Jump to content
Dogomania

Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!


olalolaa

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez czekam na tekscick.. juz mial byc, zamowiony na bazarku. Zapłacilam za hotelik Rexa za styczeń.
Pani Irena ostatnio dała ogłoszenie do gazety częstochowskiej, zadzwonił jakis Pan, ale po dłuższej rozmowie okazało się że nieee... :/ sunia foksica w kojcu, drugi pusty bo psiak odszedl. No i chcial strasznie zeby pies 'szczekooł'.. Ja mam dwie foksterierki, jak sobie pomysle zeby takiego posa w kojcu trzymac.... o nie :(

Link to comment
Share on other sites

Mamy tekst!! :) Dziękujemy Ogonek.

Zajrzyj, przeczytaj do końca opis i historię Reksa, Miśkiem też zwanym i pozwól mu zareklamować się jako najlepszy psi kumpel pod słońcem!

Niby niepozorny, ale jednak niezwykły, to właśnie Reks.

Ale zacznijmy po kolei.

Może na pierwszy ogień wygląd naszego bohatera. Mieszaniec owczarka niemieckiego i owczarka szkockiego collie potrafi przykuć uwagę. No! W końcu nie na co dzień możemy ujrzeć tak wspaniałego psa.

Ciężko uwierzyć patrząc na zdjęcia, że jeszcze do niedawna Reks nie znał normalnego funkcjonowania w świecie z człowiekiem.
Jakie są jego wspomnienia z przeszłości?
Można przypuszczać,można typować ale prawdopodobnie byłyby to: stary, ciemny kurnik, zlewki, które śmiały nazywać się jedzeniem i łańcuch krępujący ruchy gratis...
Bardzo „sympatyczny obrazek”.

Jest jednak coś jeszcze niezwykłego w tym psie...
On się bardzo szybko uczy! Nie zaznawszy wcześniej pozytywnego kontaktu z człowiekiem dzisiaj jest psem, który akceptuje ludzi i nie przejawia agresji. Przerażają go jednak dziwne (jak dla niego) manewry typu : zachodzenie od tyłu i łapanie tylnych partii ciała, szczotka również jest mu obca, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że on nadal się uczy.

Reks lubi inne suczki, ale samców nie toleruje.
Sprawdzi się idealnie jako ozdoba jakiegoś domu z ogrodem.
Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!


Jak Wam się podoba? :) Musimy tylko dodac ile ma latek chyba?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, jutro pewnie będę miała na koncie :)
Wrzuciłam na bazarek ogłoszeniowy wszystkie niezbędne rzeczy, mam nadzieje że ogłoszenia przyniosą mu domek..
Dobrze by było go wykastrować przed adopcją.. Pani Kamila u której jest może go przetrzymać po kastracji kilka dni w ocieplonym kojcu w takim domku małym.
Kastracje załatwiłabym po kosztach jak się da, niemniej jednak to koszt około 80-100zł :(
Może macie jakieś fanty na bazarek albo inne pomysły?..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Dzięki, jutro pewnie będę miała na koncie :)
Wrzuciłam na bazarek ogłoszeniowy wszystkie niezbędne rzeczy, mam nadzieje że ogłoszenia przyniosą mu domek..
Dobrze by było go wykastrować przed adopcją.. Pani Kamila u której jest może go przetrzymać po kastracji kilka dni w ocieplonym kojcu w takim domku małym.
Kastracje załatwiłabym po kosztach jak się da, niemniej jednak to koszt około 80-100zł :(
Może macie jakieś fanty na bazarek albo inne pomysły?..[/QUOTE]


Ola super gdyby udało się załatwić kastrację dla Miśka za 100 zł:klacz: ale rozumiem że to jeszcze na 100% nie jest pewne? czy jest? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Nie znam jeszcze dokładnej ceny, ale na pewno będzie dużo taniej niż normalnie, mam nadzieję że gdzieś w granicach stówy ;)[/QUOTE]

super, jeśli za chwilę bedą ogloszenia to dobrze byłoby już pomyslec o kastracji, na wypadek gdyby znalazł się chętny domek:lol: ja w kazdym razie dorzucę się do zabiegu

Link to comment
Share on other sites

Niestety :(
Cieszyłam sie bo zapowiadało sie normalnie, ale nauczona doświadczeniem wiem że takie rzeczy wychodzą. Pan Adam pojechał na wizytę - pod Częstochowę, ludzie chcieli Miśka na psa stróżującego cały dzień siedziałby w kojcu a w nocy byłby wypuszczany na posesje w dodatku nie ogrodzoną do końca. Za chwile psa by nie było.. Budy w kojcu kiepskie, jakieś deski tylko :/ Były dwie więc wygląda na to że mieli dwa psy - jeden jak sami przyznali zginał pod kołami samochodu, o drugim nic nie chcieli powiedzieć..
Pani na umowę jak zobaczyła (pokazana tak aby pokazać) zaczęła się śmiać, i mówić że jakieś kłopoty robimy.
Ludzie wydawali się fajni bo sami przyjechali do hotelu w poszukiwaniu psa i wpadł im w oko Misiek - poźniej dzwonili że nadal są zainteresowani. Niestety ale nie dostana psa, a ja w dodatku zadbam o to , żeby ze schroniska też jakiegoś nie dostali.. Dom bez podstawowych warunków na trzymanie psa..

Musimy szukac dalej, ogłoszeń z pakietu jeszcze nie ma, jakies pojedyncze powiadomienia widziałam na e-mailu. Jesli ktos z Was ma czas to prosze róbcie - ja teraz mam sesje i nie ogarniam tego :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...