Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

[quote name='aanka']Anula ,ja się skupiam przede wszystki m na psie i jego problemach , zachowaniu , chorobach itd..
i to jest najważniejsze .
parę rzeczy mi się nie p odoba ,także jedno zdjęcie Bastka ,..może ktoś się zorientuje ,ale gdy się zapytam zaraz na mnie gromy polecą i będzie obrona Częstochowy..
ludzi z f.b też nie mogę zapraszać ?[/QUOTE]
To bardzo dobrze Aniu,że się skupiasz na Bastusiu i jego problemach tylko nie rozumiem dlaczego pisałaś akurat na wątku hospicjum czarodziejki o problemach Bastka i nie tylko.Wątek hospicjum powinien tylko dotyczyć hospicjum a wątek naszego Bastusia tylko Bastusia.
Kilka rzeczy Tobie się nie podoba to pisz na tym wątku i otrzymasz odpowiedź.
Jeżeli chodzi o fotki to też siedzę w tym temacie bardzo długo i często jest tak,że one przekłamują,uchwycisz moment,że pies jest wesoły,radosny,ładną ma postawę a następny kadr to może być taki,że pies smutny,bez życia tak jak by miał się szykować za tamten świat,a więc z tymi fotkami to też różnie bywa-uwierz mi.
Nie jestem przeciwna zapraszaniu ludzi na wątek Bastusia ale niech te osoby nie wprowadzają zamętu na wątku.Bastek ma opiekę,ma domowe warunki w DT,był skonsultowany pod względem weterynaryjnym,michelle wstawia fotki i opisuje jego zachowanie,teraz wyjdą ogłoszenia,szukamy mu najlepszego domku a więc nie wiem o co chodzi.Wszyscy zaglądamy na wątek i opiekujemy się Bastusiem na ile to jest możliwe.Bastek nie będzie opuszczony aż do znalezienia mu super domku.Nawet jest zapewnienie ze strony docha i dorota,że jak nie znajdzie odpowiedniego domu to te osoby deklarują się utrzymywać go w DT do końca jego dni,zresztą ja też podtrzymuję swoją deklarację i nie opuszczę Bastusia bo to mu obiecałam.

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Cioteczki :)

na pięknie zapowiadający się dzień mam dla Was bajeczkę Krasickiego:

[B][I]Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;
Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,
Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;
Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,
Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:
"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny".
[/I][/B]
Miłego dnia... :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']=aanka

Dalczego
wszedzie gdzie Ty sie pojawiasz zaczyna sie zadyma?
dlaczego Ty nie umiesz wspolpracowac dla dobra psa?
dlaczego nigdy jeszcze nie powiedzialas dobrego slowa Bastku i jego Dt?
dlaczego wypowiadasz sie na innych watkach zle o ludziach ktorych nie znasz/
urazona duma....o bokserke
gdzie robilas jeszcze gorsza zadyme i ,,wydawalas ja do domu,,, a Ona juz 4 dni siedziala u tej malo odpowiedzialnej michelle
i to ta dziewczyna prowadzaca Dt znalazla jej dom
jak i wielu innym psiakowe ktore trafily do niej za ,,dziekuje,,.
Jak zadyma na watku psow boleslawieckich ktore trafily do Dzierzniowskiego Azyla
o ktorych pisalas wszystko co slina na jezyk przyniosla
a o jednym ze jest agresorem i tylko Ty jego probowalas socjalizowac...
a pies okazal sie spokojnym i przyjacielskim towarzyszem
i znalazl domek i ludzie telefonuja zadowoleni
wiec moze to Ty popelniasz błędy?
ja bym sie zastanowila
Powoli zegnam sie z dogomania
wiec ban mnie nie zaskoczy
ale tak mysle
moze ten ,,agresor nie zobaczyl w Tobie czlowieka...co? dobra mysl
Psy by byly szczesliwsze
jak tyle czasu bys im poswiecala co stukaniem w klawiaturke i nasylaniem ludzi na siebie
co za rozpętywanie awantur i plucie na innych,bo Ty jestes ta alfa i omega
a tak na marginesie
wez sobie psa na Dt i pokaz jak powinno sie jego poprowadzic....wzorowo
i jeszcze na marginesie
Bastek jest radosnym psem
na ile moze byc radosny pies majac tyle lat
chodzi za michelle jak za matką...przewodnikiem
zobacz na jego radosne oczy czy tak wygladal w schronie_....i zauwaz ze teraz tylko czasem siknie w domku
ale to tez sprzata michelle ...nie Ty
a Ona sie nie zali
nie klika codziennie w klawiature bo ma cos milszego i lepszego do roboty...zabawe z psami
pokazywanie im ze czlowiek jest dobry i przygotowywanie ich do adocji,leczenie
ale tego to juz Ty nie zrozumiesz
W weekend bedzie jego opiekun prawny to zadecyduje co dalej...
a takie obgadywanie niczemu dobremu nie sluzy
ludzie uciekaja z dogo i jak mi pomagaja to prosza
,,nie pisz o mnie na watkach...pomagam Twoim psiakom,,
i to jest przykre tym bardziej ze takich osob jest wiecej i wiecej
Zawiazuje sie przyjaznie na dogo
ktore trawaja i sa wspaniale
i bardzo sobie je cenie i wspolpracuje z roznymi ludzmi
ale ciezko jest wspolpracowac z kims kto wszystko neguje
a kims kto sie wywyzsza aby zaspokoic swoje ego na tym polu
bo jest zakomopleksionym malutkim czlowiekiem w zyciu codziennym

a co do obrony Czestochowy
dlaczego Ty jestes zawsze Kuklinowskim
a nie Wolodyjowskim
jezeli wiesz kto zacz
zegnam ozieble[/QUOTE]

Postaram się skomentować ,choć nie wiem , czy warto ..........
tu wątek psa ,jeden z wątków , gdzie nic nie robię ,oprocz "zadymy' jak piszesz.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211062-Oprawca-zosta%C5%82-skazany-pies-potraktowany-siekier%C4%85-i-szpadlem-Boles%C5%82awiec/page20[/url].
Bunię znasz , ,..........a może zapomniałaś już ,,..nie zdiwię sie wcale............
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216535-Bunia-odesz%C5%82a-za-TM-%28[/url]

Wiesz Giselle, ja wiem z kim mam wsþółpracować ,aby coś dobrego zrobić ,uwierz ......
Ale to musi być szczere i uczciwe ......
na d.t miałam już trochę psów .., z przechowalni ,albo wprost z ulicy ..
NIE BĘDĘ wyliczać ,,wybacz..
ani nie będę pisać co i ile robię ....

acha ,jeszcze Tygrys ..rzeczywiście nic mu nie pomogłam ,masz rację ....nie zdązyłam ..i ciężko mi z tym żyć ............................


Apropo Bandziora .. ....pies był żle wychowywany ... .nie napiszę .o innych sprawach , bo nie zrozumiesz ,lub przeinaczysz fakty,jak zwykle.........Bardzo Bandziora polubiłam ...i wiele przeżyliśmy wspólnie ...
Skoro ma dobry dom ,to dlaczego gdy pytam się o nasze psy wywiezione -jest to ignorowane ....
podobnie Demon ....

CO DO stukania "w klawiaturkę " idę stuknąć parę ogloszeń , bez stukania teg o nie da rady zrobić..

Edited by aanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']...........a ja tylko mam nadzieje, ze Bastus szaleje!!![/QUOTE]

Owszem,Bastuś nieświadom emocji jakie targają cioteczkami na jego wątku, beztrosko hasa sobie po ogrodzie, między krzaczkami i drzewkami razem ze swoimi psimi kolegami i koleżanką :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Owszem,Bastuś nieświadom emocji jakie targają cioteczkami na jego wątku, beztrosko hasa sobie po ogrodzie, między krzaczkami i drzewkami razem ze swoimi psimi kolegami i koleżanką :)[/QUOTE]
I tak trzymaj Bastek hasaj i hasaj.

Link to comment
Share on other sites

Jestem stara i naiwna. Cały czas przekonana, że wszyscy jesteśmy tutaj po to , aby tym psiakom tak jak możemy i potrafimy - pomóc. Nie zawsze się zgadzamy, nie zawsze mamy jednakowe zdanie - i tak powinno być, bo każdy ma własne spostrzeżenia , pomysły, metody. Najważniejsze w tym wszystkim to umieć wysłuchać, wysłuchać tego co inni mają do powiedzenia i albo się z tym zgodzić albo nie. Wypośrodkować i się dogadywać. Jedni mają piękny dar pisania (mówienia) inni nie. Jedni ufają ludziom, a inni z góry są podejrzliwi i nieufni i wszędzie wietrzą "spisek". Odmienność zdań nie jest powodem do szkalowania, obrażania, pomawiania. Nie mówię, że jestem dobrym "opiekunem prawnym", który wszystko wie i zna się najlepiej. Jestem tylko człowiekiem i nie mam monopolu na wiedzę i złotego środka na wszystkie przypadki - nie mam takiego mniemania o sobie wprost przeciwnie niż inni . Siebie bronić nie będę.
Napiszę tak : jestem szczęśliwa, że Bastek jest we wspaniałym DT , że ma miłość i opiekę, czego wszystkim naszym psiakom z przechowalni życzę.
Jestem u Chłopaka po niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

proszę mi pokazać owe szklaowanie ,pomawianie i obrażanie w przeciwieństwie do Twojej koleżanki Giselle ,gdzie mnie obraziła parę razy w swoim wywodzie -ale jak zwykle masz klapy na oczach - to dla m nie nie nowina , ......BRONISZ zaciekle ,ale tylko tych ze swojego ogródka ..to też nie nowina ,
Zgadzasz się też z tym co napisala Giselle,,tak znając Cię to tak ,,.....pamiętasz Bunię ,Apacza, Dredka , inne psy ....oswajane ...nie nie pamiętasz , może Tygrysa pamiętasz/ ............nie ,nie pamiętasz ....ja nigdy nie zapomnę!..
Wiesz ,jakie to świństwo wredne tak pisać do mnie ,wiedząć ,jak kochałam Bunię i niedawno odeszla....................
Nie mam zamiaru tu wchodzić w dalsze dyskusje.... an i z Tobą an i z nikim innym .,Z GÓRY WIADOMO CO SIĘ USŁYSZY.
Czekam w takim razie na wstawienie scanu ksiażeczki Bastka ..
Nienawidzę fałszu .tak dla wiadomości ogólnej,,

wet.. naszemu też wierzysz ? , on ma w nosie te psy ...przecież ,no ale wierz ,wierz ,..........

Edited by aanka
Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem,że każdy w życiu jakąś spotkał tragedię związaną z psami,psem ale bardzo proszę,wszelkie niuanse mile widziane jest na pw.Po co zaśmiecać wątek naszego Bastusia,który dotyczy tylko Bastka.A no właśnie Nasz Bastuś ma książeczkę a wniej opis jego leczenia,szczepień,chipu-jakoś mi umknęło.Dorotko czekamy na wieści o Bastusiu,bardzo jestem ciekawa Twojej oceny a przypuszczam,że wyjdzie na szóstkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Ja rozumiem,że każdy w życiu jakąś spotkał tragedię związaną z psami,psem ale bardzo proszę,wszelkie niuanse mile widziane jest na pw.Po co zaśmiecać wątek naszego Bastusia,który dotyczy tylko Bastka.A no właśnie Nasz Bastuś ma książeczkę a wniej opis jego leczenia,szczepień,chipu-jakoś mi umknęło.Dorotko czekamy na wieści o Bastusiu,bardzo jestem ciekawa Twojej oceny a przypuszczam,że wyjdzie na szóstkę.[/QUOTE]

Na chwilę obecną nie mam możliwości zrobienia skanu, gdyż mam wolne, a korzystam ze skanera w pracy, jednak Dorotka wszystko obejrzy, a skany wstawię jak tylko wrócę do pracy, czyli po długiej majówce :)

Link to comment
Share on other sites

Poszły moje deklaracje za 2 miesiące.
Jutro jadę ze znajomą do Bastka. Będziemy nie tylko u Bastka, bo już od dawna chciałam poznać Dziewczyny z Dzierżoniowa - jeszcze jak Bastka tam nie było. Planujemy najpierw pojechać do schroniska, później do Michelle.
Postaram się napisać wyczerpująco i wszystko, chociaż i tak wszystko pisze DT. Na innym wątku napisała o mnie aanka, że : "... opiekunka nie należy do spostrzegawczych..." a póżniej cudem ten tekst wyparował. Jeśli są jakieś pytania - proszę piszcie.
Siłą rzeczy zaglądam na wątek tego hospicjum - nie mam czasu na czytanie tego co było przed stroną 201, ale dalej podczytuję .... i jest mi po prostu przykro. Nie zostawię tego bez echa. usiądę i na spokojnie napiszę. Nie mam niczego do ukrycia. Jaki miałabym mieć w tym cel?

Link to comment
Share on other sites

Nie wietrzę wszędzie spisku i nie doszukuję się tego, czego nie ma. Jadę aby odwiedzić tych, których znam, no może nie do końca znam, ale miałam okazję poznać - czyli Bastka i Borysa i poznać ,których nie znam, czyli Dziewczyny i Psiaki do których zaglądam na wątkach.

Link to comment
Share on other sites

Dorota nie tłumacz się, Asia ma rację, szkoda nerwów i czasu. Mówi się: kto się tłumaczy ten się oskarża, a Ty jesteś dobrym człowiekiem, bądź tego świadoma. Już wystarczająco jasno przedstawiłaś swoje stanowisko,jeżeli ktoś tego nie zrozumiał, to trudno. Nie zrozumie bo nie chce rozumieć albo nie potrafi. Tak jak michelle napisała: dzwon głośny bo w środku pusty (myślę, że co niektórzy i tego nie rozumieją).

Link to comment
Share on other sites

...to jeszcze 2 fotki
bo wczoraj robilam swoim ,,maluszkom,,

[URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/0D2EHnbPcwx"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9439/37e4fee4000844c24f9e1577/sdc16569[/IMG][/URL]
pomagamy zbierac miski

[URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/20jCmVD8rW1"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi3360/aa96c8d10004f3814f9e1577/sdc16570[/IMG][/URL]
Kesh ,ja chce byc pierwszy.....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']musi wyjść na szóstkę ,skoro jest to już dawno uprzedzane .
a wizytę powinien robić ktoś neutralny i bez zapowiedzi.[/QUOTE]

Aniu,to zas sobie zapisze i poprosze moderatora o wytlumaczenie Tobie
ze jest to pomowienie.
Ktos neutralny powiadasz
a czy Bastek jest na obozie przetrwania?
Czy musi sie zebrac Czerwony Krzyz aby ocenic jego sytuacje?
czy przez tydzien michelle podtuczy psy?
zafarbuje im skorke i zmieni zwyczaje ktore nabyly przez poł roku....
o czym Ty piszesz?
szkalujesz
a czy u Ciebie byl ktos neutralny i sprawdzil warunki Buni?
czy ktos ,,ganial,, Ciebie do weta i prosil o skany wpisow
nie
wierzyłysmy Tobie
bo kochamy zwierzeta i wiemy ze jezeli ktos bierze je
to bedzie je kochal ,karmił i leczyl.
ale jest powiedzenie ,,kazdy sądzi wedle siebie,,
mysle ze od teraz trzeba patrzec Ci na rece
i skoncz juz z tym wychwalanie swojej osoby i wyliczaniem imion pieskow ktorym pomoglas
to jest malo smaczne....wiecej pokory
mniej lansu
...a wczoraj widzialam
michelle obciela sobie paznokcie i pierwszy raz od miesiaca wykąpala sie
no i umyla podloge ,pomalowala trawe i pozyczyla 2 koce od sasiadow
bo czeka na kontrole
jest mi tylko wstyd za takie osoby na dogo.....
i jeszcze Ci napisze
ze u Czarodziejki , chauwy czy teg podlego weta byly zapowiadane wizyty i co z tego wyszlo?
a do mnie to bys nie weszla na posesje bez zapowiedzi bo ja mam poukladany dzien i jak jestem z kim umowiona to mam czas dla niego a jak nie
to mam swoje sprawy do załatwienia i swoich gosci
Moj dom ,moj azyl
a ,,nalot,, by czekal w hotelu i przyszedl
po uprzedniej zapowiedzi.....tyle ja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...