Jump to content
Dogomania

Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)


ludwa

Recommended Posts

Dostałam maila w sprawie psa.... Trochę dużo tego ostatnio...Nie mmy już gdzie go zabrać, nie mamy za co utrzymać. Mam dość bezradności. Po prostu wyłączę komputer i telefon, bo mogę coraz mniej a potrzeb jest coraz więcej....

Wklejam maila

[QUOTE]
Witam, nazywam się Urszula C. Szukam sposobu by uchronić psa przed
schroniskiem lub, co gorsza przed uśpieniem. Jakieś półtora roku temu,
"przygarnęliśmy" przybłędę, który plątał się kilka dni pod naszymi
oknami(mamy okna na pole) chcąc Mu pomóc zaczęliśmy go dokarmiać,a z
upływem czasu postawiliśmy również budę w naszym małym ogródku.Jest
to pies z pewnością po przejściach gdyż na widok smyczy ucieka i ma
uraz do pomieszczeń w związku z czym nie mieszka z Nami w mieszkaniu.
Jest łagodnym i pełnym radości podpalanym, dużym, ok. pięcioletnim
mieszańcem. Mile usposobionym do dzieci. Jest dobrym stróżem i naprawde
cudownie miłym psiulem, ale nie możemy go zatrzymać, gdyż zaczął
wychodzić na osiedle, które jest pełne dzieci, a ich rodzice grozili,
że zadzwonią po straz miejską by wywiozła go do schroniska. Musieliśmy
zamknąć Butchera(pies tak sie wabi)w małym ogródku, w którym
zdecydowanie brakuje Mu przestrzeni, dlatego też dobrze byłoby znaleźć
mu dom z ogrodem. ODDAMY PSIULA Z BUDĄ I JESTEŚMY W STANIE ŁOŻYĆ NA
JEGO KARME,byleby uchronić Go od najgorszego... ( Na próbe wywieźliśmy
Go do teściów gdyż mają duży ogród i suke malamuta, z którą
zupełnie się nie dogadał w związku z czym zabraliśmy butchera z
powrotem:-( ) A na domiar złego w trybie natychmiastowym musimy sie
wyprowadzić... Bardzo proszę o pomoc, może Nam razem uda sie coś
załatwić. Mój nr. tel ............. Urszula C. Z góry baaardzo
dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

[/QUOTE]

Tutaj jest wydarzenie na fb
[U][COLOR=#0000ff][URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=296608207040597[/URL][/COLOR][/U]

A oto Butcher. Jak mu pomóc? Gdzie i za co go zabrać?

[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/148/575g.jpg[/IMG]

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9713/196m.jpg[/IMG]

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4977/581z.jpg[/IMG]



Czy ktoś ma jakiś pomysł, jakieś mozliwości?

Jutro zadzwonię jeszcze do Owieczki...ale nawet jak znajdę miejsce, to nie mam go za co utrzymać. Nie ma w ogóle telefonów o psy, które mam pod opieką... Żeby chociaż 1,2 poszły, byłyby szanse. A tak?
Hotel to ok 400 zł plus karma. Na dokładkę dobrze by było, żeby ktoś z tym psem popracował, bo nawe smyczy nie można mu założyć.

Nie dość, że i tak już dostał solidnego kopa od życia, to niewiele na niego już czeka:shake:.

Wpłaty na Butchera
30.11- Anna J. Warszawa- 30
01.12- Anna W. Warszawa -150
01.12- Małgorzata N. Warszawa- 44
01.12- Karolina J. Częstochowa- 20
02.12- Małgorzata M. Trzebnica- 20
05.12- Katarzyna Ł. Warszawa- 50
06.12- Katarzyna J. Warszawa- 70
07.12- Karolina S. Lublin-50
07.12- Katarzyna S. Warszawa- 50
07.12- Jadwiga R. Kraków- 40
07.12- Klaudia K.-J. Warszawa- 30
07.12- Karolina H. Gdańsk- 40
07.12- Małgorzata W. Ostrowiec Św.- 12,43
08.12- Marta K. Gliwice- 30
12.12- Anna W. Warszawa- 150 (deklaracja stała 50:)
20.12- Rafał P. Warszawa- 50 (deklaracja stała Lida:))
02.01- Dorota L. Warszawa- 150
02.01- Anna B.-R. Warszawa- 100
bazarek słonikowy- 238
20.01- Rafał P. Warszawa- 50 (deklaracja stała Lida:))
06.02. Anna W. Warszawa 100 (za m m-ące)
06.02. Anna P. z Warszawy- 50


[B]w sumie 1524,43[/B]

[B]deklaracje stałe[/B]
Dotychczasowi opiekunowie- 150+ karma (zapłacone za grudzień, styczeń)
Ania W. spoza dogo- 50 (wpłacone za XII z nadwyżką, I i II[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/218574-Butcher...bezpieczny-w-hotelu-ale-nie-ma-deklaracji-(/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]))
Lida- 50 (wpłata za XII, I)



[B]wydatki[/B]
hotel grudzień 400
karma 99 (przy przyjęciu do hotelu)
karma 99 (zakup w dniu 27.12)
leczenie zapalenia krtani 110
hotel styczeń 250 (400 - 150 od dotychczasowych właścicieli)

[B]w sumie wydatki 958[/B]



[B]pozostaje 366,43[/B]

Wbrew pozorom, to bardzo niewiele:(

Edited by ludwa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety. Jeszcze wczoraj tak planowali, teraz się rozmyślili...Sami nie mają pieniędzy podobno. Czasu jest baaardzo niewiele.
Jeśli udałoby się zorganizować deklaracje, to mógłby pojechać do hotelu ale daleko. Potem jeśli któryś z naszych burków by poszedł do domu,to by został przeniesiony do wawy i tutaj czekać.
Ale ja bez deklaracji nie dam rady, bo tak naprawdę psy, które mamy utrzymuję bazarkami. Ciężko z bazarków utrzymać kolka psów, bo stoją.... Czy ktoś mógłby porozsyłać wątek? Błagam
Ja zaraz wychodzę z pracy i będę wieczorem dopiero a tutaj juz prawie nie ma czasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']niestety. Jeszcze wczoraj tak planowali, teraz się rozmyślili...Sami nie mają pieniędzy podobno. Czasu jest baaardzo niewiele.
Jeśli udałoby się zorganizować deklaracje, to mógłby pojechać do hotelu ale daleko. Potem jeśli któryś z naszych burków by poszedł do domu,to by został przeniesiony do wawy i tutaj czekać.
Ale ja bez deklaracji nie dam rady, bo tak naprawdę psy, które mamy utrzymuję bazarkami. Ciężko z bazarków utrzymać kolka psów, bo stoją.... Czy ktoś mógłby porozsyłać wątek? Błagam
Ja zaraz wychodzę z pracy i będę wieczorem dopiero a tutaj juz prawie nie ma czasu[/QUOTE]

Tu jest odpowiedz,ze jednak sie rozmyslili... ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']Dziewczyny, Bucher ma już wcześniejszy wątek na dogo i tam piszą, ze obecni opiekunowie sa skłonni opłacać mu hotel, więc może nie jest tak źle?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218179-BUTCHER-dostojny-olbrzym-błaga-o-pomoc!!!-Czas-do-1-grudnia[/URL]!!![/QUOTE]

[quote name='spain2303']w tym mailu, który wkleiła ludwa też jest napisane, że są w stanie łożyć na jego utrzymanie, więc o co chodzi?[/QUOTE]

[quote name='brzośka']kurcze, szkoda że się rozmyślili, tak by zawsze jakiś start był :(
no i trzeba chyba jednak zdecydować się na jeden wątek psiaka, bo się nam "rozmyje"...[/QUOTE]

Jeszcze wczoraj była opcja opłaty hotelu przez jeden miesiąc ale potem ta opcja upadła ze względu na możliwosci finansowe... Na poprzednim wątku widzę informację o opłącie za karmę, nie za hotel. Rozmawiałam w międzyczasie z p. Ulą pytając co jest w stanie ściśle zadeklarować na psa co miesiąc. Uzgodniła z mężem, że są w stanie przekazać co miesiąc 150 złotych plus karma. To już coś. Potrzebujemy jeszcze 250 złotych...co miesiąc plus kastracja za jakiś czas. Trzeba mu intensywnie szukać domu.
Ja nic nie zmieniam, sytuacja się zmienia i deklaracje niestety też, jak życie...Zresztą w wydarzeniu na fb jest wklejony ten mail z numerem telefonu, można potwierdzić to co piszę:)
Ustaliłyśmy, że psiak znajdzie się w hotelu do końca tego tygodnia. Tylko, że ja muszę zrobić roszady z psami, które są w hoteliku, bo nie poślę do Tłuszcza Bustera, bo on jest przewożony w narkozie, więc trzeba mu tego oszczędzić w miarę możliwości. Potem jak uda się nam wyadoptować któregoś psa, to Bolero wróci do Warszawy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula85']A czy nie daloby rady pogadac z osobami ktore teraz zajmuja sie psiakiem,zeby daly jakiekolwiek pieniadze aby chociaz na miesiac zabrac psa do hotelu( i w miedzy czasie szukac ds?) Ja moge dorzucic 50 zl ...[/QUOTE]

Mozesz zdeklarować, czy jednorazowo czy co miesiąc? Chciałam zrobić podsumowanie, żeby wiedzieć co mamy:)

[quote name='brzośka']ale ludwa, przecież nikt nie twierdzi, że coś zmieniasz... po prostu przeczytałam o tym dofinansowaniu i się tego uczepiłam
super, że myślicie, jak tu jednak upchnąć chłopaka w hotelu![/QUOTE]

Ja wolę od razu wszystko mieć czarno na białym, żeby nie było niedomówień. Nie chcę żeby ktoś mi potem zarzucił jakieś kombinacje;) Bo ja kombinuję non-stop gdzie co upchnąć jak to poopłacać i w ogóle i od tego też mam łeb kwadratowy, więc wolę wyjasniać od razu, żebym wielbłądem nie była:)

No więc mam: 150 zł deklaracji od p. Uli plus karma, 50 zł od lula85 i udało mi sie jeszcze uprosić znajomą spoza dogo na 50 zł....A potem mi przyjdzie rachunek za telefon...Ja mam nadzieję, że chociaż na buziaka od Bustera zazłuzyłam, bo jak mi zęby pokaże, to ja go chyba w zadek kopnę;)

Ciotki, macie jeszcze jakieś pomysły?
Ja muszę teraz Bolera przerzucić (najlepiej teletransportować albo cóś) poza Warszawę

Trochę mi czaszka się dzisiaj zagrzała i ucho i będę miała raka mózgu

Link to comment
Share on other sites

Musimy chyba przenieść sie na jeden wątek Butchera, może tamten skasuje i zostaniemy przy tym?
Jak się klaruje sytuacja? Tak jak pisałam na tamtym wątku dostałam też informację od osoby, która mogłaby wziąć Butchera na tymczas, tylko że ma małą dominującą suczkę i nie wiem czy psy się dogadają i nie będzie trzeba zaraz szukać kolejnego tymczasu...
Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...