżyć się do niej nie pozwoli, a jak mu cos się nie spodoba to po prostu gryzie... właśnie jak o nim rozmawiałam z jego Panią to zastanawiałam się co tam u Harisa słychać, jak sobie z nim radzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']eh, na szczęście Ewes nie ma takich problemów :) co robisz z Dela we wtorek 27 ?:)[/QUOTE]

prawdopodobnie nic ;)
a co spacer się szykuje?

Kamila, może kiedyś w parku...w sumie nie mam aż tak daleko ;) chociaż przyznam wolę las :D duuużo zapachów ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...