Jump to content
Dogomania

Stary , chory Deruś znalazł ciepły kąt i miłość na resztę swoich dni .


piesia

Recommended Posts

[quote name='Madzik34']Dziękujemy ślicznie, w weekend w schronisku zrobimy burzę mózgów gdzie DT szukać...?[/QUOTE]

Przejrzałam wątki domków tymczasowych i coś tam znalazłam tylko trzeba by było sie upewnic czy miejsca sa

[url]http://www.dogomania.pl/threads/216534-Hospicjum-dla-ps%C3%B3w-starszych-niepe%C5%82nosprawnych-i-chorych-5-miejsc-jedno-w-domu[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215029-Warszawa-i-okolice-Odpoczynek-w-DT-u-Aldoniki!-[/url])

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szyna13222']Przejrzałam wątki domków tymczasowych i coś tam znalazłam tylko trzeba by było sie upewnic czy miejsca sa

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216534-Hospicjum-dla-ps%C3%B3w-starszych-niepe%C5%82nosprawnych-i-chorych-5-miejsc-jedno-w-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/216534-Hospicjum-dla-ps%C3%B3w-starszych-niepe%C5%82nosprawnych-i-chorych-5-miejsc-jedno-w-domu[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215029-Warszawa-i-okolice-Odpoczynek-w-DT-u-Aldoniki%21-"]http://www.dogomania.pl/threads/215029-Warszawa-i-okolice-Odpoczynek-w-DT-u-Aldoniki!-[/URL])[/QUOTE]

Szyna dzięki za podesłanie wątków, ale niestety koszty są mega duże, musimy znaleźć coś tańszego i dużo bliżej, Dero nie powinien taki kawał drogi być wożony, a po drugie nie ukrywam, że chciałabym co jakiś czas zaglądać do Dero, a tak daleko to nie ma szans na odwiedziny, a gdyby się jakaś szansa na DS znalazła to nie ma szans na pokazanie Dero chętnym ludziom...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki poniżej przesyłam tekst jaki ja będę rozsyłała w sprawie Dero - ciągle coś mnie goni, więc może nie jest to szczyt literacki, ale lepsze to niż nic...

[B]Kochani za kilka dni będą Święta Bożonarodzeniowe - czas miłości, radości i rodzinnego nastroju.
Niestety tysiące bezdomnych psów spędzą je w zimnych, pustych kojcach w schroniskach, dla niektórych z nich być może będą to ostatnie święta - tym bardziej nie powinny spędzać ich w takich miejscach.
Jednym z takich psów jest Dero - wyrzucony przez ludzi, bo jest stary, ślepy i chory. Na szczęście nie zakończył swego życia w opuszczeniu na zimnej ulicy, udało się go odratować, ale w jego stanie przebywanie w schroniskowych warunkach nie jest wskazane.
Dero ma guza na wątrobie, być może jest on złośliwy, niestety operacja wycięcia guza w jego wieku jest zbyt ryzykowna. Dero potrzebuje po prostu ciepłego domu, opieki i miłości na ostatnie lata czy miesiące. Czasami możemy dać takiemu pieskowi tylko kilka tygodni miłości, ale najważniejsze jest, żeby szły do psiego nieba z puchatych poduszek, a nie z zimnej podłogi w schronisku.[/B][B]
Potrzebujemy dla Dero stałe deklaracje na PDT lub pomoc w poszukiwaniu DS lub DT.
Wszelkie informacje o Dero znajdują się na wątku: [URL="http://www.dogomania.218952-Dero-prosi-o-deklaracje-na-DT-Stary-chory-samotny-i-bez-nadziei"]http://www.dogomania.pl/threads/2189...-i-bez-nadziei[/URL]
Kontakt w sprawie Dero: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel. 0-604-58-68-38[/B]

Link to comment
Share on other sites

Madzik, wysyłam zaproszenia na watek, prośby o wsparcie finansowe. Może pod choinkę Dero otrzyma dar serca od dobrych ludzi i nie spędzi- może ostatniej swojej zimy..- w schronisku. Miejmy nadzieję, że uda nam się.
[B][COLOR=red]Cioteczki, rozsyłajcie ten tekst. Im nas więcej, tym większe sznase ma staruszek Dero.:loveu::loveu:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Jetrel za tak błyskawiczną odpowiedź na moje zaproszenie na wątek i chęć pomocy. Chciałam Ci odpisać, ale masz zapchaną skrzynkę. Dane do hoteliku podałam cioteczce, która zna naszego dziadeczka " na żywo" , bo ja tutaj tylko"sprzątam", a nie podejmuję takich decyzji. Wielkie dzięki:loveu:

Madzik, napisałam do Ciebie na pocztę. Odgruzuj skrzynkę na Dogo.

Link to comment
Share on other sites

Jestem u naszego staruszka . Dzięki wszystkim za odwiedzanie naszego chłopaka , za podnoszenie wątku , za wysyłanie zaproszeń do wątku :) .
Madzik , piękny tekst napisałaś .
Póki co czekamy na odpowiedź od hoteliku , który znalazła Jetrel.
Dobrze by było gdyby znalazł się domek gdzieś blisko .
Podsumuję zaraz ile Dero ma deklaracji .

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje Derunia :
Penny - 10 zł
Agnieszka103-10 zł
Madzik -20 zł
co daje skromną sumę 40 zł , więc tak nie mamy za bardzo z czym ruszać :( . Jeszcze nasza Magda staruszkowa mówiła , że coś dorzuci , ale to wciąż mało :( .
Mam nadzieję , że nikogo nie pominęłam , proszę o sprawdzenie w razie czego .

Jutro do schroniska jedzie Madzik , więc na pewno po powrocie zda nam relacje . Ja jadę w niedzielę , więc też coś napiszę po niedzielnej wizycie .

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś z Szyną u naszego staruszka .
Ciepło ma w pomieszczeniu są 2 inne pieskie z nim dają mu trochę miłości :)
Szyna ma fotki i filmik jak chodzi i jego wysokość widać .;)
Piesek nie jest w jak najlepszym stanie ale jest ok :).
Trzymajmy nadzieje , że ktoś go pokocha!

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy pięknie Donia<3 za wiadomości. Pocieszające, ze Dero ma ciepło, bo wizja zimy w schronisku jest przygnębiająca- nie tylko zresztą zimy- a towarzystwo dwóch innych psiaków sprawia, ze nie czujesie opuszczomy.
Miłości człowieka i własnego domu jednak nic mu nie zastąpi.
Szyna, prosimy o zdjęcia i filmik. Pięknie prosimy:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Madzik [/B]podobno pani Magda bierze naszego Dero na DT , bo dziś nam o tym powiedziała.
Zdjęc niestety raczej nie wstawie bo co zapaliła sie lampa błyskowa chłopak obracał główke w drugą strone i mam same zdjęcia jego pleców ;)
Filmik Doni musze przesłać chociaż za dużo to tam nie widać bo mi bateria padła....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szyna13222'][B]Madzik [/B][B]podobno pani Magda bierze naszego Dero na DT[/B] , bo dziś nam o tym powiedziała.
Zdjęc niestety raczej nie wstawie bo co zapaliła sie lampa błyskowa chłopak obracał główke w drugą strone i mam same zdjęcia jego pleców ;)
Filmik Doni musze przesłać chociaż za dużo to tam nie widać bo mi bateria padła....:shake:[/QUOTE]

Jak to przeczytałam to od razu zadzwoniłam do Magdy od staruszków i mogę radośnie potwierdzić , że Magda weźmie Dero :):):) , ale po nowym roku .
Muszę jednak zaznaczyć , że jest to mocno awaryjny tymczas , bo Magda ma już u siebie 6 psów i 4 koty . Nie musimy więc już szukać domku płatnego ale poszukiwania domku bezpłatnego nadal jak najbardziej wskazane . Może znajdzie się ktoś kto nie będzie miał takiego stadka w domu :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz dopiero Dogo wpuściło mnie w swoje podwoje, ale warto było zajrzeć i cierpliwie czekać. Dziękujemy pięknie za wiadomości i filmik. Wiadomości wspaniałe, bo nawet ten awaryjny tymczas jest wspaniałym rozwiązaniem dla Dero. Na filmiku widać, ze biedak bardzo potrzebuje opieki i starania domowego. Te tylne łapiny są bardzo słabe i niesprawne...:shake:
Bezpłatny tymczas szybko wskazany ,ale skąd go wziąć.:shake: Pies jest raczej mocno problematyczny, jesli chodzi o adopcję, na ile moge się zorientować z filmiku....jest chory i stareńki, niestety potrzebuje i diagnozy i środków, które zapewnią mu lepszy komfort życia w tym wieku, poprawę stanu starenkich łapin, stawów...
Potrzebna opieka człowieka, który całym sercem i z pełną odpowiedzialnością weźmie na siebie starania, opieke i zapewni miłość dziadeczkowi.
Dzis tyle, wrócę tutaj jutro i pomyślimy.
Jesze raz obejrzę sobie Dero, ale widok raczej smutny. Dobrze, że ma tam Was, kochane i jest w ciepłym pomieszczeniu, bo prawdopodobnie zbliza się zima, a to dla Dero jest zgubne...
Dziękuje Wam za serce.:loveu: [B][COLOR=red]Pani Magdzie wielkie podziękowania za ratunek dla Dero. Wobec takiego zapsienia w domu- wielkie, ogromne dzięki :loveu::loveu:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

dziewczyny dziękuję za filmik:-)
Dero faktycznie raz czuje się lepiej raz gorzej, jak byłam u niego w sobotę i w niedzielę to w miarę zjadł paróweczkę, ale już chodzić zbytnio nie chciał...
Dero na 100% nie widzi zbytnio, więc potrzeba opieki nad nim jest jeszcze bardziej wskazana.
Magda3 faktycznie wspominała, że po Nowym Roku zabierze go do siebie, ale tak jak Piesia pisała poszukajmy jeszcze, może jakiś DT się trafi, jak widać z podliczeń Piesi musiałby to być bezpłatny DT.
NA razie Dero mieszka z Suczką i jej synkiem, ale na stare lata własny kąt byłby spełnieniem marzeń małego starego psa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...