Jump to content
Dogomania

Reksio za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

Zosiu, postanowiłam rozmnożyć tę stówę, którą mam dla Reksa i zamówilam długopisy z logo owczarkowym, mam nadzieję, że będą dobrej jakości i sprzedadzą się jako cegiełki, z przeznaczniem konkretnie dla Reksia. Na pewno pomoże i Skarpeta, mamy środki póki co. Planuję świąteczny kiermasz owczarkowy, parę osób się deklarowało z fantami i środki z tych fantów pójdą na skarpetę, ale organizuję już fanty tylko dla Reksia, chcę mu zrobić dedykowaną półkę na tym kiermaszu. Mam już pyszny miodek z migdałami, a w drodze są słomkowe anioły na choinkę, śliczne. Jest kilka deklaracji, nie możemy się poddawać.
I jeszcze jedno, jeśli technicznie dasz radę przyjąć fanty na bazarek (tj masz miejsce w mieszkaniu) to poproszę o adres na pw, Daria z Owczarka szuka kogoś chętnego na takie rzeczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Zosiu, postanowiłam rozmnożyć tę stówę, którą mam dla Reksa i zamówilam długopisy z logo owczarkowym, mam nadzieję, że będą dobrej jakości i sprzedadzą się jako cegiełki, z przeznaczniem konkretnie dla Reksia. Na pewno pomoże i Skarpeta, mamy środki póki co. Planuję świąteczny kiermasz owczarkowy, parę osób się deklarowało z fantami i środki z tych fantów pójdą na skarpetę, ale organizuję już fanty tylko dla Reksia, chcę mu zrobić dedykowaną półkę na tym kiermaszu. Mam już pyszny miodek z migdałami, a w drodze są słomkowe anioły na choinkę, śliczne. Jest kilka deklaracji, nie możemy się poddawać.
I jeszcze jedno, jeśli technicznie dasz radę przyjąć fanty na bazarek (tj masz miejsce w mieszkaniu) to poproszę o adres na pw, Daria z Owczarka szuka kogoś chętnego na takie rzeczy[/QUOTE]

Kochana, bardzo Ci dziękuję w imieniu Reksia :)
Tylko że ja nie zabiorę Reksia jak nie będę miała stałych deklaracji... to nie to, że ja Ci nie ufam, że opuścisz Reksia, ale z bazarkami rożnie to bywa, są bazarki na ktorych nic się nie sprzedaje... Tak w ogóle to wcześniej pisałam, że wcale nie mogę zabrać Reksa, prawda? tzn. przejąć odpowiedzialności finansowej. Sytuacja z moimi psiurami w hotelikach nie zmieniła się wcale (Atos, Emka i Ramzes są nadal w hotelikach i nadal są zadłużone; jedynie Zefirek jest na plusiku). Tylko że ja nie mogę codziennie zasnąć myśląć o Reksiu w samotnej i zimnej budzie... Stąd ten mój obecny apel. Ale muszę mieć stałe, muszę, bo nie wydolę...


[quote name='figanadrzewna']mogę zadeklarować 20 zł miesięcznie.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję! :)

[quote name='brzośka']dam 10 zł stałej
tyle jeszcze jakoś wysupłam ;)[/QUOTE]

Dzięki Brzośka! :)

Czyli mamy 112 zł stałych deklaracji. Czyli jeszcze przydaloby się 288 :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']Zosiu, mnie też dla Rexia dopiszcie 20zł miesięcznie od tego miesiąca, on tam na zimę zostać nie może[/QUOTE]

Dzięki Joteska!!! :)

Czyli 132 zł stałych deklaracji!

Wiecie co, żeby chociaż karma w schronie była ciut lepsza... no i opieka...
To jest takie przetrwanie ostateczne... dla tych słabych i starych, albo z alergią pokarmową, mała szansa na normalne życie...
Chyba jednak się wybiorę do schronu w najbliższym czasie, chociaż przez kraty popatrzeć (teraz jest przeładowanie dużych samców, po 4-5 psów w boksach i żeby wszystkie wyciągnąć musi być tyle samo wolontariuszek, co jest problemem). Słyszałam o jeszcze dwóch staruszkach w nieciekawym stanie, może chociaż przez kraty porobię foty... :(

Link to comment
Share on other sites

Ja chodzę jakt tylko mogę - wiadomo, że to się odbija na nerwach, ale znowu nie jeździć i zostawić ich samym sobie?...


[h=2][/h] [INDENT] Zajrzyjcie kochani pod Siedlce, bo tam kobitka sama się zmaga ze "spuścizną" po zmarłym sąsiedzie:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232852-SIEDLCE!-Potrzebna-pomoc-4-suczki-po-zmar%C5%82ym-DT-DS/page9[/url]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][INDENT]

Reksiu zbiera pieniążki na hotelik, gdzie mógłby być leczony, gdzie stanąłby na łapy, i gdzie, na co liczę, jest nadzieja na wzrost szansy na własny domek. Reksiu wie, że każdy potrzebuje czasem coś napisać i dlatego zamówił dla Was takie długopisy:

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/707/kairosidlugopis.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img707/7747/kairosidlugopis.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL]

Długopisy są czerwone, z niebieskim wymienialnym wkładem, i napisem, na który składają się: logo SMON i napis: adopcje owczarków niemieckich, [URL="http://www.owczarki.eu/"]www.owczarki.eu[/URL]
Mamy ich sporo, podobnie jak sporo jest dni, za które trzeba będzie zapłacić.
Reksiu prosi o zakup długopisów.
Możliwy jest odbiór osobisty m. in w Krakowie, Warszawie, Toruniu, Gdańsku (tylko w określonym dniu w tym tygodniu, zamierzam puścić długopisy na objazdówke po Polsce ) no i oczywiście, u nas na Śląsku.
Proponujemy 3,5 zł za jeden cegiełkowy długopis dla Reksia.

Co Wy na to?[/INDENT]Pomóżcie rozreklamować akcję długopisową:)

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Zamawiam trzy długopisy Egradska (pisałem też na Sk.Ow,),tylko tak mogę wspomóc Reksa,jednorazowo. Choć leży mi jego los na sercu...[/QUOTE]

dzięki, wolf, zaraz zrobię wpis na wątku bazarkowym:)

Nie wiem, jak inni deklarujący, ale ja juz od pazdzernika trzymam odłożone pieniązki dla Reksia. Gdyby się okazało, że nie tylko ja, to byłby już zapas na następny miesiąc co plus cegiełki długopisowe dałoby spokojnie srodki na hotelik. Mam nadzieję, że z kiermaszu też się uzbiera co nieco, plus pomoc ze Skarpety....

Link to comment
Share on other sites

Mamy jeszcze dwie deklaracje, po 50 zł od Basi i od pani Urszuli! :multi:
Uzupełniłam w pierwszym poście:

[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]DEKLARACJE STAŁE:
Zosia123 - 20 zł
Cantadorra - 20 zł
egradska - 20 zł
Kocurek - 12 zł
piescofajnyjest - 10 zł
figanadrzewna - 20 zł
brzośka - 10 zł
joteska - 20 zł
Basia M. - 50 zł
Urszula P. - 50 zł
[U][SIZE=4]RAZEM: 232 zł[/SIZE][/U][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...