Jump to content
Dogomania

Fruzia prosi o pomoc w dofinansowaniu domu tymczasowego i szuka domku stałego


patrycja100

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fruzia jest ogłaszana intensywnie przez fundacje, a ja jej wykupiłam pakiet ogłoszen ktore regularnie odswiezam i przedluzam wiec sa caly czas aktualne. Fruzia powinna mieszkac bez innych psow, martwi mnie to ze nie moze przebywac z tego powodu w domu, nie chce siedziec zamknieta sama w pokoju juz woli byc na dworzu. A powinna moc tez swobodnie chodzic po domu i jak temu zaradzic jak sa tam tez inne psy? Dlatego wygladam domu stalego dla niej. Mam nadzieje ze faktycznie dom staly juz niebawem sie znajdzie. Magdyska przy okazji promocji Twoich psiakow, moglabys tez zapromowac Fruzie? Im wiecej ogloszen tym wieksze szanse. No jest sliczna, nie da sie temu zaprzeczyc i do tego oryginalna :) jakbym nie miala zwierzat to juz by byla u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Zapytam o to, moze wyroznie ogłoszenia. Widziałam np ze na jednym portalu miala np moje ogloszenie i jakies inne,wiec oprocz mnie ktos ja oglasza, a ma na roznych portalach ktore obejmuje pakiet. Fundacja tez poleca Fruzie jak ktos chce od nich adoptowac psiaka. Dziwne ze inne znajduja domy, a Fruzia jakos ma pecha.Moze to dlatego ze teraz jest tak ciezko z adopcjami? Szkoda ze ludzie najchetniej biora szczeniaki. Mam nadzieje ze sprawa Fruzi się ruszy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tak pisze o Fruzi pani z fundacji:
[FONT=Arial][SIZE=2]Fruzia ma sie dobrze, opatulona kołdrami. Jest dzielna. Pani Kasia ma teraz szczeniaki w domu (Soma i szczeniaki) zatem Fruzi do domu wziąć nie może, ale wszystko jest ok. Jest zdrowa i radosna. Ma teraz duże towarzystwo: Laki, Fiona i Rubi, Norbi, Azor i Soma.

Jednak Kasia u której Fruzia mieszka napisała mi tak :
O Fruzię się nie martw, biega po dworze ile sobie życzy a spi w domu.Szczeniaki są w pokoju na górze zamknięte, bo nie wolno im jeszcze wychodzić do drugiego szczepienia.Pozatym Fruzia ma nowy kojec, nową budę, kołdrę w budzie, kołdrę na zewnątrz, słomę.
Oczywiscie w kojcu jest zamykana tylko wtedy kiedy inne psy wychodzą, dobrze że może biegac po całym ogrodzie.


[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sharka dzięki, Twoje pieniądze przelałam już na Fruzię. Fruzia ma się super. Mieszka na drugim końcu miasta ode mnie, pod Warszawą gdzie dojazd jest karkołomny jak się chwilowo nie ma samochodu, a chciałabym zabrać Fruzię na spacer... Co się dzieje z tą stronę, nie działa Enter, nie można zrobić odstępów pisząc, przez co nie mogę uzupełnić pierwszego posta. Czy to chwilowe problemy z dogo? Sprawdziłam i nie jest to kwestia klawiatury, tylko tej strony. U Was tez nie działa Enter?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...