Jump to content
Dogomania

Charlie już nie szuka domku :) DT stało się jego DS


Penny

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj nie nie nie :)

Emma53 - Ty nie możesz adoptować Charliego, bo gdzie inne biedy w potrzebie znajdą schronienie??
Ja widzę jak to jest, gdy się psiak czy kot zasiedzi...
Tak został u nas Bambo Murzynek, mojaaaaaa kochana Kropcia :)
i widzisz jak potem ciężko kolejne tymczasy brać jak tyle zwierza w domu.

Zresztą rozmawiałyśmy już dzisiaj o tym - Charlie może niebawem będzie miał cudowny domek, trzymajmy za to kciukasy :)
a Emma znów będzie mogła kolejnego kocia w przyszłości do domu zabrać na DT :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']oj nie nie nie :)

Emma53 - Ty nie możesz adoptować Charliego, bo gdzie inne biedy w potrzebie znajdą schronienie??
Ja widzę jak to jest, gdy się psiak czy kot zasiedzi...
Tak został u nas Bambo Murzynek, mojaaaaaa kochana Kropcia :)
i widzisz jak potem ciężko kolejne tymczasy brać jak tyle zwierza w domu.

Zresztą rozmawiałyśmy już dzisiaj o tym - Charlie może niebawem będzie miał cudowny domek, trzymajmy za to kciukasy :)
a Emma znów będzie mogła kolejnego kocia w przyszłości do domu zabrać na DT :)[/QUOTE]

Charlie był u mnie kilka dni, a ja chciałam żeby został u mnie na stałe (byłby szóstym kotkiem :) ) - uwielbiam koty, a Charlie jest po prostu wyjątkowy i wspaniały. Wiem co przeżywa Emma53. Szkoda oddać takiego kociaka.

Widzę, że maluchowi szykuje się domek. To dobrze :)
Akrum, pamiętaj on musi mieć wspaniały domek ;) dużo przytulania, zabawy i dużo miłości :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

A więc decyzja zapadła :)

Charlie zostaje na stałe u Emmy53 :)

Emma - no ale przecież my musimy wizytę najpierw zrobić, zastanowić się z Pyrdka, czy ab na pewno jesteś dobrym domkiem dla Charliego, a jeszcze ankietę przedadopcyjną musisz wypełnić :)
A potem wiesz, wizyty poadopcyjne oczywiście niezapowiedziane ;)
hahahaha oczywiście żartuję :)

Penny - możesz zmieniać tytuł wątku :)

Zakończyć wydarzenie i na miau napisać :)

CHARLIE OFICJALNIE MA NOWY DOMEK u EMMY53 :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']A więc decyzja zapadła :)

Charlie zostaje na stałe u Emmy53 :)

Emma - no ale przecież my musimy wizytę najpierw zrobić, zastanowić się z Pyrdka, czy ab na pewno jesteś dobrym domkiem dla Charliego, a jeszcze ankietę przedadopcyjną musisz wypełnić :)
A potem wiesz, wizyty poadopcyjne oczywiście niezapowiedziane ;)
hahahaha oczywiście żartuję :)

Penny - możesz zmieniać tytuł wątku :)

Zakończyć wydarzenie i na miau napisać :)

CHARLIE OFICJALNIE MA NOWY DOMEK u EMMY53 :):):)[/QUOTE]

Ale super, cieszę się, że Charlie ma domek :)
Tytuł zaraz zmieniam :)

A co do misek to ja codziennie z TZ przygotowuję 5 misek w mieszkaniu dla kotów, 1 dla kota osiedlowego, 2 dla psów w domu TZ oraz 2 dla kotów również w jego domu - razem 10 :) i tak codziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Akrum - moją ostatnią wizytę u Emmy53 (dziwnie mi pisać tu na forum na "Ty", kiedy to w realnym świecie mówię do Emmy53 na Pani :/) można uznać za przedadopcyjną i poadopcyjną - i moim zdaniem Charlie ma wspaniały, kochający dom :)[/QUOTE]
Dzięki Wam cioteczki! Charlie jest naprawdę uroczym kotkiem świetnie się rozumie z moimi psami w ogóle się ich nie boi, miauczy cicho a mruczy głośno, siedzi na kolanach u mojego TZ lub ze mną przy komputerze najlepiej na klawiaturze. Wcale się nie dziwię że zawojował mojego TZ i mnie też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Akrum - moją ostatnią wizytę u Emmy53 (dziwnie mi pisać tu na forum na "Ty", kiedy to w realnym świecie mówię do Emmy53 na Pani :/) można uznać za przedadopcyjną i poadopcyjną - i moim zdaniem Charlie ma wspaniały, kochający dom :)[/QUOTE]

Tylko wiesz Emma, my wizyty poadopcyjne robimy solidne i niezapowiedziane, ja nie wiem, czy Wy to przejdziecie :)

hahaha pamiętasz Bambo Murzynka jak brałam go z przytuliska na DT? został na DS.
Charlie u Ciebie na DT - został na DS :)
To teraz jeszcze pora na to, by Pyrdka wzięła jakieś kocio na DT i by został na DS :)
No i Penny - w końcu - kto z nami przystaje... hahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trzeba Pyrdce podrzucić jakiegoś. Penny już zakocona na maksa.
Zapraszam więc na wizytę poadopcyjną, choć mam wątpliwości czy poznacie Charliego, jest już chyba dwa razy większy. Bardzo wesoły i kontaktowy kotek, lubi przebywać z człowiekiem. Zawsze siedzi/śpi w pomieszczeniu w którym akurat pracuję. Super towarzysz. Wczoraj dostał pierwsze szczepienia za miesiąc następne a potem kastracja.
Kot powypadkowy wprowadził się na dobre do piwnicy. Nie planowałam tego! Teraz mam trzy koty dwa piwniczne i jeden niewychodzący. Jak tak dalej pójdzie to dogonię Penny.

A oto Charlie odpoczywa pod palmą:

[IMG]http://images37.fotosik.pl/1228/f99d12b23ded5454med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Charli coraz odważniejszy i większy. Świetnie dogaduje się z moimi psami a szczególnie ze Stonią. A to dowody:

[IMG]http://images41.fotosik.pl/1234/dedb9a261a2b6d3cmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/1241/44f1db1a6c8a8b8dmed.jpg[/IMG]

Kto zgadnie gdzie jest kto?

[IMG]http://images37.fotosik.pl/1250/f4670c011f9f9828med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Chcałam Wam pokazać kota którego uratowałyśmy po wypadku, mieszkał u mnie w piwnicy a gdy w końcu wydobrzał to miałyśmy go wykastrować i zawieźć w miejsce skąd został zabrany bo to dzikusek. Niestety tuż przed operacją zwiał. Po dwóch dniach wrócił i rozgościł się na dobre w piwnicy. Dostaje jeść ale nie podchodzi do mnie. Zdjęcie zrobione przez szybę. Jak się trochę oswoi to ciachniemy go.

[IMG]http://images41.fotosik.pl/1239/b46d15f23415269cmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emma53']Charlie sypia ze Stonią na fotelu TZ[/QUOTE]
Fajnie, że się dogadują :)

Ten kotek po wypadku, wygląda teraz ślicznie. Nosek, widzę, że ładnie się zagoił. Na pewno się oswoi, zrozumie, że nic mu nie grozi ze strony wybawicieli i będzie miziakiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']

Ten kotek po wypadku, wygląda teraz ślicznie. Nosek, widzę, że ładnie się zagoił. Na pewno się oswoi, zrozumie, że nic mu nie grozi ze strony wybawicieli i będzie miziakiem :)[/QUOTE]
Grozi, grozi: odjajecznienie jeśli tylko go złapię!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...